גיהוץ בגדים נעשה קל יותר ומסודר עם 7 העצות האלה

שקול את שבעת העצות האלה כיצד לגהץ בגדים בצורה הנכונה
כדי להקל על הגיהוץ ולייצר ערימה מסודרת יותר של בגדים, שקול את שבעת העצות האלה כיצד לגהץ בגדים בצורה הנכונה.

אל תגהץ ברישול כך שהבגדים שלך יהיו ממש מסודרים. אתה צריך ללמוד איך לגהץ בגדים כמו שצריך כדי שהם תמיד ייראו טוב.

גיהוץ בגדים אכן הפך לאחת הפעילויות המוכרות לביצוע יום יום. בנוסף לשאיפה למגר חיידקים שנדבקים לבגדים, חשוב גם גיהוץ בגדים כדי שהבגדים שלכם יהיו מסודרים ומושכים יותר. עם זאת, האם שיטת הגיהוץ שעשיתם נכונה?

כדי להקל על הגיהוץ ולייצר ערימה מסודרת יותר של בגדים, שקול את שבעת העצות האלה כיצד לגהץ בגדים בצורה הנכונה:

1. התרגל לגיהוץ על משטח ישר

אל תזלזל במשטח עליו אתה מגהץ בגדים. למעשה אתה חופשי לגהץ באמצעות כל חומר מדיה כל עוד המשטח שטוח. כי איך לקרצף בגדים יהיה פרקטי יותר וייצר בגדים מסודרים כאשר נעשה על משטח שטוח. בנוסף לשימוש בשולחן מיוחד לגיהוץ, ניתן להשתמש גם בערימת בד עבה כבסיס לגיהוץ. ודא שערימת הבד חלקה ובעלת משטח שטוח כדי שלא יפריע לפעילות הגיהוץ שלך.

2. הניחו את נייר האלומיניום על קרש הגיהוץ

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

נייר אלומיניום הוא מוליך חום טוב ולכן ניתן להשתמש בו כדי לזרז את תהליך גיהוץ הבגדים. הניחו יריעת נייר אלומיניום על קרש הגיהוץ. כאשר מגהצים את פני הבגדים, אוטומטית החלק התחתון של הבגדים ייחשף לחום ויהפוך למסודר. אתה יכול לחסוך זמן בכך שלא תצטרך לגהץ את שני הצדדים של החולצה לסירוגין.

3. בדיקת לכלוך דבוק לצלחת הגיהוץ

איך לגהץ בגדים זה לא רק טכניקה. צריך לשים לב גם לדברים קטנים אחרים, כמו לכלוך על לוח הברזל. הלכלוך יעכב את חום המגהץ כך שהתוצאות של המגהץ שלך יהיו פחות מסודרות. רגע לפני הגיהוץ, תמיד כדאי לוודא שצלחת הגיהוץ נקייה לחלוטין.

4. אין לגהץ את החלק המוכתם של החולצה

איך לגהץ את הבגדים יהיה קל יותר אם יש לך מרקם רך של בגדים לאחר הכביסה
בעיקרון, איך לגהץ את הבגדים יהיה קל יותר אם יש לך מרקם רך של בגדים לאחר הכביסה.

עדיף לא לגהץ את החלק המוכתם של החולצה. כי זה יגרום לכתם להידבק בחוזקה ולהתפשט לחלקים אחרים של החולצה. אם אתה מוצא בגדים מוכתמים בזמן שאתה מגהץ אותם, כדאי להניח אותם בצד לכביסה שוב עד שהם נקיים לחלוטין. אתה לא רוצה את זה אם הבגדים שאתה מגהץ נראים לא מסודרים ומשעממים למרות שעשית את שיטת הגיהוץ הנכונה.

5. קבעו את טמפרטורת הגיהוץ בהתאם לסוג הבד

סוגים שונים של בד, כך גם דרכים שונות לגיהוץ. בהתבסס על השימוש בטמפרטורת הגיהוץ, סוגי החומרים מקובצים ל:

  • בדים הדורשים טמפרטורות נמוכות: ניילון, חרוזים, אצטט

  • בדים הדורשים טמפרטורות מתונות: צמר, משי, פוליאסטר, זהורית וסאטן.

  • בדים הדורשים טמפרטורות גבוהות: כותנה כבדה, קורדרוי ופשתן.

התחל לקבץ בגדים לפי סוג הבד. לאחר מכן, עליך לגהץ תחילה את הבגדים שהבד שלהם דורש טמפרטורה נמוכה. מאוחר יותר, ניתן להעלות את הטמפרטורה לאט אם מגהצים בדים הדורשים טמפרטורות גבוהות.

6. למנוע קמטים בקפלי הצווארון והחצאית

כיצד לשפשף את צווארון החולצה או את קפלי החצאית אכן דורש רמת דיוק גבוהה. הימנע מקמטים בצווארון החולצה על ידי גיהוץ פנים יסודי. לענייני גיהוץ קפלי החצאית, ניתן להשתמש בסיכת בובי. כדי שהקפלים של החצאית שאת מגהצת ישארו מסודרים ולא ישנו צורה.

7. תליית או קיפול בגדים מגוהצים

כשתסיים לגהץ את הבגדים שלך, עליך מיד לקפל או לתלות אותם כדי שלא יקמטו יותר. ניתן לאחסן בגדים שהחומר שלהם אינו נוטה לקמטים קבועים (כגון חולצות טי) באמצעות קיפול. בינתיים, בגדים שקל יותר לקמט את החומר שלהם צריכים להיות מאוחסנים בתלייה. כך, הבגדים שלך יישארו מסודרים גם אם יאוחסנו לאורך זמן.

בעיקרון, איך לגהץ את הבגדים יהיה קל יותר אם יש לך מרקם רך של בגדים לאחר הכביסה. לכן, מומלץ להשתמש במוצרי ריכוך וניקוי ריח בשטיפה האחרונה. אתה יכול לבחור אחד מגרסאות המרכך והריח של Molto all in 1. מולטו All in 1 מוכן לרכך בגדים ולגרום לניחוח להחזיק מעמד לאורך כל היום. גרסת הניחוח המיוחדת בהחלט תגרום לכם לא להשתעמם בשימוש במרכך וניחוח מולטו All in 1. עם מולטו, הטיפול בבגדים האהובים עליך קל ומהנה יותר.