כתמי רוטב עגבניות: איך להוציא רוטב פסטה מהבגדים

כתמי רוטב עגבניות ורוטב פסטה יכולים להיות מסובכים להסיר
כתמי רוטב עגבניות ורוטב פסטה יכולים להיות מסובכים להסיר.

כתמי רוטב עגבניות ורוטב פסטה יכולים להיות מסובכים להסיר. אבל אל תדאג עם המדריך הפשוט הזה כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות זה קל!

רבים מאיתנו שמציצים לארונות המטבח שלנו ימצאו מספר חבילות וצנצנות מלאות ברוטב עגבניות שנקנה בחנות (המכונה גם פשוט רוטב פסטה בבתים רבים). החומר הזה הוא רב תכליתי וניתן להשתמש בו כחלק כמעט מכל סוג של ארוחת שבוע מהירה למשפחה - פסטה, לזניה, פיצה, צ'ילי, תבשיל וכו'. הוא גם מזין מאוד, עמוס בויטמין E, שעוזר לגוף להגן ולתקן את עצמו.

אבל אל תדאג עם המדריך הפשוט הזה כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות זה קל
אבל אל תדאג עם המדריך הפשוט הזה כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות זה קל!

יש חיסרון אחד לרוטב עגבניות, עם זאת - הוא די מבולגן. בין אם זה מתחמם מדי במחבת ומתיז על הבגדים שלך בזמן הבישול, ובין אם הילדים שלך שופכים קצת רוטב בזמן ארוחת הערב, אתה כמעט יכול להבטיח שתמצא את עצמך עושה כביסה למחרת. החדשות הטובות הן שהידיעה כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות מהבגדים לא חייבת להיות החומר שממנו עשויים סיוטים. עם המוצרים הנכונים והטכניקות הנכונות, הסרת כתמי רוטב עגבניות על בגדים יכולה להיות ממש פשוטה.

ביו פרסיל קטן ואדיר יכול לטעון להסרת כתמים מלאה, אפילו בכביסה מהירה, עבור כתמי רוטב פסטה - כך שזו בחירה מצוינת לטיפול מקדים ולחומר ניקוי כביסה. פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית ושטוף כרגיל.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות: מדריך שלב אחר שלב

אם תשאלו מישהו מהחברים שלכם או אפילו אם תגלשו באינטרנט, תמצאו כל מיני פתרונות מטורפים שאנשים נשבעים בהם בכל הנוגע להתמודדות עם כתם רוטב עגבניות או פסטה. למה לבזבז זמן על תרופות שלא עובדות? במקום זאת, היצמדו לטכניקות בדוקות כמו שיטה זו כיצד להסיר כתמי רוטב פסטה מבגדים:

  • ראשית, כדי להסיר כתם של רוטב עגבניות, יש שני גורמים שתרצו לטפל בהם מיד - גושי העגבנייה שמונחים על פני הבד, והרוטב שנספג יותר לתוך הסיבים בכל שנייה שעוברת. מבחינת המזון המוצק, השתמשו בכפית כדי לגרוף בזהירות כמה שאתם יכולים – בעדינות כדי לא לפזר את הכתם. ככל שהכתם מכיל יותר כך טוב יותר. להסרת הנוזלים העודפים, השתמשו במטלית נקייה ויבשה כדי לטפוח את האזור (אל תשפשפו כי הדבר עלול גם להפיץ את הכתם). המשיכו לטפטף עד שהבד יוצא שקוף - זה מצביע על כך שהוצאת כמה שיותר מעודפי הנוזלים
  • ככתם טבעי, ניתן לטפל היטב ברוטב עגבניות בשיטת השטיפה - פעולת הזרמת מים קרים ישירות על הכתם. שטיפה היא תהליך קל, אבל צריך לעשות אותו נכון כדי להיות יעיל. במקום להזרים מים על פני הכתם, נסה להחזיק את הבד מבפנים החוצה, כך שהמים יפגעו בחלק האחורי של הכתם, במקום בחזית. זה נוטה לעבוד הרבה יותר טוב מכיוון שהוא מעודד את שאריות המזון לצאת באותה הדרך שבה הם נכנסו - דרך סיבים שכבר התנפחו עם הלחות של הרוטב. הניסיון לדחוף שאריות דרך סיבים יבשים הוא הרבה יותר מסובך, ואף יכול לגרום לכתם להיראות גרוע יותר
  • השתמש במסיר כתמים לפני טיפול לפני הכנסת הבגדים שלך לכביסה. Persil small & mighty bio נהדר לשימוש על כתמי רוטב עגבניות, וקל מאוד לשימוש הודות למכשיר המדידה השימושי - Stain Eraser Ball - מה שאומר שאתה משתמש בדיוק בכמות הנכונה בכל פעם. לאחר המריחה, השאירו את הטיפול המקדים להיספג בבד למשך מספר דקות, ולאחר מכן הכניסו למכונת הכביסה.
  • לאחר מכן, שטפו כרגיל עם פרסיל קטן ואדיר ביו, הקפידו תמיד לקרוא את תוויות הטיפול על הבגדים שלכם ולעקוב אחר ההוראות על התווית.

שלבים מרכזיים

  • טפשפו, אל תשפשפו - לעולם אל תשפשפו כתם של רוטב עגבניות, כי זה עלול להחמיר את המצב
  • טיפול מקדים - שימוש בחומר ניקוי כביסה כמו פרסיל small & mighty bio כטיפול מקדים הוא אפשרות מצוינת - פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית כדי למרוח כמות קטנה של חומר ניקוי פרסיל על הכתם
  • כביסה כרגיל - הימנע מחום גבוה, מכיוון שאלו עלולים להגדיר את הכתמים