ארון בגדים ריחני: הסר את הריח המעופש בארון

אשר בתורו גורם לריח עבש בארון
הצטברות של חומר ניקוי או פסולת במסנן של מכונת הכביסה עלולה לגרום לריח מוזר על הבגדים שלך, אשר בתורו גורם לריח עבש בארון!

הבגדים שלך מריחים מוזר? אתה ממשיך לשטוף אותם, אבל הריח המעופש בארון עדיין נשאר? השתמש בטיפים שלנו ותנקה את הארון!

ארון בגדים בעל ריח נעים הוא חלק חסר מבין ארונות בגדים רבים. אם אין מספיק מקום ברהיט, עלולים להצטבר בקלות ריחות לא נעימים. עקב מחסור באוויר או לחות המתמשכת על הבגד לאחר הכביסה, ריח העובש בארון עלול להיות קשה להסרה.

למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לסדר את ארון הבגדים שלך ולשמור על ריח רענן. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לשמור על ארון הבגדים שלך נקי ועם ריח נעים!

איך לנקות את הארון

  • אם ארון בגדים ריחני הוא מה שהייתם רוצים שיהיה בדירה שלכם, עליכם להתחיל בסילוק הריח הרע מהרהיטים שלכם. נקו את הארון וזרקו את כל הבגדים הישנים שכבר לא מתאימים ללבישה אלא רק תופסים מקום. לאחר שתרוקנו את הארון, נקו אותו היטב מבפנים - שאבו אותו ושפשפו את האבק עם מטלית וחומר ניקוי בעל ריח טוב, למשל חלב Cif.
  • על מנת להילחם בריחות רעים בארון הבגדים, הניחו בו קערת סודה לשתייה למשך הלילה - הסודה תספוג ריחות שנשארו בארון הבגדים עד כה. ניתן גם לתלות את שקיות הריח שעוצבו במיוחד לספיגת ריחות לא נעימים – גם הם יריחו נעים.
  • לבסוף, החזר בצורה מסודרת את כל הפריטים למדפים וודא שהבגדים רפויים ולא ממולאים. כדאי לאחסן את הנעליים שלך בקופסאות פלסטיק או קרטון - זה יעזור לשמור על ארון הבגדים שלך מסודר ולמנוע את התפשטות הריחות מהנעליים.

ריח עבש בארון - מניעה ואיתור סיבות

אם ניקוי ארון הבגדים שלך אינו מספיק
אם ניקוי ארון הבגדים שלך אינו מספיק, ייתכן שהרטיבות היא הסיבה לריח העבש המתמשך.

אם ניקוי ארון הבגדים שלך אינו מספיק, ייתכן שהרטיבות היא הסיבה לריח העבש המתמשך. כדי למנוע מבעיה זו להתרחש בעתיד, נסה את העצות שלהלן!

  • הימנע מהשארת בגדים רטובים במכונת הכביסה. הוצא את הבגדים שלך ממכונת הכביסה מיד עם סיום הכביסה ותלו את הכביסה כדי לתת להם להתייבש היטב לפני קיפולם והכנסתם לארון הבגדים.
  • שמור על מכונת הכביסה נקייה. הצטברות של חומר ניקוי או פסולת במסנן של מכונת הכביסה עלולה לגרום לריח מוזר על הבגדים שלך, אשר בתורו גורם לריח עבש בארון! כדי לנקות את המכשיר, שפכו 2 כוסות חומץ יין לתוך תוף מכונת הכביסה והגדר את הכביסה לטמפרטורה גבוהה.
  • חפשו סימנים של עובש ופטריות. עובש ופטריות עלולים לגרום לריח המעופש בארון שלך ולא להסיר אותו לאחר יישום העצות לעיל. כדי לגלות כיצד לבטל את נוכחותם, קרא את המאמר שלנו על ידי לחיצה כאן.

כדי שארון בגדים ריחני הוא לא רק חלק שחסר במלתחה שלך, זכרו לנקות את הרהיטים באופן קבוע. עם קצת ארגון וניקוי קפדני, הריח המעופש לא יופיע יותר בארון הבגדים שלך!

גלה כיצד להסיר עובש בכל מקום בביתך - ראה סרטון זה לקבלת הוראות שלב אחר שלב: