טיפים לבגדים ריחניים עמידים לאורך זמן כמו שימוש במסיר ריח כביסה

במקום לקבל תוצאות כביסה נקיות וריחניות כמו מעורבב עם מפיג ריח כביסה
במקום לקבל תוצאות כביסה נקיות וריחניות כמו מעורבב עם מפיג ריח כביסה, הבגדים שלך עדיין יריחו אם מכונת הכביסה לא תעבוד בצורה אופטימלית.

האם עלי להשתמש במסיר ריח כביסה כדי לייצר כביסה ריחנית? אין צורך. פשוט עקוב אחר הדרכים האלה כדי לגרום לבגדים שלך להריח טוב כמו הכביסה.

בגדים שזה עתה נכבסו בכביסה מריחים נהדר. למעשה, לפעמים אפילו כביסה של הבגדים שלך לא תריח טוב כמו תוצאות הכביסה. האם אי פעם תהיתם על מסיר ריח כביסה שיכול לגרום לבגדים להריח כל כך טוב? גם בלי לכבס בכביסה, אפשר לקבל בגדים ריחניים. בחייך, עקוב אחר הטיפים לכביסת בגדים ריחניים לאורך זמן כמו שימוש בבושם כביסה .

אינו מתיישב כתמים

אל תתנו לכתם להישאר בבד יותר מדי זמן. נקה מיד כתמי מזון, שתייה, דיו או שמן על הבגדים. כתמים שמתיישבים לאורך זמן יגרמו לריח לא נעים. יש לשטוף מיד עם חומר ניקוי עד שהכתם נעלם לחלוטין, ולאחר מכן להמשיך להשרות את הבגדים בתערובת של מים בניחוח ורדים או ריחות אחרים שנועדו במיוחד לריח בגדים.

הפרדת בגדים

לפני כביסה בסגנון לבוש מפיג ריח מעורב, יש להפריד תחילה את הבגדים. בנוסף להפרדה בין בגדים שדוהים בקלות לבין כאלה שלא, מטרתה היא להפריד בין בגדים מלוכלכים מאוד לאלו שאינם מלוכלכים מדי. למשל, בגדי ספורט החשופים לזיעה יש לכבס בנפרד מבגדים הנלבשים רק לשינה או לפעילויות קלות.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

לאחר כביסה של שתי קבוצות הבגדים האלה, המשך להשרות את הבגדים בתערובת של מים עם מסיר ריח בגדים. כתוצאה מכך, סווטשירטים החשופים לזיעה או כותנות לילה מריחים טוב כמו שטוף טרי בכביסה.

הפוך את החלק החיצוני של הבגד כך שהוא פונה פנימה

האם אי פעם תהיתם על מסיר ריח כביסה שיכול לגרום לבגדים להריח כל כך טוב
האם אי פעם תהיתם על מסיר ריח כביסה שיכול לגרום לבגדים להריח כל כך טוב?

הסוד לגרום לכביסה שלכם להריח נעים ונקי הוא לפני שאתם מכבסים אותה, הפכו את החלק החיצוני של הבגדים כך שהם פונים פנימה, בעוד שחלקם הפנימי של הבגדים מבחוץ. למה אנחנו צריכים לעשות את הטריק הזה? החלק הפנימי של הבגד רגיש מאוד לחשיפה לזיעה ולכלוך. אז אפשר לומר שהחלק הפנימי של הבגד הזה מלוכלך יותר מהחלק החיצוני. שיטה זו נעשית כך שחלק הפנימי של הבגד ישפשף יותר בעת הכביסה.

אל תמלא יתר על המידה את מכונת הכביסה

לכל מכונת כביסה קיבולת משלה. עם זאת, אין למלא את מכונת הכביסה בקיבולת המרבית או אפילו יותר מהקיבולת שצוינה. ככל שתכבס יותר בגדים במכונת כביסה, כך העומס על מכונת הכביסה כבד יותר. כאשר העומס כבד מדי, ביצועי מכונת הכביסה לא יהיו מיטביים. במקום לקבל תוצאות כביסה נקיות וריחניות כמו מעורבב עם מפיג ריח כביסה, הבגדים שלך עדיין יריחו אם מכונת הכביסה לא תעבוד בצורה אופטימלית.

יבש כמו שצריך

האם כיבסת עם מפיג ריח כביסה, אבל הבגדים שלך עדיין מריחים או מעופש? זה יכול לנבוע מדרך ייבוש שגויה. ייבוש בגדים ארוך מדי בשמש עלול לגרום לבגדים להריח מעופש או להריח כמו שמש. הפתרון הוא לייבש בגדים במקום סוער מבלי להיחשף לאור שמש ישיר. בנוסף, כשהבגדים יבשים, הסר אותם מיד כדי שלא ייחשפו לאבק.

ברזל בטמפרטורה רגילה

טמפרטורות גיהוץ גבוהות מדי יכולות לא רק לגרום לבגדים להיחרך, אלא גם להסיר ריח של חומר ניקוי וריח. כדי שזה לא יקרה, עדיף לגהץ בגדים בטמפרטורה רגילה.

אלו הדרכים השונות שאתה יכול לעשות כדי לייצר כביסה נקייה וריחנית כמו תוצאות של כביסה בסגנון כביסה. במידת הצורך, השתמש במסיר ריח לבגדים שיכול לתת ניחוח כמו בושם כביסה . ה-molto all-in-1 הוא הפתרון המושלם לריח בגדים. מוצר זה יכול להפוך את הבגדים לרכים וריחניים ארוכים יותר כמו הניחוח המוצע על ידי מפיג ריח כביסה.