לראות את סחלב הדנדרוביום הנדיר והיפה

המחיר של סחלב dendrobium hepaticum הוא על פי הדיווחים די יקר בהתחשב בכך שמדובר בסוג אחד של סחלב שהוא די נדיר
המחיר של סחלב dendrobium hepaticum הוא על פי הדיווחים די יקר בהתחשב בכך שמדובר בסוג אחד של סחלב שהוא די נדיר.

סחלב הדנדרובריום ידוע כסוג נדיר של סחלב מלא קסם. קדימה, זהה את 4 סוגי הדנדרובריום הנדירים האלה.

באינדונזיה יש סוגים רבים של סחלבים יפים, החל מנדיר ועד קל למצוא. סוג הסחלב הנחשב נדיר ובעל יופי יוצא דופן הוא סחלב הדנדרוביום. סוג זה של סחלב זוהה לפי סוג הפרח שנראה כמו קרן, עגולה, כוכבית, עד מעוותת. סוג זה של סחלב דנדרוביום מוצלב לעתים קרובות גם עם סוגים אחרים של סחלבים כך שהוא הופך לזן סחלב חדש ויפה מאוד.

מבין סחלבי הדנדרוביום הרבים באינדונזיה, הנה כמה סוגים שהם ללא ספק הנדירים והמבוקשים ביותר על ידי חובבי סחלבים:

1. סחלב Dragon Taksaka Dendrobium

הסוג של סחלב Dendrobium naga taksaka הוא סחלב אפיפיטי הגדל מחובר לפני השטח של גזעי עצים. מין זה התגלה לאחרונה באינדונזיה. על פי הדיווחים, התפוצה הטבעית של מין סחלב זה מקורה באזורי יער שפלה במערב פפואה.

יש משהו ייחודי במראה הדנדרוביום נטאקסאקה הזה, כלומר ניצני הפרחים בעלי עלי כותרת זקופים כמו קרניים ושפתי פרחים ארוכות הבולטות החוצה כמו ראש של דרקון. בגלל צורה זו, המין קיבל את השם נגה טקסקה שהוא גם יצור מיתולוגי בסיפור מהבהרטה.

2. Dendrobium phalaenopsis

במבט ראשון, המראה של דנדרוביום phalaenopsis זה נראה כמו פרחי סחלב באופן כללי. עם זאת, אם תסתכל יותר מקרוב, תמצא הבדלים רבים בפרח זה.

לדנדרוביום phalaenopsis יש צורת פרח וגודל סטנדרטיים כמו סחלבים בכלל. כמעט כל חלקי הפרחים סגולים, אפילו עד הניצנים. גבעול הפרח של Dendrobium phalaenopsis אינו גדול מדי ולכן אינו נראה יציב מדי.

3. Dendrobium lowii

סוג זה של סחלב דנדרוביום הוא גם נדיר לא פחות מדנדרוביום אחר
סוג זה של סחלב דנדרוביום הוא גם נדיר לא פחות מדנדרוביום אחר.

המחיר של סחלב Dendrobium lowii הוא די פנטסטי. לא רק זה, איך לטפל בסחלבים dendrobium lowii זה די קשה. אם הטיפול שגוי, הסחלב הזה יכול להתייבש ועם הזמן ימות.

אם תצליחו לטפל בסחלב Dendrobium lowii, הפרחים יגדלו לגובה של 4-5 ס"מ. לאחר מכן, צבע הפרחים הוא צהוב והלבין לבן. מה שגורם לסחלב הזה להיראות יפה הוא נוכחותן של שערות אדומות מעל לבלום.

על מנת שתוכל לשתול בהצלחה סחלבים Dendrobium lowii, הנח את הצמח הזה מתחת לעץ מוצל בתלייה. עצות לסחלב זה לשגשג הוא למקם אותו במקום סוער.

4. Dendrobium hepaticum

סוג זה של סחלב דנדרוביום הוא גם נדיר לא פחות מדנדרוביום אחר. האם Dendrobium hepaticum שהוא סוג של סחלב המתאים לגידול בשפלה. התאורה הנדרשת לפרח זה היא כ-50% כך שלא ניתן למקם אותו במקום החשוף ישירות לאור השמש.

הצבע של פרח ה-Dendrobium hepaticum הזה נראה כמו אפרסק דהוי. מה שמייחד אותו הוא צורת הפרח הדומה ללב. המחיר של סחלב dendrobium hepaticum הוא על פי הדיווחים די יקר בהתחשב בכך שמדובר בסוג אחד של סחלב שהוא די נדיר.

אז, האם החלטת איזה סוג של סחלב דנדרוביום לשתול? כל סוגי הסחלבים דנדרוביום מסווגים בדרך כלל כנדירים ולכן המחיר שאתה צריך לשלם כדי לקבל את הפרח הזה הוא גם די פנטסטי.

לא רק זה, איך לטפל בסחלבים דנדרוביום זה גם די קשה בהשוואה לסוגים אחרים של סחלבים שאנחנו יכולים למצוא בקלות. עם זאת, אם אתה מבין כיצד לטפל כראוי בפרח זה, הוא יכול לשגשג ולהימשך לאורך זמן.