כיצד להסיר כתמי קפה?

כך גדל הסיכוי שתכירו את כתמי הקפה
ככל שתשתו יותר קפה, כך גדל הסיכוי שתכירו את כתמי הקפה.

ככל שתשתו יותר קפה, כך גדל הסיכוי שתכירו את כתמי הקפה. שמור את הבגדים שלך מהקפה לתמיד עם הטיפים במאמר זה!

כהה, נוזלי, וידוע לשמצה מסובך להסרה - קפה לפעמים נראה כאילו הוא רק מחכה להישפך. אבל עם קצת ידע, הסרת כתמי קפה לא חייבת להיות קשה כמו שאתה חושב. קרא את המדריך הבא למספר שיטות מהירות וקלות!

בין אם מורחים חומר ניקוי נוזלי של Omo ישירות על הבד, או מנסים את אחת מהשיטות הטבעיות או האלטרנטיביות להסרת כתמי קפה - תמיד בדוק את זה קודם על אזור קטן ולא מורגש בבגדים.

טיפול מקדים בכתם קפה

הזמן הטוב ביותר להתחיל לטפל בכתם קפה הוא לפני שהוא התייצב. יש למחוק כל עודפי נוזלים במגבת נייר או נייר טישו, הימנעות משפשוף, שכן זה יפזר את הכתם. זה יעזור לכל השלבים הבאים:

  • החזיקו את הבגד מעל הכיור והעבירו אותו מתחת לברז הקר למשך שלוש עד חמש דקות, והזרימו את המים דרך החלק האחורי של הכתם. שפשפו את הכתם כל דקה לערך כדי לעזור לשחרר את הסימנים.

  • אם הכתם נשאר, עבור למים שהם כמעט חמים למגע. לאחר שזה עבר דרך הכתם במשך כ-15 שניות, עצור והוסף כמה טיפות של סבון כביסה ישירות על שני הצדדים של הכתם ושפשף אותו בעדינות עד שהוא מתחיל להקציף.

  • השאירו את חומר הניקוי להתייצב במשך כמה דקות, ולאחר מכן שפשפו בעדינות את הכתם בין האצבעות כדי לעזור לשחררו, לפני שתמשיך לשטוף את הבגד עד שכל הסבון נמס.

השרייה ושטיפה

הסרת כתמי קפה לא חייבת להיות קשה כמו שאתה חושב
אבל עם קצת ידע, הסרת כתמי קפה לא חייבת להיות קשה כמו שאתה חושב.

אם כתם הקפה הוא עקשן, או גדול מכפי שניתן לטפל בו בקלות מעל כיור המטבח, אתה יכול לנסות להשרות את הבגד במסיר כתמים לפני הכביסה. כמו תמיד, הקפידו להישמע להוראות על המוצר מסיר הכתמים.

  • מלא מיכל (למשל כיור, דלי, קערת כביסה) במים חמים וחומר ניקוי, תוך שימוש במינון המומלץ על התווית.

  • השאר את הבגד לשבת כמה שעות כדי לשחרר את הכתם מוכן למכונת הכביסה.

  • שטפו את הפריט כרגיל, במים חמימים. הן בשלבי ההשריה והן בשלבי הכביסה, השתמשו בחומר ניקוי באיכות טובה כמו OMO ultimate, אשר פותח במיוחד כדי להרים 48 שעות מיובשים בכתמים.

שיטות אחרות להסרת כתמי קפה

בהיותם החיים מה שהם, ייתכן שלא תמיד תמצא זמן להשרות ולשטוף פריטים מוכתמים מיד לאחר שהכתם הקפה שלהם מתרחש. במקרים אלה יש כמה טריקים שאתה יכול לנסות להפחית את הכתם לפני הכביסה.

חומץ לבן

  • שיטה 1: מערבבים כפית חומץ לתוך קנקן מים, ושופכים או מרססים על הכתם. ספג בעדינות את הבגד והכתם אמור להתחיל להתרומם.

  • שיטה 2: הכינו משחה מאבקת סבון כביסה וחלקים שווים חומץ ומים. לאחר בדיקה על חלק לא בולט של הבגד, שפשפו את הדבק לתוך הכתם לפני שפשפו בעדינות את שני הצדדים. לשטוף ביסודיות.

אבקת סודה לשתייה

הרטיבו את הפריט המוכתם במים חמימים ויוצקים סביב כפית סודה לשתייה על הכתם לפני ששפשפו אותו לתוך הבד. תן לזה להתייצב כל עוד אתה יכול לפני שתשטוף אותו.

חמוש בידע זה, אינך צריך לפחד לשפוך כוס קפה - כעת תוכל לנקות כתמי קפה בקלות!

  • זכור לבדוק את תווית הטיפול על הבגדים שלך לפני שתנסה משהו בדף זה.

  • חום יכול לקבוע את הכתם. השתמש במים קרים או חמים (לא חמים) בעת הטיפול וודא שהכתם הוסר במלואו לפני הייבוש במייבש כביסה.