איך להיפטר מעכברים וחולדות בבית?

כיצד להרוג חולדות וכיצד להיפטר מעכברים באמצעות מלכודות ורעל
שלב 3: כיצד להרוג חולדות וכיצד להיפטר מעכברים באמצעות מלכודות ורעל.

שומעים את צעדיהם של עכברים וחולדות מתרוצצים בלילה? ממניעה להדברה, הנה המדריך שלך כיצד להיפטר מחולדות ועכברים.

רוצים לדעת איך להיפטר מעכברים ואיך להרוג חולדות? ישנם שלושה שלבים: חסימת נקודות כניסה, חיטוי הבית והדברת מכרסמים באמצעות מלכודות או פיתיון מורעל.

אם אתם רוצים לדעת איך להיפטר מעכבר באמצעות אלטרנטיבה טבעית ועדינה לרעל או למלכודות, פזרו כמה טיפות שמן מנטה באזורי ביתכם בהם עכברים מבקרים בתדירות הגבוהה ביותר. זה לא יהרוג אותם, אבל זה ירתיע אותם מלבקר במקום מסוים.

שלב 1: חסום נקודות כניסה

קל יותר למנוע מחולדות ועכברים להיכנס לביתך מאשר להיפטר מהם לאחר שנכנסו. זהה היכן עלולים להיכנס מכרסמים ולאטום אותם בחומרים שקשה ללעוס דרכם כמו צמר פלדה. היזהרו ללשלשת, לסימני טפרים ולקולות של קשקוש ולחפש רמזים היכן הם עשויים להיות. סדקים דרך לוחות רצפה, צינורות ניקוז לא אטומים, חורים בקירות ומרווחים בין דלתות ורצפות יכולים להיות אזורים המאפשרים למכרסמים לזחול פנימה.

שלב 2: לנקות את הבית

עכברים וחולדות אוהבים שאריות מזון ופחים מלאים מדי. אחסן מזון במקרר או במיכלים כל לילה וחטא את משטחי המטבח שלך עם חומר ניקוי חזק כמו Jif. הוצא פסולת מזון לפחות פעמיים בשבוע וחטא את האזור כדי להסיר את ריח האוכל. ערבבו את כל משק הבית בסידור, וודאו שכל האוכל נשמר בכלים אטומים והמשטחים נותרים ללא רבב.

שלב 3: כיצד להרוג חולדות וכיצד להיפטר מעכברים באמצעות מלכודות ורעל

אם בכל זאת תגלו שעכברים וחולדות עושים את דרכם לביתכם, תצטרכו למצוא דרכים להדביר אותם. מלכודות ורעל הן שתי הדרכים הנפוצות והיעילות ביותר לעשות זאת.

מלכודות

הנה המדריך שלך כיצד להיפטר מחולדות ועכברים
ממניעה להדברה, הנה המדריך שלך כיצד להיפטר מחולדות ועכברים.

מלכודות עכברים הן ללא ספק הדרך הנקייה, הבטוחה והיעילה ביותר להרוג עכברים. כאשר עכבר נתפס, קל להיפטר מהגוף מיד. לאחר שבחרתם את המלכודת שלכם, מקמו אותה באזור שבו הם מבקרים בקביעות. ייתכן שתצטרך להתנסות בסוגים שונים של פיתיון כדי למצוא את הפיתיון שעובד אבל עכברים נמשכים למזונות עתירי פחמימות. חמאת בוטנים, שוקולד, לחם, אגוזים, גבינה בעלת ריח חזק ומזון רטוב לחיות מחמד הם כולם בחירה טובה.

אם אתה רוצה מלכודת עכברים טבעית ולוכד, חתול נהדר להיפטר מעכברים. אפילו ריח של חתול יכול לגרום למכרסמים לברוח!

רעל

בכל הנוגע לאופן להיפטר מחולדות, רעל הוא פתרון מעשי ויעיל יותר להיפטר מהם מאשר מלכודות. הנח את הכדורים המורעלים בחלק מהבית שהחולדות מבקרות בו תוך כדי לוודא שהם מחוץ להישג ידם של ילדים וחיות מחמד. אל תדאג אם חולדות לא נופלות אוטומטית לפיתיון שכן לוקח להן מספר ימים להתרגל למשהו חדש.

שיטה זו תעבוד גם עבור עכברים אך ככל שהם קטנים יותר, הם עלולים בסופו של דבר למות בחלק של הבית שקשה להגיע אליו ולגרום לסירחון, ולכן עדיף להשתמש במלכודות.

היפטרות ממכרסמים יכולה להרגיש כמו קרב ממושך ומתמשך, אך לאחר שעשיתם את כל שלושת השלבים, הם בסופו של דבר יעזבו את ביתכם לבד.

  • זהה נקודות כניסה וחסום אותן
  • לטהר את הבית שלך, שמור מזון במיכלים אטומים
  • הרוג מכרסמים באמצעות מלכודות או רעל