רעיונות ופתרונות לאחסון ביתי

מרעיונות לאחסון חדר שינה קטן ועד לרעיונות לאחסון בחדר האמבטיה
מרעיונות לאחסון חדר שינה קטן ועד לרעיונות לאחסון בחדר האמבטיה, רעיונות האחסון הביתיים האלה יעזרו לך למקסם את המקום שיש לך כדי שתוכל לחיות חיים נטולי עומס.

גרים בדירה קטנה שחסר מקום? המשך לקרוא לקבלת רעיונות לאחסון ביתי שיעזרו לך להפיק את המרב מהשטח שיש לך.

פתרונות אחסון ביתיים רבי תושייה חיוניים להפקת המקסימום מדירה קטנה. מרעיונות אחסון לחדר שינה קטן ועד רעיונות לאחסון חדר אמבטיה, רעיונות אחסון ביתיים אלה יעזרו לך למקסם את השטח שיש לך כדי שתוכל לחיות חיים נטולי עומס.

החלל מעל בור שירותים הוא אחד החללים הכי לא מנוצלים במשק בית. אבל זה מושלם להתקנת מדפים צרים כדי לשמור על גלילי טואלט, מגבות נייר וצמחים קטנים.

תלו סלי אחסון אנכיים על דלתות חדר האמבטיה

דלתות חדרי אמבטיה הן מקומות מצוינים לתליית סלים ומדפים אנכיים שיכולים להכיל מוצרי טואלטיקה, קוסמטיקה ואביזרי טיפוח מתוך וו פשוט. קל לגשת גם אליהם, כך שלא תצטרך להקדיש זמן רב לחיטוט בארון כאשר אתה ממהר להתכונן בבוקר.

ריהוט עם תאי אחסון

השקיעו ברהיטים עם תאי אחסון נסתרים. לדוגמה, קניית מיטה עם מגירות תגדיל באופן מסיבי את האחסון שיש לך בחדר השינה שלך. כמו כן, נסו למצוא שולחן אוכל עם מגירות סכו"ם מתחתיו או שולחן קפה שיכול לאחסן מגזינים מתחתיו.

מדפים אנכיים

המשך לקרוא לקבלת רעיונות לאחסון ביתי שיעזרו לך להפיק את המרב מהשטח שיש לך
המשך לקרוא לקבלת רעיונות לאחסון ביתי שיעזרו לך להפיק את המרב מהשטח שיש לך.

במקום להשקיע במדפי ספרים או ארונות מגושמים, בחרו במדפים צמודי קיר שהם צדדיים וניתנים להתאים אותם לשטח קיר שאינו בשימוש. אתה יכול להתקין מדפים מעל ספות, שולחנות וארונות מבלי לתפוס שטח רצפה. אם תמלא אותם בספרים ובצמחים, הם יכולים להיות דקורטיביים כמו שהם שימושיים.

שולחן מתקפל

אם אתה עובד מהבית במהלך היום, שולחן עבודה מתקפל הוא דרך שימושית ליצור עמדת עבודה שתוכל לארוז בלילה. כל מה שאתה צריך זה שטח קיר לא מנוצל שאתה יכול לתלות עליו את השולחן. אם אתה משלב אותו עם כיסא מתקפל, אתה יכול לחסוך אפילו יותר מקום.

חסוך מקום במוצרי ניקוי

אם יש לך קושי במטבח, בחירה בחפיסת סבון על פני קופסה ענקית או בקבוק של חומר ניקוי יכול לעשות את כל ההבדל. לדוגמה, חטיפי סבון Lux sunlight מתאימים היטב מתחת לכיורים במטבחים קטנים. כמו כן, גיגית של סודה לשתייה ובקבוק חומץ לבן יעניקו לך את המרכיבים להכנת אחד מחומרי הניקוי המגוונים ביותר שקיימים, מה שהופך אותו לאלטרנטיבה מושלמת וחסכונית בחלל למספר חומרי ניקוי.

כשמדובר בפתרונות אחסון ביתיים, שטח הקיר הופך חשוב לא פחות משטח הרצפה. עם מדפים אנכיים, ריהוט מתקפל ותאים נסתרים ברהיטים, תוכלו למקסם את החלל בדירתכם מבלי להעמיס אותה.

  • השקיעו ברהיטים עם תאי אחסון נסתרים
  • השתמש בחלל קיר עבור מדפים ורהיטים מתקפלים
  • מקסימום אחסון אנכי עם ווים על דלתות
מאמרים בנושאים דומים
  1. 6 דרכים תוצרת בית לניקוי זכוכית.
  2. איך להיפטר מלטאות מהבית
  3. איך לצבוע את הקיר הנכון
  4. איך להכין וילונות בבית
  5. כיצד להסיר צבע שיער על העור
  6. טיפים להכנת סחור