חיים בר קיימא - ארבע יוזמות קיימות שמשנות את הרגלי הניקיון שלנו

ייצור המוני של מוצרי ניקוי גורם לעומס משמעותי על אספקת המים
שימוש במים: ייצור המוני של מוצרי ניקוי גורם לעומס משמעותי על אספקת המים.

מודעות סביבתית וקיימות רבה יותר בחברות אומרות שאנו מנקים אחרת. למידע נוסף על היוזמות המתקדמות ביותר כאן.

חיים ברי קיימא

יוניליוור נמצאת באופן קבוע בחזית בכל הנוגע להתאמת מוצרים חדשניים וידידותיים לסביבה ומציבה סטנדרטים בהפחתת או ביטול זיהום סביבתי. הרף גבוה גם כאשר החברה מציבה יעדים לסביבה בת קיימא יותר במקומותיה הגלובאליים או כאשר מושג הקיימות מוטלת בספק שוב ושוב.

אבל מה זה אומר בר קיימא, או מה המשמעות של חיים ברי קיימא? ברצוננו לקרב אתכם לארבע יוזמות מתמשכות בנושאים של גזי חממה, רכש בר קיימא, פסולת ואריזות וצריכת מים, שיש להם השפעה על התנהגות הניקיון הכוללת שלנו במשק הבית.

יש לקחת בחשבון מספר דברים בבחירת חומרי ניקוי: למה הם מתאימים? האם אתה בטוח עבור המשפחה שלך? כמה הם עולים? האם הם ברי קיימא? עם מוצרי יוניליוור אתה יכול להיות בטוח שאתה תורם לקיימות רבה יותר.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

עולם בר קיימא

ארבע היוזמות הללו מבוססות על יעדים ואסטרטגיות ברורות ומספקות תוצאות זמינות לציבור - גם אם לא תמיד הכל הולך בצורה מושלמת. במהלך של שינויים גדולים, לעתים קרובות אנו לומדים הרבה במהלך השנים, גם אם לא ניתן לראות התקדמות חיצונית. זה סימן למחויבות של יוניליוור לפעולה. אחרי הכל, להתנסות היא לרוב הדרך הטובה ביותר ללמוד!

יש לקחת בחשבון מספר דברים בבחירת חומרי ניקוי
יש לקחת בחשבון מספר דברים בבחירת חומרי ניקוי: למה הם מתאימים?

1. גזי חממה: החברה שמה לעצמה למטרה להפחית בחצי את השפעות גזי החממה בכל סל המוצרים שלה ולאורך כל שרשרת האספקה עד שנת 2020. זה צריך להיעשות לא רק על ידי פיתוח מוצרים חדשניים, אלא גם על ידי שכנוע וחינוך שלנו, הלקוחות. השלב הבא הוא איסור מוחלט על כריתת יערות מתהליכי החברה. בעוד שליוניליוור עד כה חסרה שליטה מצד הצרכנים, החברה עשתה פריצות דרך קטנות בפחיות אירוסול דחוסות ופריטים דומים.

2. רכש בר קיימא: "פחות זה יותר" חל כאן. המטרה של מדיניות רכש בת קיימא היא לצמצם את ההשפעה על אספקת המים המקומית, לשמור על תקינות הקרקע לשימוש נוסף ובמקביל לקחת בחשבון את צורכי החקלאים שיוניליוור מייצגת את הפילוסופיה כבר יותר מ 15 שנים והוא קובע את הקצב בכל הנוגע לחקלאות בת קיימא. אחוז חומרי הגלם ממקורות ברי קיימא גדל בכמעט 40% מאז 2010. החברה שמחה לספק מידע על מצב היוזמה הזו ושל זו עד היום ההתקדמות שנעשתה ממש מעודדת.

3. אשפה ואריזות: כאשר אנו רואים פחים צהובים, הדבר הראשון שאנו חושבים עליו הוא מיחזור פלסטיק. אריזות הפלסטיק של מוצרי הניקוי שלנו משרתות מטרות שונות: היא מגינה עליהם, שומרת על טריותם, מאפשרת ליצרנים לרשום רכיבים והוראות שימוש וניתנת למחזר בסוף. בייצור חומרי אריזה, יוניליוור מסתמכת באופן עקבי על פתרונות חדשניים וחכמים המשתמשים בפחות משאבים. יוזמת מיחזור זו חשובה במיוחד לחברה.

חברות שמשתמשות יותר בחומרים ממוחזרים ומתחדשים בייצור שלהן גם עוזרות למאמצי המיחזור ברחבי העולם להשפיע יותר. יוניליוור הציגה בקבוקים ניתנים למילוי ואריזות ידידותיות לסביבה שניתן להשתמש בהן זמן רב יותר מאי פעם.

4. שימוש במים: ייצור המוני של מוצרי ניקוי גורם לעומס משמעותי על אספקת המים. זו הסיבה שיוניליוור מתמקדת באותם תחומים שבהם היא יכולה לעשות את ההבדל הגדול ביותר, לרבות ניטור והתאמת השימוש במים במפעלים שלה ובחוות הספקים שלה וכן תכנון לעתיד עם משאבים מוגבלים. עם זאת, היוזמה בעלת ההשפעה הגדולה ביותר נוגעת לצריכת מים ביתית. על ידי מראה לאנשים כיצד הם יכולים לחסוך במים בעת מקלחת, רחצה או שטיפה בבית, נשיג את המטרה שלנו לשנות משהו מבחינת אספקת המים ברחבי העולם הרבה יותר מוקדם.

  • בקבוקי המיחזור של חומרי הניקוי האורגניים שלנו משתמשים ב-78% פחות פלסטיק מהבקבוקים שלנו עבור 25 כביסות ומכילים חומר ניקוי עבור חמש כביסות נוספות.
  • Viss מחויבת ל-upcycling כדי להעניק לפריטים ביתיים יומיומיים ברק חדש ולעזור ללקוחות למצוא אביזרי נוי ייחודיים לבתיהם.