מדריך כיצד למנות חומר ניקוי בעת כביסה

מדריך כיצד למנות אבקת כביסה בעת כביסה
מדריך כיצד למנות אבקת כביסה בעת כביסה.

כיצד להשתמש בכמות הנכונה של אבקת כביסה

מדריך כיצד למנות אבקת כביסה בעת כביסה

חומר ניקוי כביסה הוא מרכיב עיקרי בבתים ברחבי הארץ. עם זאת, כשמדובר בשימוש בחומרי ניקוי, אחת החששות הנפוצים ביותר שיש לאנשים היא שהם משתמשים בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי. אחרי הכל, שימוש בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי לא רק גורם לבזבוז של המוצר, שימוש עודף עלול להזיק לבגדים שלך.

כיצד להשתמש בחומר ניקוי כביסה?

לפני שתוכל להבין כמה חומר כביסה להשתמש, עליך לבדוק תחילה כדי לוודא שאתה משתמש בחומר הניקוי שלך כראוי. אופן השימוש בדטרגנט משתנה בהתאם לפורמט שלו.

  • קפסולות מכונת כביסה: כמוסות כביסה מכילות חומרי ניקוי נוזליים מרוכזים. הם מגיעים מדודים מראש עם המינון המתאים, פשוט הוסף את הקפסולות לתוך תוף מכונת הכביסה הריק. רק לאחר הוספת הקפסולות יש לטעון ולהפעיל את מכונת הכביסה.

  • חומר ניקוי נוזלי: אם יש כתמים עיקשים, טפלו מראש בכתמים בכמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי. יש למרוח OMO auto נוזל ישירות על הכתם ולשפשף בעדינות לתוך הבד עם האצבע. כאשר אתה מוכן לכביסה, תחילה הטען את המכונה בבגדים ולאחר מכן מדוד את מינון חומר הכביסה ושפך אותו פנימה.

  • אבקת חומר ניקוי: ישנן שתי דרכים להשתמש באבקת דטרגנט: ניתן להניח את אבקת הניקוי ישירות לתוך מגירת התא של המכונה או למדוד את האבקה ולהניח אותה בשקית רשת. לאחר מכן, טען את שקית הרשת לתוך תוף המכונה עם הבגדים שלך והתחל. זה מאפשר לחומר הניקוי שלך להתמוסס מהר יותר. עם זאת, לא ניתן להשתמש בכל חומרי הניקוי בצורה זו, אז בדוק כדי לוודא ששיטה זו ישימה.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?
כיצד להשתמש בחומר כביסה לבגדים לבנים היא שאלה שנשאלת לעתים קרובות
כיצד להשתמש בחומר כביסה לבגדים לבנים היא שאלה שנשאלת לעתים קרובות.

כיצד להשתמש בחומר כביסה לבגדים לבנים היא שאלה שנשאלת לעתים קרובות. כאשר מכבסים בגדים לבנים, יש כמה דברים שחשוב לזכור. לעולם אל תערבבי בגדים לבנים עם צבעים בהירים, מכיוון שהצבע יכול לרוץ. יתר על כן, בעת שטיפת לבנים, כדאי לבחור חומר ניקוי המכיל אקונומיקה. לחלופין, כדאי לטפל מראש בכתמים על הבגדים הלבנים ולאחר מכן להוסיף בוסטר לבן יחד עם חומר ניקוי רגיל.

כמה אבקת כביסה עליי להשתמש?

ברגע שאתה מוכן לטעון את המכונה שלך, עליך לוודא שאתה משתמש בכמות הנכונה של חומר ניקוי כביסה. הצרכנים הפכו מודעים יותר למחירים ומחפשים לצמצם את ההוצאות המיותרות.

OMO ממליצה על הצעת המינון הנכונה עבור חומר ניקוי הכביסה המועדף עליך:

  • חומר ניקוי נוזלי: כמות חומר הכביסה שבה אתה משתמש תשתנה בהתאם לריכוז חומר הניקוי. נוזל הכביסה האוטומטי החדש של OMO מתמוסס מהר יותר מאבקת כביסה אוטומטית רגילה והוא מנוסח במיוחד כדי לחדור לעומק סיבי הבגדים שלך, ולהסיר אפילו את הכתמים הקשים ביותר מהר יותר. לבגדים מלוכלכים מאוד הוסף מכסה אחת לכביסה שלך.

  • אבקת דטרגנט: במכונת כביסה רגילה, אתה יכול להשתמש בכף 1 (180 מ"ל) עבור בגדים מלוכלכים מאוד ולהפחית את זה עבור בגדים פחות מלוכלכים.

  • קפסולות: קפסולות OMO 3X הן תמיסת כביסה במינון מראש המתאימה למכונות כביסה עם מעמיס קדמי ומכונות כביסה. השתמש בקפסולה אחת אלא אם כן אתה מעמיס את המכונה שלך בבגדים מוכתמים במיוחד.

מהם היתרונות של מינון נכון של הכביסה?

אלה היתרונות של מינון נכון על הבגדים שלך, התקציב שלך והכביסה שלך:

  • יותר מדי חומר ניקוי יכול להפוך את הבגדים הלבנים שלך לגוון אפרפר, להשפיע על בהירות צבעי הבגדים שלך ולהשאיר לבדים בתחושה נוקשה ושרוטה.

  • לפקוח עין על כמה חומר ניקוי אתה משתמש יכול לחסוך לך כסף.

  • ואם כבר קניתם יותר חומר ניקוי ממה שאתם יודעים מה לעשות איתו, אל דאגה. שימושים בחומרי כביסה לא רק מתחילים ונגמרים בכביסה שלך - אתה יכול לעשות בו שימוש לכל דבר, מהסרת כתמי שטיח ועד השרייה וניקוי הצעצועים של ילדיך!