איך להיפטר מריח הצבע?

המשך לקרוא לקבלת טיפים להסרת ריח צבע לתמיד
המשך לקרוא לקבלת טיפים להסרת ריח צבע לתמיד, בתוספת כמה עצות בטיחות על אדי צבע והריון!

ריח הצבע יכול להישאר, אפילו ברגע שהקירות מתייבשים. המשך לקרוא לקבלת טיפים להסרת ריח צבע לתמיד, בתוספת כמה עצות בטיחות על אדי צבע והריון!

הסלון שלך חסר ברק? או שהמטבח שלך מרגיש קצת מחורבן? מה שאתה צריך זה לשפר את העניינים עם שכבת צבע חדשה! עיצוב הבית שלך יכול להיות חוויה מתגמלת מאוד, אבל אתה צריך להבטיח שהוא יטופל בבטחה. למד כיצד להסיר ריח צבע מהבית שלך, ועוד עצות בטיחות חיוניות, במדריך שימושי זה.

ציור בחוכמה: הימנעות מריח צבע ארוך טווח

השקעת מחשבה בגוון ובסוג הצבע שאתה בוחר הוא הצעד הראשון לוודא שעבודת הצבע שלך תהיה מוצלחת.

כדי להבטיח גימור לאורך זמן, הקפידו להכין את הקירות שלכם כראוי עם פריימר ושכבה ראשונה. אתה יכול לקנות אלה בשילוב עבור פנים, וזה פתרון טוב אם אתה רוצה לחזור לחדר במהירות.

הגימור שאתה צריך עבור המעיל העליון שלך תלוי במה שאתה מצייר. גימורים שטוחים, סוג צבע רב תכליתי המבוסס על לטקס ולעתים מכיל ויניל כדי להפוך אותו לעמיד יותר, הוא הבחירה הנפוצה ביותר עבור קירות ותקרות. אם אתה צריך גימור עמיד באמת, אתה יכול לבחור גימור סאטן; אלה משמשים לעתים קרובות על משטחי עץ, ויש להם ברק קל. ניתן להשיג גם צבעי אמבטיה ומטבח מיוחדים עמידים בפני עובש ורטיבות. שאל מישהו בחנות העשה זאת בעצמך המקומית שלך להדרכה.

כיצד להיפטר מריח צבע טרי
כיצד להיפטר מריח צבע טרי.

כשאתה בוחר צבע, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבדוק את האפשרויות שלך בבית. בקש מחנות העשה זאת בעצמך דוגמאות לקחת הביתה, ונסה אותן על הקירות שאתה מתכנן לצבוע. הקפד לצבוע שטח גדול עם כל אחד מהם, כדי שתקבל תחושה ממש טובה של איך הם ייראו על קיר שלם; ולהשאיר אותם פתוחים לזמן מה כדי לראות איך הם פועלים במזג אויר ושעות שונות ביום, לפני שתחליטו.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

כיצד להיפטר מריח צבע טרי

לאחר שהחלטתם על התפאורה וסיימתם לצבוע, ריח הצבע יכול להישאר. ישנן דרכים טבעיות להיפטר מאדי צבע מבריק:

 • שים קערות של פחם כתוש ליד המקום שבו בוצע הציור. פחם סופג כל מיני ריחות.
 • סודה לשתייה ידועה גם כמסייעת בהעלמת ריחות צבע. שימו קופסאות או קערות פתוחות בחדר - ותוכלו גם לפזר על השטיח לפני שאיבת האבק כמה שעות לאחר מכן.
 • גרגירי קפה יכולים לספוג ריחות וגם להשאיר ריח נעים בחדר. שוב, פשוט השאר כמה קערות ברחבי החדר.
 • לימונים פרוסים בדלי מים יכולים לעזור לספיגת חלק מהממיסים באוויר ולהוסיף ריח נקי משלהם. הוסף מעט מלח כדי לעזור להעלים ריחות אפילו יותר!
 • חומץ ידוע בנטרול ריחות, אז אתה יכול להניח כמה קערות ליד האזור הצבוע כדי להסיר ריחות צבע.
 • יש אנשים ששני חצאי הבצל, הממוקמים בצדדים מנוגדים של החדר, מסירים את ריח הצבע במהירות מפתיעה.
 • לחוויית צביעה בטוחה ונעימה יותר לכולם, עדיף להשאיר את כל החלונות והדלתות לחדר פתוחים כדי לספק אוורור טוב.

צביעה בטוחה: אדי צבע והריון

לצבע קיר יש ריח די מיוחד, ואנשים רבים מודאגים מהשפעת אדי הצבע בהריון, במיוחד. עם זאת, הנחיות מה- NHS מצביעות על כך שצבעים מודרניים מהווים סיכון נמוך מאוד אפילו לתינוקות שטרם נולדו, אז אתה אמור להיות מסוגל לצייר במהלך ההריון ללא דאגות.

עם זאת, עדיף להימנע מציור במהלך 13 השבועות הראשונים, מכיוון שזהו כאשר התינוק שלך עובר המון התפתחות מרכזית. כדאי גם להימנע משימוש בצבעים המבוססים על ממיסים במהלך ההריון, מכיוון שיש בהם אדים מזיקים יותר.

עם העצות הפשוטות האלה בחשבון, אתה אמור להיות מסוגל לבחור את הצבע שלך בביטחון וליהנות משינוי החדר שלך בבטחה. אם אתה מבולבל לגבי משהו או זקוק לייעוץ נוסף לגבי צבע או טכניקה, הצוות בחנות העשה זאת בעצמך המקומית ישמח לדבר איתך. להיות יצירתי; תחשוב היטב על התוצאות שאתה רוצה; ותיהנו מהמראה החדש של החדר שלכם!

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיפטר מפרת משה רבנו בבית?
 2. איך להיפטר מעכבישים בבית?
 3. איך מחליפים ידית לדלת?
 4. איך להיפטר מפשפש המיטה?
 5. איך להיפטר מקרדית האבק?
 6. כיצד להסיר חלודה מכלי עבודה?