כך מסירים חיידקים וחיידקים בסמארטפון

אני ממליץ לך להסיר אותו לפני ניקוי הטלפון הנייד ולנקות את נרתיק המגן בנפרד
אם יש לך נרתיק מגן לטלפון הסלולרי שלך, אני ממליץ לך להסיר אותו לפני ניקוי הטלפון הנייד ולנקות את נרתיק המגן בנפרד.

העצות החכמות ביותר של ברברה סלטר לחיסול פתוגנים.

כשהסמארטפונים יצאו לשוק, איחרתי יחסית להשיג אחד כזה. עכשיו, כמה שנים מאוחר יותר, כמו רוב האנשים, אני כבר לא יכול לחיות בלי סמארטפון. יש לי אותו איתי בכל המצבים ומקבל שיחות גם כשאני עסוק במשהו אחר. אני לא תמיד שוטפת ידיים לפני כן, מה שאומר שהסמארטפון שלי מלא בחיידקים ובקטריות. בהתחלה לא הקדשתי לזה הרבה מחשבה. רק כשהילדים שלי גדלו ורצו לשחק יותר ויותר בטלפון הסלולרי התחלתי לחשוש מהעובדה שהחיידקים בטלפון הסלולרי יכולים להעביר מחלות זיהומיות. מאז עסקתי באינטנסיביות בהיגינת ידיים ואני שמחה לשתף אתכם בטיפים שלי.

ניקוי יסודי של הטלפון החכם יכול להיות מסובך שכן אבק, פירורים ומוך מצטברים בפינות, בשקעים ובחיבורים לאורך תקופה ארוכה. ניתן להסיר אותם ביעילות עם צמר גפן או מפוח.

בחירת חומר הניקוי הנכון

בעת ניקוי הסמארטפון, חשוב לא להשתמש בחומרי ניקוי חריפים או אגרסיביים. שימוש בחומרי ניקוי ובסבון או בחומרי ניקוי המכילים אלכוהול עלול לפגוע בפני השטח של המכשירים ולפגוע בשימושיותם. כדי למנוע פגיעה בפלאפון, אני ממליץ לנקות את הפלאפון עם ספריי היגיינה נטול אלכוהול. תרסיסי היגיינה מסירים ביעילות חיידקים וחיידקים וניתן לקנות אותם בכל בית מרקחת.

תהליך הניקוי

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?
תרסיסי היגיינה מסירים ביעילות חיידקים וחיידקים וניתן לקנות אותם בכל בית מרקחת
תרסיסי היגיינה מסירים ביעילות חיידקים וחיידקים וניתן לקנות אותם בכל בית מרקחת.

סמארטפונים הם מכשירים אלקטרוניים רגישים. לכן כדאי לנתק את הטלפון מהחשמל, לכבות אותו ולהסיר את הסוללה לפני ניקויו. קח מטלית נטולת מוך (למשל מטלית מיקרופייבר או מטלית לניקוי משקפיים) ורסס עליה מעט תרסיס היגייני. ודא שהמטלית לא רטובה מדי כדי למנוע מנוזלים להיכנס לטלפון שלך בזמן הניקוי. נקה את הטלפון שלך בזהירות ושפשף אותו בעדינות יבש עם מטלית מיקרופייבר שנייה.

לכלוך עיקש, פירורים ומוך

פירורים, מוך או לכלוך מתאספים לעתים קרובות בפינות או בשולי הטלפון הנייד שלי. זה כנראה בגלל שאני לא מנקה את הטלפון שלי כל שבוע, כמומלץ, אלא רק פעם בחודש. אבל גם לבעיה הזו מצאתי פתרון! במקרים אלו אני משתמשת במטלית צמר גפן לחה מעט במקום בד המיקרופייבר כדי להסיר את הלכלוך. לאחר ניקוי קפדני, אני מייבש את האזורים המנוקים עם צמר גפן יבש.

נקה חיבורים ושקעים

לטלפונים סלולריים יש כל מיני שקעים וחיבורים קטנים שבהם יכולים להצטבר אבק ולכלוך לאורך תקופה ארוכה. אני משתמש במטליות צמר גפן קטנות כדי להסיר אותו. בקניית צמר גפן אלו, חשוב לקנות מוצר איכותי שהכותנה שלו עמידה כדי שלא יישאר מוך צמר גפן בשקעים ובחיבורים. חבר המליץ לי פעם להשתמש בקיסם כדי לנקות את השקעים והחיבורים. אני יכול רק לייעץ בתוקף נגד שיטת הניקוי הזו, מכיוון שהיא עלולה להזיק במהירות לאלקטרוניקה הרגישה. אני ממליץ לכל מי שרוצה להימנע מכל זיהום או נזק נוסף בעת ניקוי השקעים והחיבורים לקנות מפוח. הוא משמש גם אנשי מקצוע לניקוי מצלמות ועדשות ויכול פשוט לפוצץ אבק, מוך ואפילו פירורים.

כיסויי מגן

אם יש לך נרתיק מגן לטלפון הסלולרי שלך, אני ממליץ לך להסיר אותו לפני ניקוי הטלפון הנייד ולנקות את נרתיק המגן בנפרד. הדרך הטובה ביותר לנקות את כיסוי המגן שלך תלויה מאיזה חומר הוא עשוי. מכיוון שהטלפון הסלולרי שלי משמש גם את ילדיי ולרוב מונח על רצפות או משטחים לא סניטריים אחרים, קניתי כיסוי מגן מסיליקון לפלאפון שלי. היתרון בכך הוא שאני יכול להשרות אותו במים ולנקות אותו עם מעט נוזל כביסה, כמו זה של Siebengenerationen. בעבר ניקיתי מארזי מגן עשויים פלסטיק קשיח בדיוק כמו הפלאפון שלי. הייתי מנקה כיסויי הגנה מעור עם חומר מיוחד לניקוי עור.

כאן תוכלו למצוא טיפים נוספים לניקוי מחשבים, סמארטפונים ומכשירים אלקטרוניים אחרים.