חמישה פריטים שכדאי להימנע מלהכניס למכונת הכביסה

אבל יש כמה פריטים שלא כדאי לכבס במכונה
הכנסת פריטי לבוש מוכתמים למכונה היא קלה, אבל יש כמה פריטים שלא כדאי לכבס במכונה.

הכנסת פריטי לבוש מוכתמים למכונה היא קלה, אבל יש כמה פריטים שלא כדאי לכבס במכונה. בוא נראה מה אלה.

כביסה במכונת הכביסה קלה. הכנס אצווה של בגדים למכונה, שפך מעט חומר ניקוי נוזלי ולחץ על הכפתור. בעוד שרוב הבגדים בבית שלך ניתנים לכביסה במכונה, יהיו כמה פריטים שעלולים להינזק במכונת הכביסה.

הנה חמישה דברים שכדאי להימנע מכביסה במכונה שלך.

1) כרית קצף זיכרון

התנועה במכונת הכביסה עלולה לגרום לכרית קצף זיכרון להיחלש, לאבד את צורתה או אפילו להישבר לחתיכות. אלא אם כן מצוין בתווית הטיפול בכביסה, אין לכבס כרית קצף זיכרון במכונה.

2) בגדים מכוסים בשיער חיות מחמד

שיער חיות מחמד יכול להידבק לבגדים ולצידי התוף של מכונת הכביסה. זה אפילו סותם את צינור הניקוז של המכונה, מה שהופך אותו לפחות יעיל לאורך זמן. הקפד תמיד להבריש את שערות חיית המחמד מהבגדים שלך לפני העמסתן למכונה.

3) חזיות

הנה חמישה דברים שכדאי להימנע מכביסה במכונה שלך
הנה חמישה דברים שכדאי להימנע מכביסה במכונה שלך.

הווים לחזיות עלולים להיתקע ולקרוע פריטי לבוש אחרים בכביסה, או אפילו להיתפס בגליל של המכונה שלך. לעתים קרובות, התחתון של חזיות ניזוק גם אם מכבסים אותם במכונה. עדיף לשים את התחתונים האלה בשקית כביסה עדינה בזמן הכביסה. ניתן גם לכבס בגדים כאלה בנפרד.

4) בגדים עם תחרה ורקמה

שקול תמיד לשטוף ידיים את פריטי הלבוש הללו. אחרת, הם עלולים להיקרע ולהיקרע במכונה ועלולים לצאת הרוסים. גם בזמן שטיפת ידיים, השתמש במים קרים כדי לשמור על הצורה והמראה המקוריים שלהם.

5) בגדים עם כתמים דליקים

תחשוב פעמיים לפני שאתה זורק בגדים עם כתמים דליקים לתוך המכונה שלך. כתמים משמן בישול, אלכוהול ובנזין הם דליקים ביותר ועלולים להעלות שריפות. טפל תמיד בכתמים האלה לפני העמסתם למכונת הכביסה.

בפעם הבאה שאתה מעמיס אצווה של בגדים למכונת הכביסה שלך, וודא שאף אחד מהפריטים לעיל אינו חלק ממנה. זה ישמור על בטיחות הבגדים והמכונה שלך. כמו כן, השתמש ברולר מוך כדי להיפטר משיער חיות מחמד לפני העמסת הבגדים שלך למכונה.

שלב מפתח:

בזמן שטיפת הבגדים, עדיף להשתמש בחומר ניקוי כמו Surf Excel Matic Liquid. בהיותו נוזל, הוא מתמוסס לחלוטין במים ואינו משאיר אחריו שאריות.