הכר את סוגי מסכות הפנים ואת תפקידיהן

כדאי לבחור במסכת פנים טבעית שתכולתה התזונתית יכולה לענות על צרכי עור הפנים שלך
כדאי לבחור במסכת פנים טבעית שתכולתה התזונתית יכולה לענות על צרכי עור הפנים שלך.

אל תבחר באופן שרירותי גרסה של מסכת פנים. כדאי לבחור במסכת פנים טבעית שתכולתה התזונתית יכולה לענות על צרכי עור הפנים שלך.

ניקוי הפנים שלך באופן קבוע עם סבון ניקוי אינו מספיק כדי לשמור על עור הפנים שלך נקי. כדאי להקדיש זמן להשתמש במסכת פנים באופן קבוע כדי שעור הפנים שלך יישאר אלסטי ולחות. נכון לעכשיו, ישנן וריאנטים רבים של מסכות פנים טבעיות ומלאכותיות המכילות חומרים מזינים רבים לעור הפנים.

לפני שאתם קובעים את תוכן המסכה בהתאם למאפייני הפנים שלכם, כדאי להקשיב תחילה למידע על סוגי מסכות הפנים ותפקודן.

1. מסכות סדינים

סוג זה של מסכת פנים פופולרי מכיוון שהיא מאוד פרקטית ולכן היא מתאימה לאלו מכם שסופר עסוקים. מסכות סדינים מאוחסנות בדרך כלל באריזה מיוחדת בצורת שקיות. המרקם של מסכת הסדין הזו הוא בדרך כלל לח ומכיל ארומה טיפולית ריחנית ומספקת אפקט מרגיע. אתה רק צריך לשים אותו על פני הפנים שלך ואז לחכות עד 15 דקות עד שהחומרים המזינים במסכת הסדין יחלחלו דרך הנקבוביות של הפנים שלך.

2. לשטוף את המסכה

מסכות לשטוף הן בדרך כלל בצורת קרמים עם גרסאות תוכן מגוונות מאוד. סוג אחד של מסכת כביסה הפופולרית מאוד בגלל שהיא עשירה בתכולה תזונתית היא מסכת הספירולינה. הצריכה התזונתית של הספירולינה תסייע בהידוק העור ותגרום לו להיראות נקי ולא נוטה להתפרצויות. מלבד מסכות ספירולינה, יש גם גרסאות מעניינות אחרות בצורת פחם, אלוורה ושמן זית.

3. מסיכה מתקלפת

מסכת הפילינג אוף מכילה שעוות פרפין שהופכת את המרקם לגמיש. סוג זה של מסכת פנים לא נספג בקלות בעור כמו מסכה לשטיפה. עם זאת, היתרונות לא פחות מיוחדים להידוק העור תוך הגברת זרימת הדם בפנים. יש להסיר בזהירות את מסכת הקילוף היבשה והקשוחה מהפנים.

4. מסכות חימר

כדאי להקדיש זמן להשתמש במסכת פנים באופן קבוע כדי שעור הפנים שלך יישאר אלסטי ולחות
כדאי להקדיש זמן להשתמש במסכת פנים באופן קבוע כדי שעור הפנים שלך יישאר אלסטי ולחות.

סימן ההיכר של מסכת פנים זו הוא מרכיב החימר כמרכיב הבסיסי. תכולת החימר במסכות חימר יעילה במזעור רמות השמן העודפות ובמזעור הסיכון לאקנה. השימוש במסכות חימר צריך להיעשות רק למשך 10 עד 15 דקות כדי לא להפוך את עור הפנים יבש מדי.

5. מסכת עשה זאת בעצמך (DIY).

אם אתה רוצה להשתמש במסכת פנים טבעית עם מרכיבים מוכנים בעצמך, אתה יכול לנסות להכין מסכת עשה זאת בעצמך. ישנם מרכיבים טבעיים שונים המשמשים לעתים קרובות להכנת מסכות פנים, כולל יוגורט, בננות, עגבניות, תותים וטחון קפה. למרות שהתוצאות יהיו נראות לעין בעוד זמן רב, התוכן התזונתי הטבעי במסכת עשה זאת בעצמך יהפוך את העור שלך לבריא יותר ובהיר באופן טבעי.

6. מסכת פילינג

אחד המאפיינים של מסכות פילינג הוא שהן מכילות סקרבים שמתפקדים להסרת תאי עור מתים על פני הפנים. אנו ממליצים להשתמש בכל שבועיים במסכת פילינג על מנת שתהליך פילינג עור הפנים יתבצע בצורה מיטבית. אין להשתמש במסכת פנים זו לעתים קרובות מדי מכיוון שהיא נוטה לעור פנים יבש ומתקלף.

7. מסכת שינה

השימוש במסכת שינה יכול לשמש כתחליף לקרם לחות בלילה. המרקם קל מאוד ולכן נוח לשימוש ממש לפני השינה. מסכת שינה מכילה חומרים מזינים רבים הדרושים לעור הפנים. אם אתה משתמש בו באופן קבוע, עור הפנים שלך תמיד יהיה בריא, לח ובהיר.

8. מסכת התזה

המראה של מסכת ההתזה נוצר בהשראת ההרגל של נשים קוריאניות שאוהבות לנקות את פניהן במים. יש לערבב את מסכת ההתזה במים נקיים ביחס של 1:100 ולאחר מכן לטפוח על כל הפנים כדי שייספג לחלוטין. המרקם של מסכת ההתזה קל מאוד כמו מים רגילים ולכן אינו משאיר רושם דביק על פני הפנים.

מבין שמונת סוגי מסכות הפנים, באיזו מהן אתה משתמש הכי הרבה?

לא משנה מה מסכת הפנים שלך, וודא שהיא מועשרת בחומרים מזינים שחשובים לבריאות עור הפנים שלך.