פנקו את הבדים שלכם בניחוח ורכות יוקרתיים לאורך זמן בנוחות

ישנן דרכים שונות להשתמש במרכך הבד Comfort כדי להבטיח שהבגדים שלך יישארו סופר רכים
ישנן דרכים שונות להשתמש במרכך הבד Comfort כדי להבטיח שהבגדים שלך יישארו סופר רכים, מריחים רעננים ומרגישים נוחים.

כובע קטן אחד של התרכיז הייחודי של Comfort נותן לבגדים שלך רכות ורעננות לאורך זמן. מרככי בד נוחות מגיעים בבקבוקים קטנים ונוחים יותר. השארת פחות פלסטיק בשימוש לייצור אריזות ובתמורה, פחות משפיעה על הסביבה שלנו.

לא רק שהנוחות הופכת את הבגדים שלך לרכים ומריחים לאורך זמן, אלא גם שומרת על צבעי הבגדים שלך בהירים יותר, שומרת על צורת הבגדים האהובים עליך ומקלה על גיהוץ.

שחרר פרצי רעננות תוך כדי תנועה

עטפו את עצמכם בניחוחות שאין לעמוד בפניהם של מרככי הבד המעוצבים של Comfort, שנוסחו עם טכנולוגיית Encapsulated Fragrance כדי לשמור על הבגדים שלכם רעננים יותר למשך זמן רב יותר. קפסולות הריח בגודל מיקרו חודרות עמוק לתוך סיבי הבד של הבגדים ומשחררות פרצי רעננות תוך כדי תנועה. Comfort זמין כעת ב-10 גרסאות בניחוח דקדנטי.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

טווח ליבה

מגוון ארומתרפיה

טווח בושם דלוקס

משדרים יוקרה טהורה בכל כביסה

סדרת Comfort Perfume Deluxe, בהשראת הטרנדים העדכניים ביותר בניחוח פרימיום ועוצב על ידי מומחי בשמים. Comfort Perfume Deluxe מציע ריחות מפנקים המחלחלים לכל סיב של הבגד שלך.

כיצד תוכל לטפל בצורה הטובה ביותר בבגדים שלך?

ישנן דרכים שונות להשתמש במרכך הבד Comfort כדי להבטיח שהבגדים שלך יישארו רכים במיוחד, מריחים רעננים ומרגישים נוחים. הנה המדריך שלך לטיפים וטריקים כדי להפיק את המיטב מהמגבות הרכות, המצעים והסריג הנוחים שלך.

עקבו אחר Comfort ב: פייסבוק: אזור נוחות דרום אפריקה אינסטגרם: