הסרת צבע אקרילי מהבגדים

הילד שלך צייר יפה בבית הספר ואתה אז בבית עם בגדים מלאים בכתמי צבע אקרילי כדי להסיר את הצבע המיובש
תמיד נחמד; הילד שלך צייר יפה בבית הספר ואתה אז בבית עם בגדים מלאים בכתמי צבע אקרילי כדי להסיר את הצבע המיובש.

תמיד נחמד; הילד שלך צייר יפה בבית הספר ואתה אז בבית עם בגדים מלאים בכתמי צבע אקרילי כדי להסיר את הצבע המיובש. כתמים עיקשים, אבל למרבה המזל אפשר גם להוציא אותם מהבגדים. במאמר זה נראה לך כיצד לעשות זאת.

האם קל להוציא צבע מהבגדים?

בין אם הילדים שלכם שיחקו עם צבע בבית או בבית הספר; כהורה אתה עסוק לפעמים בהוצאת צבע מהבגדים. כתמי צבע שונים מכתמים אחרים ויש להם מוניטין טוב וגם רע.

לצבעי מים יש מוניטין טוב להוציא אותו ללא מאמץ. בדיוק כמו דיו על בסיס מים. לצבע שמן, לעומת זאת, יש מוניטין גרוע יותר. מכיוון שהשמן נדבק, הכתמים הללו מאוד עקשניים.

אבל באיזה סוג צבע הילדים שלכם משתמשים בבית הספר? רוב שיעורי הציור משתמשים בצבעי אקריליק. זה בעצם בין צבעי מים לצבע שמן. למרות שלצבע אקרילי יש בסיס מים, הוא יוצר שכבה דמוית פלסטיק קשיח (ומכאן השם 'אקריליק') לאחר ייבושו. זה מאתגר להסיר סוג זה של צבע מיובש מהבגדים. אבל עם תוכנית השלבים למטה תצליח!

טיפ: טיפול מקדים עוזר לשחרר כתמי צבע. ל-Omo ultimate מסיר כתמים מובנה ומתאים לטיפול מקדים בכתמים. מרחו כמות קטנה של חומר ניקוי על הכתם, הניחו לו להיספג ואז שטפו את הבגד כרגיל.

האם אתה משתמש באבקה, קפסולות או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

כיצד ניתן להסיר צבע אקרילי רטוב?

כיצד ניתן להסיר צבע אקרילי יבש מהבגדים
כיצד ניתן להסיר צבע אקרילי יבש מהבגדים?

האם הילדים שלכם שפכו צבע על הבגדים שלהם? לאחר מכן בצע פעולה מהר ככל האפשר, לפני שהצבע מתקשה. בצע את השלבים הבאים כדי להסיר צבע אקרילי רטוב מהבגדים:

  • החזק את הכתם מתחת למים זורמים וקרירים עד ששינוי צבע הבד דוהה מעט. או להשרות את הבגד בקערת מים.

  • לאחר שהמים הזורמים חוזרים להיות צלולים, ניתן להסיר את הצבע הנותר באמצעות טיפול מקדים להסרת כתמי צבע. מרחו כמות קטנה של חומר ניקוי על הכתם והניחו לו לשבת זמן מה.

  • לאחר מכן הכניסו את הבגד למכונת הכביסה וכבסו אותו ב-30 מעלות ומטה. זה מונע מהכתם להתמקם בבד. השתמשו בחומר ניקוי כמו Omo Ultimate כדי שהבגדים שלכם יצאו טריים ונקיים ממכונת הכביסה.

כיצד ניתן להסיר צבע אקרילי יבש מהבגדים?

לא תמיד ניתן לטפל בכתמים ישירות. זה מייבש את הכתם ויוצר שכבת פלסטיק. צבע אקרילי גם נספג עמוק לתוך הבד, מה שמקשה על ההסרה.

לכן, בצע את השלבים שלהלן כדי להסיר צבע אקרילי יבש:

  • השתמש במוצר עם אלכוהול כדי לפרק את שכבת הפלסטיק. אלכוהול לשפשוף, מסירי לק מסוימים או ספריי שיער על בסיס אלכוהול הם אפשרויות טובות.

  • טובלים מטלית נקייה במוצר הנבחר ומשפשפים אותה על הכתם עד שהצבע יורד על הבד. בדוק תמיד את המוצר על חתיכת בד לא בולטת והימנע מפגיעה בבד.

  • האם שכבת הפלסטיק יורדת? לאחר מכן המשך בטיפול מקדים עם Omo Ultimate ולאחר מכן כביסה בשלושים מעלות.

טיפים שימושיים לבית, לגינה ולניקיון

עד כאן הטיפים שלנו להסרת כתמי צבע מבגדים. בפעם הבאה שאתם תוהים איך להוציא את הצבע הזה מהבגדים שלכם, רק תחשבו על העצות השימושיות האלה והבגדים (של הילדים) יהיו נקיים שוב תוך כמה דקות. מועיל! צפו בכל עצות הכביסה שלנו או עצות ניקוי שימושיות למטבח, לאמבטיה, לגינה ולבית.