5 דרכים תוצרת בית לנקות את התכשיטים שלך

היא נהדרת לניקוי תכשיטי כסף מלאכותיים וזהב
זו אחת השיטות האהובות עליי מכיוון שכמו סודה, היא נהדרת לניקוי תכשיטי כסף מלאכותיים וזהב.

למדתי על שיטות ביתיות לניקוי תכשיטים מוכתמים מהאדם שממנו הכי פחות הייתי מצפה לידע כזה.

למדתי על שיטות ביתיות לניקוי תכשיטים מוכתמים מהאדם שממנו הכי פחות הייתי מצפה לידע כזה.

חמי - כי אנחנו מדברים עליו - הוא אלמן ותיק, אז אני מבקר אותו בקביעות. אני אבשל או אקרא משהו בשבילו. לפני זמן מה, כשישבנו במרפסת אחרי ארוחת הצהריים, והקראתי לו מדריך סקנדינבי לשמחה, משהו משך את עיני. טבעת הנישואין על הקמיצה שלו היא שהחזירה את האור. אבא צחק והסביר לי שאתמול הוא החליט לנקות אותו, ובגלל זה הוא מבריק כמו חדש. הוא החל לספר לי בהתלהבות על התרופות הביתיות הטובות ביותר לניקוי כסף מוכתם.

ניסיתי את כולם על כל סוגי התכשיטים, וכולם מדהימים. להלן חמש הדרכים המובילות לנקות את התרופות הביתיות של התכשיטים שלך:

ניתן לנקות תכשיטי כסף וזהב (אך לא מלאכותיים) עם חלב ניקוי Cif. זכור, עם זאת, לא לנקות תכשיטים משובצים באבנים יקרות, ענבר או פנינים בדרך זו, מכיוון שהם עלולים להכתים.

1. ניקוי תכשיטים עם סודה לשתייה

זה לא הפתיע אותי חמי. יש משהו שסודה לשתייה לא יכולה להתמודד איתו? זה לא מפתיע שניקוי כל סוג של תכשיט הוא גם נהדר. שמים את התכשיטים בקערה, מכסים בסודה לשתייה. תנו לאבקה לכסות לחלוטין את התכשיטים. לאחר מכן שופכים עליו מים רותחים. לאחר מספר דקות, מערבבים את התמיסה, תנו לתמיסה להגיע לפינות המוכתמות והדהויות ביותר. אחרי עשר דקות, תדאם! מחיאות כפיים חמות לסודה לשתייה, שאין שני לה בניקיון.

2. ניקוי תכשיטי זהב וכסף עם וודקה

להלן חמש הדרכים המובילות לנקות את התרופות הביתיות של התכשיטים שלך
להלן חמש הדרכים המובילות לנקות את התרופות הביתיות של התכשיטים שלך.

הגיבורה הזו בדרך כלל שולטת על העליונה בהזדמנויות אחרות, אבל היא גם מצוינת לניקוי טבעות זהב וכסף, אבל גם עגילים, שרשראות, חפתים ופריטים קטנים אחרים, זהב וכסף. הכניסו את טבעות הנישואין לכוס עם וודקה והשאירו אותה למשך הלילה. כפי שקורה לעתים קרובות עם וודקה, בבוקר תופתעו מהשפעתה. טבעות הנישואין שלך יבריקו יפה. ולמרות שחמי חושב שזה בזבוז, אני מאוד אוהב את השיטה הזו כי היא דורשת הכי פחות מאמץ. אתה יכול לשטוף את טבעת הנישואין והטבעות שלך עם וודקה או אלכוהול פעם בחודש, הם ינצצו כל הזמן.

3. ניקוי תכשיטים עם משחת שיניים

זו אחת השיטות האהובות עלי מכיוון שבדומה לסודה, היא מצוינת לניקוי תכשיטי כסף מלאכותיים וזהב. אני אוהב תכשיטים זולים, ויש לי קילוגרמים של עגילים וטבעות מלאכותיות. למרבה הצער, הם מתכסים בפריחה כהה מהר מאוד. אז מה לעשות? שימו טבעות, עגילים, צמידים ושרשראות מוכתמים בקערה, ועל בד כותנה (השרוול של חולצת טריקו ישנה יהיה מושלם כאן), סחטו מעט משחת שיניים ללא מיקרו-חרוזים. שפשפו בעדינות כל צד למשך 30 שניות. שוטפים במים ומייבשים. התכשיטים שלך צריכים לזרוח עכשיו.

4. אפר לניקוי כסף

זוהי שיטה ידועה של הסבתות שלנו, וכיום שמורה רק לבעלי קמינים שמחים. השתמשו במטלית לחה כדי לגרוף מעט אפר מהאח ולקרצף איתו את הכסף. לשטוף במים, לנגב ולהבריק עם מטלית כותנה. עם זאת, כדאי לדעת שכדאי להשתמש רק באפר עץ, מכיוון שפחם עלול לשרוט ולהרוס את פני השטח העדינים של התכשיטים. אפר מסיר בצורה מושלמת פגמים לא רק מתכשיטים, הוא גם נהדר לניקוי סירים שרופים.

5. ניקוי תכשיטים עם תמיסה של מיץ לימון ומלח

תערובת זו אידיאלית לניקוי תכשיטי חיקוי, הנוטים לנזק הרבה יותר מכסף וזהב. לכן אנחנו לא מנקים תכשיטים חיקויים במיוחד עם כימיקלים קורוזיביים מאוד ולא מקרצפים אותם. בתמיסה של חצי כוס מיץ לימון עד חצי כפית מלח, משרים בד כותנה או פלנל ומשפשפים בעדינות עד שרואים שהציפוי הכהה נעלם לחלוטין.