נקו את תא המקלחת ואת וילון המקלחת

דלת המקלחת וילון המקלחת
להלן מספר טיפים לניקוי יעיל של תא המקלחת, דלת המקלחת וילון המקלחת.

המקלחון משמש כל יום, ולכן הוא דורש טיפול מיוחד. הדרך הטובה ביותר לנקות את המקלחת ואת וילון המקלחת תמצא כאן!

עם עיתון מקומט ומנקה למקלחת תוכלו לגרום לקירות ולדלתות הזכוכית של תא המקלחת שלכם לזרוח
עם עיתון מקומט ומנקה למקלחת תוכלו לגרום לקירות ולדלתות הזכוכית של תא המקלחת שלכם לזרוח!

ניקוי שוטף של המקלחון לא צריך להיעדר מרשימת אמצעי הניקיון השגרתיים במשק הבית. כי תאי מקלחת, דלתות מקלחת ווילונות למקלחת חשופים למים, מוצרי מקלחת וטיפוח שונים ולסבון על בסיס יומי. להלן מספר טיפים לניקוי יעיל של תא המקלחת, דלת המקלחת וילון המקלחת.

עם עיתון מקומט ומנקה למקלחת תוכלו לגרום לקירות ולדלתות הזכוכית של תא המקלחת שלכם לזרוח! כל שעליך לעשות הוא לרסס את חומר הניקוי על העיתון המקומט או לטבול אותו בחומר הניקוי ולאחר מכן לשפשף את משטחי הזכוכית בתנועות סיבוביות.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

תחזוק ונקה את תא המקלחת

  1. השאר את דלת תא המקלחת פתוחה לאחר המקלחת כדי שהאוויר יוכל להסתובב טוב יותר. המשמעות היא שתא המקלחת מתייבש מהר יותר ונבלמת היווצרות עובש.
  2. אתה יכול להסיר כתמי אבנית ושאריות סבון בקלות יחסית עם חומרי ניקוי למקלחת כגון Viss Kraft & Gloss bath & shower. עבור אלמנטים מפלדת אל חלד, משטחי פלסטיק או אמייל, עליך להשתמש בתכשיר ניקוי מקלחת לכל מטרה עם עקביות שמנת למדי, כגון חלב מצחצח של Viss. חומרי ניקוי למקלחות כאלה נצמדים טוב יותר למשטחים אנכיים ואינם בורחים מהר מדי.
  3. לחילופין, אפשר לנסות תמיסה של חלקים שווים של מים וחומץ לבן. השאירו את התמיסה למשך חמש דקות, ואז שטפו אותה במים חמימים. אם זה לא מספיק, טפחו את האזורים הבעייתיים בחומץ או השתמשו בחומר ניקוי למקלחת הזמין מסחרי. שימו לב שניקוי מקלחונים בחומץ עלול להשאיר אחריו ריח לא נעים. לכן יש לשטוף היטב את האזורים המטופלים במים צלולים ובמידת הצורך לנקות בעזרת מנקה בעל ריח נעים יותר.
  4. אתה יכול להשתמש במסיר עובש על בסיס כלור או מי חמצן כדי להילחם בעובש. חומרי ניקוי כאלה בדרך כלל צריך רק לרסס ואז לנגב אותם עם מטלית נקייה.

כאשר אתה משתמש בחומר ניקוי בפעם הראשונה, הקפד לקרוא את הוראות הבטיחות על הבקבוק. ודא שהחדר מאוורר היטב. בעת טיפול בחומרי ניקוי אגרסיביים במיוחד, עליך להגן על הידיים והפנים שלך בנסיבות מסוימות, למשל באמצעות ביגוד מגן מתאים.

נקה את וילון המקלחת

  1. תחילה יש להשרות את וילון המקלחת בתמיסת ניקוי של מים וחומרי ניקוי אורגניים באמבטיה או באמבט כביסה גדול.
  2. תנו לווילון המקלחת להיספג זמן רב ככל האפשר (רצוי לילה) כדי שהלכלוך יתרופף. ניתן לעבוד על עובש על המכפלות או הקצוות עם מברשת שיניים ישנה.
  3. שטפו את וילון המקלחת במכונת הכביסה לאחר ההשרייה. ניתן גם לשים מגבת אחת או שתיים במכונה. עם הבד המחוספס שלהן, המגבות תומכות באפקט הניקוי. אבל זכור לבדוק את תווית הטיפול של וילון המקלחת לפני כן כדי לראות אם הוא ניתן לכביסה במכונה.
  4. אם שמים מעט חומץ במכונת הכביסה או בשטיפה האחרונה, גם וילון המקלחת עובר חיטוי.
  5. לרסס ולנגב תמיסת ניקוי על וילונות מקלחת שאינם ניתנים לכביסה במכונה.