דברים שכדאי לדעת לפני שקונים מטהר מים

אז מטהר מים מבוסס UV (אולטרה סגול) או UF (אולטרה סינון) הוא ההימור הטוב ביותר שלך
אם לטיהור המים יש רמות נמוכות של TDS, אז מטהר מים מבוסס UV (אולטרה סגול) או UF (אולטרה סינון) הוא ההימור הטוב ביותר שלך.

מתכננים לקנות מטהר מים לבית? אל תתנו למספר אפשרויות לבלבל אתכם. המשך לקרוא כדי לפשט את תהליך הבחירה.

השוק מוצף במטהרי מים המבוססים על טכנולוגיות שונות, שלכל אחת מהן מכלול היתרונות שלו.

כך תוכל לבחור את מטהר המים המתאים.

1) מצא את סוג מטהר המים שאתה רוצה

חשוב לקחת בחשבון את המזהמים שנמצאים במכונת הכביסה לפני קניית מטהר מים. אם במים יש רמות גבוהות של מוצקים מומסים (TDS), היינו מציעים להשקיע במטהר מבוסס RO (אוסמוזה הפוכה). אם לטיהור המים יש רמות נמוכות של TDS, אז מטהר מים מבוסס UV (אולטרה סגול) או UF (אולטרה סינון) הוא ההימור הטוב ביותר שלך. עם זאת, ישנם מטהרי מים עם כל שלוש טכנולוגיות RO+UV+UF אשר מסלקות את כל הזיהומים ומעניקות לך כוס מים בריאה. אז חשוב לשאול או לבדוק אם לאחד שאתה קונה יש את התכונות האלה.

ישנם עוד כמה סוגים של מטהרים- כמו מטהר לא חשמלי- המסנן מים שיש להם רמות נמוכות של TDS בעזרת כוח המשיכה ורמות סינון רב-שלביות. מטהר חשמלי משתמש בחשמל עבור RO כדי ללחוץ על מים כדי לסנן דרך הממברנה ולקרינת UV להרוג חיידקים.

מטהרים אלו מתאימים ביותר למים עם רמות גבוהות של TDS.

2) בדוק את קיבולת האחסון

זכור שמטהרי RO מייצרים 3 ליטר של מי שפכים על כל ליטר מים מטוהרים
כמו כן, זכור שמטהרי RO מייצרים 3 ליטר של מי שפכים על כל ליטר מים מטוהרים.

בהתאם לגודל ודפוס צריכת המים של המשפחה שלך, בחר מטהר שאוגר מספיק מים. זה מבטיח שיש מספיק מים לשתייה גם במקרה של הפסקת חשמל. מטהרים לא חשמליים יכולים לאחסן עד 25 ליטר מים מסוננים בבת אחת, ואילו חשמליים יכולים להגיע עם מיכל אחסון של עד 12 ליטר של קיבולת. כמו כן, זכור שמטהרי RO מייצרים 3 ליטר מי שפכים על כל ליטר מים מטוהרים.

3) הגדירו תקציב

שקול את רמת ה-TDS של המים באספקת המים שלך והגדר תקציב. ניתן לקנות מטהר לא חשמלי בסביבות ₹5000 והחשמליים נעים בין ₹6000 - ₹20000, תלוי אם אתה בוחר RO, UV או UF.

חשוב להיות מעודכן לגבי האפשרויות שלך בכל הנוגע למטהרי מים.