ניקוי המטבח: למה להשתמש במטלית מיקרופייבר

נסביר כיצד ניתן להשתמש במטליות מיקרופייבר לטיפול במשטחי המטבח
במאמר זה, נסביר כיצד ניתן להשתמש במטליות מיקרופייבר לטיפול במשטחי המטבח; מניקוי משטחים ועד שטיפת כלים.

מטליות מיקרופייבר? לא בטוח למה הם משמשים? הם מושלמים למשל כמטליות מטבח. קראו את המאמר ולמדו את רזי הניקיון!

כשזה מגיע לניקוי המטבח שלך, שימוש באביזרים הנכונים יכול להקל עליך בהרבה. ספוגים רגילים ומטליות מטבח יכולים להיות שימושיים לניקוי יומיומי או לניגוב משטחים. אבל למשימות קשות יותר, כמו הסרת כתמי שומן או ליטוש, מטליות מיקרופייבר יצליחו יותר.

במאמר זה, נסביר כיצד ניתן להשתמש במטליות מיקרופייבר לטיפול במשטחי המטבח; מניקוי משטחים ועד שטיפת כלים. המשך לקרוא כדי לגלות אילו סמרטוטים למטבח הם הטובים ביותר.
באילו חומרי ניקוי אתה משתמש לכביסה?

מהן מטליות מיקרופייבר?

מה עושה ניקוי מיקרופייבר טוב יותר מחומרים אחרים? מטליות מטבח רגילות עשויות ניילון או פוליאסטר אוספות לכלוך אך משאירות מאחוריהן כתמי אבק. למטליות מיקרופייבר יש יכולת לאסוף יותר לכלוך ואבק בעת ניקוי משטחים, שכן צפיפות הסיבים שלהן גבוהה בהרבה בהשוואה למטליות אחרות.

לשם מה ניתן להשתמש במטליות מיקרופייבר?

מטבח נקי ומהר? להלן רשימה של משימות שתבצע בקלות וביעילות עם המטליות האלה:

ניגוב כתמי משקה. מטליות מיקרופייבר סופגות במיוחד, מה שהופך אותן לאידיאליות לספיגת נוזלים ומניעת כתמים חדשים. השתמש במטלית מיקרופייבר יבשה כדי לנגב כל משקה שנשפך!

הסרת אבק. אם תגלו שעדיין נשאר אבק על המשטח כשאתם מנגבים את המשטח - רק במקום אחר: השתמשו במטלית מיקרופייבר כדי לנגב את פינות ארונות המטבח שלכם. לאחר מכן פשוט שטפו אותו היטב או נערו אותו מהרהיט שאתם מנקים.

ספוגים רגילים ומטליות מטבח יכולים להיות שימושיים לניקוי יומיומי או לניגוב משטחים
ספוגים רגילים ומטליות מטבח יכולים להיות שימושיים לניקוי יומיומי או לניגוב משטחים.

ניקוי חלונות. מיקרופייבר מצוין גם לאיסוף לכלוך ואבק מחלונות, כך שתוכל להשתמש בו לניקוי חלונות ביעילות! בקערה מערבבים כמות קטנה של מים פושרים וחומר ניקוי טוב ולאחר השרייה עדינה של הבד, מבריקים את הכוס עד שהיא מתחילה לזרוח.

ליטוש המשטח. מכיוון שחומר המיקרופייבר רך מאוד, מטליות מיקרופייבר שימושיות באותה מידה לניקוי משטחים כגון שיש, גרניט או נירוסטה (ברזים וברזים) שבהם יכולים להיווצר בקלות פגמים.

לשטוף כלים. מסירים שרופים ועדכלי זכוכית, מטליות מיקרופייבר הן תחליפים נהדרים לסמרטוטים רגילים בעת ניקוי כלי מטבח.

איך לשטוף מטליות מיקרופייבר

בניגוד למטליות וספוגים אחרים המשמשים להסרת כתמים עיקשים, שניתן לזרוק לאחר זמן קצר, מטליות מיקרופייבר ניתנות לשימוש חוזר ולא יתפרקו בכביסה. כדי לנקות מטליות מיקרופייבר מלוכלכות, פשוט השרו אותן בכיור או בקערת מים והניחו להן להתייבש באופן טבעי. לחילופין, ניתן לשטוף אותם במכונת הכביסה, אך אין להוסיף חומר ניקוי שכן הדבר עלול לפגוע במיקרופייבר בשילוב עם הטמפרטורות הגבוהות.

בפעם הבאה שתערכו רשימת ניקוי, תדעו בדיוק באילו אביזרים ומוצרים להשתמש! לטיפים נוספים לניקוי המטבח שלך, עיין במאמרים האחרים על ידי לחיצה כאן.