חפצים שאסור לזרוק לטמיון

אם לעתים קרובות אתה שוכח לזרוק אשפה לביוב
אם לעתים קרובות אתה שוכח לזרוק אשפה לביוב, אז התקן מסנן כיור!

זריקת שמן בישול לכיור עלולה לגרום לצנרת סתומה ולריחות רעים. דע מה אתה יכול ומה אתה לא יכול לזרוק לכיור ותמיד שמור על הבית שלך רענן.

האם אי פעם זרקת משהו לטמיון מבלי לשקול זאת קודם? רובנו עשינו את הטעות של בזבוז מזון יתר על המידה – אבל אם תשתמשו בכיור לסילוק, אתם עלולים בלי משים לסתום את הביוב ולפגוע במערכת הביוב שלכם.

שמן בישול או שומן נוזלי אולי לא כל כך מסוכן - אז מה יש לדאוג לגבי ניקוז השמן בכיור? חשוב לדעת שככל שהשומן מתקרר הוא מתקשה. המשמעות היא שפסולת עבה עלולה להילכד בצינורות ובביוב, ולגרום לסתימות ולנזקים לא רצויים. מוצרים כמו Domestos יכולים לעזור בפינוי החסימה, אך אין להשתמש בהם כפתרון לטווח ארוך. (זכור ללבוש תמיד כפפות ולהבטיח זרימת אוויר טובה בעת שימוש באקונומיקה או מוצרי ניקוי אחרים).

מצא את השלבים לפינוי ניקוז סתומים בסרטון זה:

חלק ממרכזי המיחזור מקבלים שמן בישול משומש, אז חפשו את זה הקרוב לביתכם – מרכז מיחזור יכול לעזור לכם תוך שמירה על הסביבה.
האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

אני יכול לזרוק את זה לביוב?

אם אתה תוהה לעתים קרובות: "האם אתה יכול לזרוק את השמן לכיור?" או רוצה לדעת מה לא לזרוק לכיור, אז פעל לפי ההמלצות והאיסורים למטה!

אל תזרוק שאריות לכיור.

מומלץ... מגרדים את השאריות מהצלחת.

האם אי פעם זרקת משהו לטמיון מבלי לשקול זאת קודם
האם אי פעם זרקת משהו לטמיון מבלי לשקול זאת קודם?

אנחנו לא צריכים לזרוק הרבה שאריות מזון לכיור - לא רק שזה יכול לסתום את הצינורות, זה יכול להפיץ ריח לא נעים בכל הבית. מי רוצה דבר כזה? במקום זאת, גרדו את שאריות המזון בצלחת שלכם וזרקו אותם לפח לפני שטיפתם.

אל תזרוק תרופות שאינן בשימוש לכיור.

מומלץ... השתמשו במסנן כיור.

אם לעתים קרובות אתה שוכח לזרוק אשפה לביוב, אז התקן מסנן כיור! הכלי הזה ימנע מבזבוז של גושי שאריות מזון, אבל חשוב גם לזכור שצריך לזרוק זבל מסוים לפח - שלא לדבר על כדי למנוע מעודפי שומן להצטבר בבוב. זכרו שלא רק מזון או שמן לא אמורים להתבזבז בכיור - יש להשליך את כל הסמים או הכימיקלים שעלולים להיות מסוכנים במקומם.

אל תזרוק עודפי שומן או שמן לכיור.

מומלץ... אספו שומן בישול או שמן במיכל הניתן לנעילה.

אנו מרבים להשתמש בשמן בחיי היומיום שלנו, אך כיצד נתמודד אם נאסר עלינו לזרוק שמן בישול לתעלת הניקוז? השיטה די קלה, הניחו לשמן להתקרר לפני שמעבירים אותו לכלי סגור ואז זורקים לפח. אתה יכול אפילו לשים אותו בשקית ניילון לפני לזרוק אותו לפח. בנוסף, אפשר לעשות בהם שימוש חוזר לבישול - אבל זכרו שאפשר להשתמש בהם רק פעם או פעמיים, ואם השמן מסריח עדיף לזרוק אותו.

אז בפעם הבאה שאתה משתמש ביותר מדי שמן לטיגון, אתה לא צריך לדאוג: "אתה יכול לזרוק את השמן לכיור?" - ואתה יודע את התשובה, זרוק אותה לפח.

אזהרת בטיחות

השתמש ביוצידים בצורה בטוחה. קרא תמיד את התוויות ואת מידע המוצר לפני השימוש.

  • לזרוק שאריות לפח, לא לזרוק אותן לכיור.
  • השתמש במסננת כיור כדי למנוע סתימה של הצינורות.
  • השתמש ב- Domestos כדי להיפטר מריחות רעים בצינורות.
מאמרים בנושאים דומים
  1. איך להיפטר מריח רע במקרר
  2. איך להעמיס את המדיח?
  3. איך להפשיר מקרר
  4. כיצד לנקות ולחטא משטחי מטבח
  5. כיצד להסיר אבנית במכונת הקפה שלך
  6. איך מנקים את התנור? באילו משאבים להשתמש?