מכונת כביסה נפתחת קדמית: 3 עצות חובה לשימוש טוב יותר

וכאשר מדובר במכונת כביסה עם פתח קדמי
זה לא נכון, וכאשר מדובר במכונת כביסה עם פתח קדמי, אי שימוש בסבון שפותח במיוחד למכונה מסוג זה עלול לגרום למכונה להינעל עקב עודף קצף ולגרום נזק למכונה.

רוצה להפיק את המרב ממכונת הכביסה הקדמית שלך? הטיפים מהמומחים שלנו נבחרו בשבילך כדי להבין על כמות המים, בחירת הסבון הטוב ביותר ועוד ועוד.

מכונת הכביסה הנפתחת הקדמית נופלת בטעם ברזילאי. בנוסף לעיצוב מודרני יותר, הדגמים הללו חוסכים במים ועוזרים בשימור הבגדים. עם זאת, לאנשים רבים עדיין יש ספקות לגבי הדרך הטובה ביותר להשתמש בסוג זה של מכונת כביסה, הנקראת גם העמסה קדמית. לכן רשמנו 3 טיפים להפיק את המרב ממכונת הכביסה הזו

עיין במדריך ההוראות של מכונת הכביסה שלך כדי ללמוד עוד על סוגי התוכניות והדרך הטובה ביותר להשתמש במכשיר שלך.

טיפים לשימוש במכונת כביסה עם פתיחה קדמית

1. בחר סבון מתאים למכונה הקדמית

האם אתה שם את הכמות הנכונה של סבון ועדיין יש לך בעיה? אתה כנראה משתמש במוצר שלא תוכנן עבור סוג זה של מכונה. מכונות קדמיות זקוקות למוצרים יעילים יותר שמייצרים פחות קצף ומספקים ניקוי ללא דופי במינון הנכון. עכשיו יש לך מוצר שפותח במיוחד עבור סוג זה של מכונה, המכונה הקדמית החדשה של OMO.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

יש לו פורמולה עם חומרים פעילים מתכלים, המסירה כתמים מהבגדים, מייצרת פחות קצף ומונעת נזקים ונזילות. בנוסף, הוא מניב הרבה, שכן מכסה מספיק למכונה של עד 11 ק"ג מלא בבגדים.

2. יותר מדי קצף לא אומר ניקוי!

אנשים רבים חושבים שסבון מנקה רק כאשר הוא מייצר הרבה קצף. זה לא נכון, וכאשר מדובר במכונת כביסה עם פתח קדמי, אי שימוש בסבון שפותח במיוחד למכונה מסוג זה עלול לגרום למכונה להינעל עקב עודף קצף ולגרום נזק למכונה. הנה, אתה מבין, זו בהחלט בעיה! לכן, הוספת כמות סבון נכונה - לא יותר ולא פחות - היא חיונית.

3. הסדר לא לפתוח את מכונת הכביסה

טיפים לשימוש במכונת כביסה עם פתיחה קדמית
טיפים לשימוש במכונת כביסה עם פתיחה קדמית.

כאשר מכבסים את הפריטים, נהוג לשכוח לשים כמה בגדים לכביסה. עם זאת, זה לא נכון. לפני הפעלת המכונה, חיוני לארגן את הכביסה של הבגדים, להפריד בין החלקים לפי צבע ובד וכמובן להיות מודעים לכל מה שצריך לחטא. לכן, אם יש לך מכונה להעמסה קדמית, תתארגן, כי הדגם הזה לא מאפשר פתיחת המכסה בזמן הכביסה.

מכונה קדמית "מחקה" שטיפת ידיים

אולי שמעת את אמא או סבתא שלך אומרות שמכונות כביסה לא מנקות בגדים כמו שצריך. תפיסה זו אף נפוצה בקרב חלק מהאנשים, במיוחד בקרב אלו הנוהגים לרחוץ ידיים ויש לכך בסיס מסוים.

בואו נסביר: למכונות עם פתח עליון, מה שנקרא עומס עליון, יש ערבול מכני שנעשה עם משוטים. מערכת זו גורמת לבגדים להיכנס לחיכוך. במילים אחרות, זה כאילו חלק אחד "פוגע" באחר. לכן, מכניקה כזו גורמת לבדים להישחק (דמיינו זוג ג'ינס מתחכך בחולצת כותנה!) ולא תמיד נקיים לחלוטין.

המערכת של מכונות הכביסה עם פתיחה קדמית שונה. הפיר אופקי (לא אנכי כמו מנקי כיסוי עליון). זה גורם לחלקים "להחליק" על עצמם. כדי להסביר את זה בצורה פשוטה מאוד, המכניקה של מכונות העומס הקדמי מחקה את אותו חיכוך שאנשים עושים כאשר משפשפים בגדים ביד. לכן החלקים יוצאים נקיים יותר ופחות שחוקים.

שאלות נפוצות לגבי מכונת כביסה עם פתיחה קדמית

מהו הסבון הטוב ביותר למכונה קדמית?

ישנם כמה סוגים זמינים בשוק, אבל זה שאנחנו ממליצים עליו הוא OMO Progress Front Machine.

האם סבון נוזלי למכונה קדמית הוא המתאים ביותר?

כן, כי המכונה הקדמית מיועדת לסבון מסוג זה.

מה הטיפים למי שיש או רוצה לקנות מכונת כביסה עם פתיחה קדמית?

לדעת איך לבחור את סוג הסבון הנכון הוא הצעד הראשון. קרא עוד במאמר שלנו!