כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים לבנים?

הדרך הטובה ביותר לכל מי שרוצה לדעת כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים לבנים היא להשתמש במסיר כתמים או בסבון יעיל
השתמשו במסיר כתמים צהוב: הדרך הטובה ביותר לכל מי שרוצה לדעת כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים לבנים היא להשתמש במסיר כתמים או בסבון יעיל.

זה נפוץ שבגדים מצהיבים מזיעה או דאודורנט. כדי לנקות אותם, עקוב אחר הטיפים שלנו כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים או צבעוניים.

במיוחד בבגדים לבנים ועדינים, מקובל שעם הזמן זיעה ודאודורנט מכתימים את הבגדים בצבע צהבהב. אם אינכם בטוחים כיצד לפתור את הבעיה הזו, ריכזנו כאן טיפים כיצד להוריד כתם צהוב מבגדים לבנים, ומהן השיטות הטובות ביותר להיפטר ממנו מבלי לפגוע בבגדים האהובים עליכם.

כדי למנוע כתמים מצהיבים על בגדים לבנים או צבעוניים, אין להשתמש יותר מדי בדאודורנט ולנסות לא להשתמש בבגד יותר מפעם אחת ללא כביסה. כמו כן, חשוב לכבס את הבגדים במהירות האפשרית כדי למנוע מזיעה או שאריות דאודורנט לחדור עוד יותר לתוך סיבי הבד, ולהקשות על הסרתם.

כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים לבנים

לכל אחד יש פריט לבוש לבן שהצהיב, במיוחד באזור בית השחי. בהמשך תלמדו כיצד להסיר כתמי דאודורנט מבגדים לבנים, הנגרמים גם הם מהזעה.

 1. השתמשו במסיר כתמים צהוב: הדרך הטובה ביותר לכל מי שרוצה לדעת כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים לבנים היא להשתמש במסיר כתמים או בסבון יעיל. לטיפול נקודתי של הכתם, אנו ממליצים להשתמש ב- OMO perfect wash. יש למרוח OMO על האזור המוכתם הצהוב, לפזר את המוצר עם האצבעות ולשפשף בעדינות. לאחר מכן הניחו את המצעים במכונה ושטפו לפי ההוראות על התווית.

 2. כביסה חוזרת לכתמים מתמשכים: אם הפריט הוכתם במשך זמן רב, ייתכן שיהיה עליך להתמיד ולחזור על תהליך הטיפול המקדים בכל כביסה.

 3. להשרות בגדים לבנים: אפשרות נוספת למי שרוצה טיפים כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים היא להשרות את הבגד, אך לא לחרוג מהזמן שנקבע שעתיים, שכן הבגדים יכולים להריח רע.

 4. השתמש במוצרים ספציפיים לבגדים לבנים עדינים: במקרה של בדים משובחים או חלקים עם רקמה או אבני חן, כל מי שרוצה לדעת כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים לבנים יכול להשתמש במוצרים ספציפיים כגון OMO בגדים עדינים ועדינים, שיש בהם פורמולה רכה ומיועדת לכביסה והסרת כתמים מבגדים הדורשים טיפול נוסף בכביסה.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?
עקוב אחר הטיפים שלנו כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים או צבעוניים
כדי לנקות אותם, עקוב אחר הטיפים שלנו כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים או צבעוניים.

אם הכתם הצהבהב נמשך, השתמש במסיר כתמים של OMO כדי להסיר אותם.

כיצד להסיר כתם צהבהב מחולצה לבנה

 1. מדוע חולצה לבנה מכתימה צהוב: במיוחד בחולצות שמלות לבנות, כתמים צהובים באזור הצווארון או בית השחי יכולים להיות בולטים למדי. באופן כללי, הם נגרמים מהתגובה בין המלח בזיעה למרכיבי האלומיניום של הדאודורנט, שעם הזמן הופכים את הבד ליותר צהוב.

 2. טפלו בכתמים צהבהבים לפני הכביסה: הפתרון הפשוט ביותר לבעיה זו למי שצריך לדעת להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים הוא להשקיע בחומר ניקוי כביסה טוב ולטפל בכתמים לפני כל כביסה. במקרה זה, ניתן להשתמש במסיר כתמים של OMO בשילוב עם OMO perfect wash להסרת כתמים ישירות במכונת הכביסה.

 3. תערובת תוצרת בית להשריית החתיכה: חלופה נוספת היא להכין תמיסה עם חלקים שווים של מים, נתרן ביקרבונט ומי חמצן, לשפשף את התערובת עם מברשת זיפים רכה. תן לתמיסה לפעול במשך 30 דקות לפני כביסה רגילה של הבגד.

כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים מאוחסנים

לאחר זמן רב באחסון, כל סוג של בד נוטה לפתח כתמים צהבהבים. אבל לדעת כיצד להסיר כתם צהוב מהבגדים המאוחסנים שלך קל יותר ממה שאתה חושב.

 1. השרו את הכביסה: כבדו את ההוראות על תווית הבגד, השרו בעזרת אבקת כביסה טובה.

 2. איך מסירים כתם צהוב עם לימון: לחילופין מכינים תמיסה עם חצי ליטר מים וחצי לימון סחוט. השאירו את החתיכה להשרות ושטפו אותה היטב לאחר מכן.

 3. בדוק את המוצר לפני השימוש בו: זכור: לפני מריחת תמיסה ביתית כלשהי, בדוק אותו על אזור לא בולט של בגדים כדי למנוע כל נזק לבד.

יש לך בגדים עובשים? ראה כיצד להסיר עובש מבגדים.

אין להשתמש באקונומיקה עם כלור להסרת כתמים צהובים מבגדים, מכיוון שהנוסחה שלו יכולה להפוך אותו לכהה עוד יותר. אם אינך בטוח כיצד להסיר כתם צהוב מהבגדים שלך באחסון, אל תכבס את הבגד במים חמים. החום יכול לגרום לו לספוג עוד יותר. לעולם אין לגהץ או לייבש בגדים מוכתמים במכונה. זה יכול לגרום לכתם לחדור יותר לתוך הבד.

כיצד להסיר כתם צהוב מבגדים צבעוניים או כהים

למרות שפחות נראים מבגדים לבנים, כתמי זיעה או כתמי דאודורנט יכולים להשפיע גם על בגדים צבעוניים או כהים. כדי להסיר אותם, התהליך הוא בעצם זהה, פשוט טפל בחלק ופעל לפי המלצות הכביסה על התווית.

אפשרות נוספת היא לפנות לכמה פתרונות תוצרת בית. למרות שאינם יעילים כמו המוצרים הממוסחרים, הם יכולים לשמש כחלופה. לאלו מכם שלא יודעים להסיר כתמים צהובים מבגדים צבעוניים, הכירו שניים מהם למטה:

כיצד להסיר כתם צהבהב עם חומץ לבן

הכינו תמיסה עם כוס מים ושתי כפות חומץ מזוקק לבן, ומרחו על הכתם. הניחו לתערובת לפעול במשך 30 דקות לפני שטיפת היצירה במכונה. לקבלת כתם יציב יותר, השתמש באותה כמות של מים וחומץ, ושפשף את הכתם עם מברשת בעלת זיפים רכים.

תמיסת מסיר כתמים צהובה עם ביקרבונט

ממיסים 5 כפות סודה לשתייה ו-5 כפות מלח ב-5 ליטר מים. השאר את החתיכה המוכתמת להשרות בתמיסה זו עד שעתיים. לאחר מכן שפשפו את הכתם והכניסו את הכביסה כרגיל. במידת הצורך, חזור על ההליך.

הפתרון הפשוט ביותר לבעיה זו למי שצריך לדעת להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים הוא להשקיע בחומר ניקוי כביסה טוב
טפלו בכתמים צהבהבים לפני הכביסה: הפתרון הפשוט ביותר לבעיה זו למי שצריך לדעת להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים הוא להשקיע בחומר ניקוי כביסה טוב ולטפל בכתמים לפני כל כביסה.

אם אהבתם את המאמר שלנו על הסרת כתמים צהובים מבגדים, קראו גם על:

שאלות נפוצות על איך להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים

האם הסרת כתם צהוב מבגדים מאוחסנים היא פשוטה?

כן, הסרת כתם צהוב מבגדים מאוחסנים היא קלה. ראה 3 שלבים מהירים במאמר שלנו.

מה לעשות כדי להסיר כתם צהוב מבגדים צבעוניים?

גם כתמים צהובים על בגדים צבעוניים מעצבנים. בדוק את שלב אחר שלב בתוכן שלנו כדי להסיר סוג זה של כתם.

מהם העצות הטובות ביותר להסרת כתם צהוב מבגדים לבנים?

למד במאמר שלנו כיצד לשחזר את החלקים הלבנים שלך מכתמים צהובים קשים להסרה.

מאמרים בנושאים דומים
 1. למד כיצד להסיר כתם דאודורנט מהבגדים
 2. איך לשטוף כריות
 3. כיצד להסיר כתמי דם יבשים?
 4. איך לכבס שמיכות
 5. השמנים האתריים הטובים ביותר לכביסה
 6. כיצד להסיר צבע מבגדים