הסר כתמי בלסמי

ניתן גם להשתמש בחומרי ניקוי שונים להסרת כתמי חומץ בלסמי מרהיטים ושטיחים מרופדים
ניתן גם להשתמש בחומרי ניקוי שונים להסרת כתמי חומץ בלסמי מרהיטים ושטיחים מרופדים.

חומץ בלסמי יכול להשאיר כתמים מכוערים על בגדים, רהיטים מרופדים ושטיחים. למד כיצד להסיר ביעילות כתם בלסמי כאן.

זה אולי נראה אירוני, אבל בעוד חומץ הוא אחת התרופות הביתיות היעילות ביותר לטיפול במגוון רחב של כתמים, אם מדובר בסוג כהה של חומץ כמו יין אדום או חומץ בלסמי, הוא יכול גם להכתים את עצמו.

ריכזנו כאן עבורכם מגוון רחב של מוצרי בית וניקיון ומסבירים כיצד ניתן להסיר כתמי חומץ בלסמי - מפריטי לבוש, רהיטים מרופדים ושטיחים. לא משנה באיזה מוצר ובאיזה שיטה אתה משתמש, לעולם אל תשכח לבדוק תחילה את המוצר על אזור לא בולט כמו מכפלת פנימית לפני השימוש בו על הכתם בפועל. כך תוכלו להבטיח שחומר הניקוי וסוג הטקסטיל תואמים ושפריט הלבוש עמיד לצבע.

זכור תמיד לכבס את הבגדים שלך במכונת הכביסה לאחר שטיפלת מראש בכתמי החומץ הבלסמי. בדקו את תווית הטיפול על הבגד שלכם כדי לגלות באיזו טמפרטורה מקסימלית ניתן לכבס אותו והשתמשו בחומר ניקוי איכותי כמו Coral color +, שיגן על צבעי הבגדים שלכם ויסיר את כל הכתמים שנותרו.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

כיצד ניתן להסיר כתמי בלסמי מבגדים?

ישנם מגוון אמצעים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להסיר כתם בלסמי לא יפה. עדיף לבחור חומר ניקוי שכבר יש לך בבית או, אם אתה רוצה ללכת מהר, מוצר זמין מסחרית שצריך רק למרוח ולשטוף. זכור לשטוף את הבגד במים קרים לפני הטיפול ולשטוף אותו מיד לאחר הטיפול המקדים.

מסירי כתמים ותרסיסי קדם-שטיפה זמינים מסחרית: בחרו מוצר שפותח במיוחד עבור כתמי בלסמי או מיץ פירות ופעלו לפי הוראות השימוש על תווית המוצר.

איך מסירים כתמי בלסמי מרהיטים ושטיחים מרופדים
איך מסירים כתמי בלסמי מרהיטים ושטיחים מרופדים?

סבון מרה: שימו סבון מרה נוזלי עם מעט מים על הכתם ועסו אותו פנימה עם מברשת רכה מהצד החיצוני של הכתם פנימה. הניחו לו לשבת במשך שעה, ואז שטפו את הכתם תחת מים קרים, ושפשפו שוב מבחוץ פנימה. חזור על תהליך זה עד להסרת הכתם.

מיץ לימון ואבקת אפייה: מטפטפים מעט מיץ לימון על כתם החומץ הבלסמי, מפזרים מעליו מעט אבקת אפייה ונותנים לו לעבוד כ-30 דקות.

מים מינרליים: כשהכתם טרי, טפחו אותו במטלית נקייה ספוגה במים מינרליים כדי שהפחמן הדו חמצני יוכל להמיס את הכתם. עם זאת, אין לשפשף כדי שהכתם לא יגדל או יחדור עמוק יותר לתוך הבד.

חומץ יין לבן או תמצית חומץ: מערבבים כפית אחת של חומר ניקוי נוזלי עם כף אחת של חומץ יין לבן וליטר אחד של מים חמימים ונותנים לבגד להשרות בו לפחות 15 דקות. אם עדיין ניתן לראות את הכתם לאחר מכן, כדאי לחזור על התהליך ולוודא שהכתם הבלסמי לא יתייבש בינתיים.

איך מסירים כתמי בלסמי מרהיטים ושטיחים מרופדים?

ניתן גם להשתמש בחומרי ניקוי שונים להסרת כתמי חומץ בלסמי מרהיטים ושטיחים מרופדים. הקפד ללבוש כפפות גומי ולאחר מכן לייבש היטב את הרהיטים והשטיחים שלך כדי למנוע היווצרות עובש.

 1. ספוג כמה שיותר חומץ בלסמי עם סמרטוט ישן או מגבות מטבח.
 2. השרו מטלית נקייה באחד מהפתרונות הבאים וטפחו אותה שוב ושוב על הכתם הבלסמי. נסו להשתמש רק בכמות הנוזלים הדרושה בהחלט.
 3. ספוג את הנוזל במגבת מטבח או סמרטוט נקי.
 4. חזור על שלושת השלבים הראשונים עד שהכתם נעלם.
 5. טבלו את האזור עם ספוג או מטלית ספוגה במים קרים עד להסרת שאריות חומר הניקוי.
 6. ייבשו היטב רהיטים ושטיחים או ייבשו אותם על טמפרטורה נמוכה במידת הצורך.
 • מערבבים כף אחת של חומר ניקוי עדין עם חצי ליטר מים חמימים וכף אחת של חומץ יין לבן
 • מערבבים 150 מיליליטר של אלכוהול עם כף אחת של חומץ יין לבן
 • מערבבים כף אמוניה עם חצי ליטר מים חמימים
 • אם אפשר, שטפו את הכתם מאחור במים קרים.
 • אם קיים, טפחו עליו מעט אמוניה עם ספוג. זכור לשים כפפות גומי כדי להגן על הידיים שלך ממוצרי ניקוי. לחלופין, אתה יכול להשתמש במסיר כתמים זמין מסחרית או באחד מהמוצרים המפורטים להלן כדי להסיר את הכתם הבלסמי
 • שטפו את הבגד במכונת הכביסה באמצעות חומר ניקוי מסיר כתמים בטמפרטורה המקסימלית המצוינת בתווית הטיפול.