הסר כתמי שוקולד מהבגדים

שזה נמס בקלות ויוצר בעיות בכך שהוא מתקשה להסיר כתמי שוקולד על הבגדים
שזה נמס בקלות ויוצר בעיות בכך שהוא מתקשה להסיר כתמי שוקולד על הבגדים.

שוקולד הוא הפינוק המושלם עבור רובנו. זה ממריץ, מתוק למדי ופשוט נפלא. אבל האם יש משהו שהוא לא כל כך מושלם עם שוקולד? שזה נמס בקלות ויוצר בעיות בכך שהוא מתקשה להסיר כתמי שוקולד על הבגדים. כולנו יודעים כמה מסובך יכול להיות כתמי שוקולד להיפטר מהם!

רגע אחד הקטן שלך נקי ונחמד לגמרי, וברגע הבא חתיכת שוקולד גדולה נמסה ונמרחה על כל הפנים, הידיים וכמובן בכל מקום על בגדיו. עם זאת, אין סיבה שלא לתת לילדים את המתוק הפופולרי הזה קצת מדי פעם. ועכשיו כשחג הפסחא ממש מעבר לפינה, אתה כמובן רוצה לתת לילדים ליהנות כשהם הולכים ארנבות פסחא וזקני פסחא, מכיוון שהם בוודאי יקבלו הרבה ביצי שוקולד, ארנבות ושאר יצירות שוקולד נפלאות בתמורה להן. כרטיסי פסחא נחמדים. למרבה המזל, כתמי שוקולד יכולים להיות קל להסיר כאשר אתה יודע איך. על ידי ביצוע ההוראות הפשוטות שלנו להסרת כתמי שוקולד, הכתמים יהיו בקרוב כמו מכושפים:

הסר שוקולד מהבגדים - מהיר וקל

אותו טריק חל על כל הכתמים: חשוב להיות מהיר. ברגע שאתם רואים שהתרחשה תאונת השוקולד – אל תהססו וטפלו מיד. (תוכלו גם לעיין בעזרה להסרת כתמים לקבלת ייעוץ לגבי כל סוגי הכתמים האפשריים). כדי להסיר כתמי שוקולד, התחל על ידי שימוש בכף או סכין מטושטשת כדי לגרד בעדינות את עודפי הנשפכים מהבד. היזהר לא לשפשף אותו לתוך הבד או לפזר את הכתם עוד יותר. הימנע משימוש במטלית מכיוון שהיא תשפשף את הכתם עמוק יותר לתוך הבד במקום להרים אותו.

לשטוף

על ידי ביצוע ההוראות הפשוטות שלנו להסרת כתמי שוקולד
על ידי ביצוע ההוראות הפשוטות שלנו להסרת כתמי שוקולד, הכתמים יהיו בקרוב כמו מכושפים.

טעות נפוצה בכל הנוגע להסרת כתמי שוקולד היא שימוש במים חמים, אבל זה רק מקשה עוד יותר על הסרת הכתם! במקום זאת, שטפו את החלק האחורי של הכתם במים קרים כדי להמיס אותו - באופן מפתיע ניתן להסיר בדרך זו.

האם מכונת הכביסה שלך מודדת וממנה אוטומטית את חומר הניקוי בכל כביסה (פונקציית מינון עצמי)?

לטיפול מקדים בכתמי שוקולד

למרות שקל להסיר כתמי שוקולד חדשים לגמרי, חלקם יכולים לפעמים להיות ממש מסורבלים, במיוחד אם אין לך את היכולת לטפל בהם במהירות. לכן ייתכן שיהיה צורך לטפל מראש בבד במוצר כמו Via Floating לפני כביסת הבגד במכונת הכביסה.

כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר הוראות טרום הטיפול על האריזה. השאר את הבגד למשך הלילה (או לפחות לכמה שעות במים פושרים לפני הפעלת תוכנית כביסה רגילה), או שאתה יכול להשתמש בכדור הכביסה כדי למרוח מעט חומר ניקוי ישירות על הכתם. זכור תמיד לקרוא קודם את מטלית הכביסה כדי לברר כיצד יש לכבס את הבד. ככה - עכשיו אתה יכול כמה שיטות פשוטות להיפטר מכתמי שוקולד. לעולם לא תצטרך לדאוג שוב לגבי אצבעות דביקות.

האם היו לך תקריות מצערות עם שוקולד בעבר? אתם מוזמנים לשתף בשדה ההערות למטה וגם לספר לנו אם יש לכם טיפים כיצד להסיר כתמי שוקולד.

מאמרים בנושאים דומים
  1. כדי להסיר צבע מהבגדים
  2. כדי להיפטר מריח רע מבגדים
  3. לכבס ג'ינס
  4. סמלי כביסה והוראות כביסה
  5. איך לכבס נעליים במכונת הכביסה
  6. סודות מלוכלכים: איך לכבס נעלי ספורט?