איך לכבס שמלת כלה בבית

כדי לכבס את שמלת הכלה שלך במכונת הכביסה
כדי לכבס את שמלת הכלה שלך במכונת הכביסה, השתמשי בסבון נוזלי, כגון Skip.

שמלת הכלה היא אחד הבגדים היקרים ביותר לנשים. במאמר זה, אנו מראים לך כיצד לכבס שמלת כלה בבית.

אחד האירועים החשובים בחיים הוא נישואים. עם זאת, תאונות בית עלולות להרוס את הרגע. השמלה שלך הוכתמה לפני הטקס? המסיבה הסתיימה ואתה רוצה לשטוף אותה כדי לשמר אותה? במאמר זה, אנו הולכים לתת לך כמה טיפים כיצד לכבס שמלת כלה ביד ובבית.

האם ניתן להכניס את שמלת הכלה למכונת הכביסה?

ישנם סיכונים מסוימים כאשר מכבסים שמלת כלה במכונת הכביסה, שכן גם מים חמים מאוד וגם מחזור שגוי עלולים להרוס את הבד. קרא את התווית על השמלה שלך כדי לראות אם אתה יכול לכבס אותה במכונת הכביסה. חשוב מאוד להשתמש בסבון נוזלי טוב, כמו נוזל דלג, ובמחזור כביסה לבגדים עדינים, ללא ספינינג. זכור לקרוא את ההוראות על אריזת המוצר לפני השימוש.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

איך לכבס שמלת כלה בבית: הנוהל

חלק מהבדים אינם ניתנים לכביסה במכונה. במקרים אלו, יהיה עליך לשטוף ביד. כדי להסיר כתמים משמלת הכלה שלך, השתמשי בחומר ניקוי למוצרי חומר עדינים כגון עלא קמליטו בגדים משובחים בכביסה ידנית. קרא את ההוראות על התווית ובדוק את המוצר על שטח קטן של הבד. בצעתי את השלבים הבאים:

 1. השרו את השמלה באמבטיה עם מים קרים למשך שעה.
 2. הפעל סקיפ מעין סבון נוזלי על כתמים, צד לא נכון. תן לזה לנוח עוד שעה.
 3. צחצחו בעדינות את הכתמים בעזרת מברשת רכה.
 4. שטפו את השמלה והניחו כמה מגבות לבנות על חבל כביסה, והניחו את השמלה מעל לייבוש באוויר בצל.
 5. לאחר שהשמלה נקייה, אתה יכול לקחת אותה לניקוי יבש כדי לגהץ אותה בקיטור.

תמיד אחורה, אף פעם לא צודק

איך לכבס שמלת כלה בבית: הנוהל
איך לכבס שמלת כלה בבית: הנוהל.

יש לטפל בכתמים בצד הלא נכון כדי לא להרוס אביזרי בד כמו פנינים, פאייטים ורקמה. זכור לבדוק תחילה כל מוצר בו אתה משתמש על שטח קטן של הבד. לאחר שהמוצר נמצא במקומו, הניחו לו לפעול למשך מספר דקות ולאחר מכן טפלו בעדינות בכתם בעזרת מברשת.

ממה להימנע בעת כביסה של שמלת כלה

חשוב לדעת מה לעשות כשכובסים שמלת כלה בבית, אבל אנחנו גם הולכים לספר לך מה הדברים שאת צריכה להימנע מלעשות כדי לא להרוס את הבגד היקר שלך:

 • אם השמלה שלך היא משי, אל תכניסי אותה למכונת הכביסה. עדיף לכבס אותו ביד, שכן מדובר בבד עדין מאוד ויאבד את הברק שלו.
 • אל תשפשפו את הבד. השתמשו במברשת שיניים וטפלו בכתם בעדינות כדי לא לשבור את הסיבים.
 • אין להשתמש בחומר כלשהו על השמלה מבלי לבדוק אותו תחילה על שטח קטן של הבד.
 • לעולם אל תסובב את השמלה. נוח לתלות אותו על קולב, על בר המקלחת, ולתת למים להתנקז. לאחר מכן הניחו לו להתייבש באוויר בצל.

ברזל זה לא רעיון טוב

אם אתה מכבס את שמלת הכלה שלך בבית, הימנע משימוש במגהץ לאחר שתסיים. בדים עדינים כמו טול או משי עלולים להישרף מחום המגהץ. במקרה זה, אין תיקון. עדיף לשלוח את השמלה לניקוי יבש לייבוש אדים.

ההשלכות של חלוף הזמן

זוהי אחת הטעויות הנפוצות ביותר כאשר עוסקים בשמלות כלה. אחרי החתונה את שוכחת מהשמלה לזמן מה. אל תתני יותר מחודש לכבס את שמלת הכלה שלך, שכן עם הזמן הכתמים יתייבשו ויפגעו בסיבים.

היזהר עם שקיות ניילון

טעות כשלא יודעים איך לאחסן את שמלת הכלה היא לקפל אותה ולשים אותה בתיק. מה שכדאי לזכור הוא שפלסטיק עלול לפגוע בסיבים ולהכתים את השמלה שלך. לאחסון שמלת הכלה, קפלו אותה היטב, עטפו אותה בנייר טישו כחול והכניסו אותה לקופסה, במקום יבש. אין לתלות את שמלת הכלה, כי היא עלולה להיות מעוותת באותו משקל.

לדעת לכבס שמלת כלה בבית זה לא קשה, זה רק דורש מוצרים נכונים והרבה מסירות. אנו מקווים שהטיפים הללו יעזרו לכם ושתוכלו ליישם אותם.

 • כדי לכבס את שמלת הכלה שלך במכונת הכביסה, השתמשי בסבון נוזלי, כגון Skip . זכור לקרוא את הוראות השימוש על האריזה.
 • מברשת שיניים היא כלי טוב לטפל בכתמים שלך בעדינות.
 • רצוי לייבש את השמלה בחוץ, בצל.