טיפים כיצד להסיר חלודה מבגדים

במדריך כיצד להסיר חלודה מבגדים
במדריך כיצד להסיר חלודה מבגדים, השיעור הראשון הוא לעולם לא להפעיל כתמי חלודה במים חמים כדי להימנע מקיבוע הכתם על הסיבים.

רוצים להסיר חלודה מבגדים או מבד ולא יודעים איך לעשות זאת? הנה איך להסיר חלודה מבגדים ב-4 שלבים.

חלודה היא בעיה נפוצה ויכולה להתבטא על הבגדים שלנו ככתמים כתומים לא מושכים. ביום יום אנחנו כל הזמן בקשר עם כלי ברזל ופלדה ולפעמים החמצון שלהם מחליט להתחיל מערכת יחסים עם החולצה הלבנה הזו שלנו או הג'ינס האהוב עלינו. לכן חשוב לקבל את הטיפים הטובים ביותר להסרת חלודה מבגדים או מבד.

לכן חשוב לקבל את הטיפים הטובים ביותר להסרת חלודה מבגדים או מבד
לכן חשוב לקבל את הטיפים הטובים ביותר להסרת חלודה מבגדים או מבד.

לחלודה על הבגדים שלך יש ימים ספורים עם כמה אויבים תוצרת בית שיכולים לגרום לזה להיעלם תוך דקות. גוגל מלמדת אתכם שלב אחר שלב כיצד להסיר חלודה מבדים נפוצים כמו כותנה או פוליאסטר, אז בדקו את הוראות הכביסה לבדים עדינים. עבור פריטי צמר או משי, אנו ממליצים להשתמש ב- Diluted Skip Active Clean או Skip Active Clean Powder.

ישנן מספר דרכים להסיר כתמי חלודה מבד, כולל בעזרת חומרי ניקוי כתמים קשים כמו Skip active clean, או מסירי כתמים אחרים. אך לפני השימוש במוצרים אלו כדאי לבדוק אותם באזור קטן ונסתר של הבגד.

כיצד להסיר חלודה מהבגדים צעד אחר צעד:

  1. הרטיבו את הכתם מהר ככל האפשר עם מטלית או ספוג כדי למנוע ממנו להתייבש או להתפשט לאזור גדול יותר.
  2. מרחו מיץ מחצי לימון ומלח, חלב גולמי או סודה לשתייה מעורבבים במים ישירות על הכתם והניחו לו להתייבש בשמש למשך 30 דקות. לאחר מכן שטפו במים חמים. אתה יכול לחזור על שלב זה אם הכתם נמשך.
  3. לאחר טיפול מקדים, שטפו עם חומר ניקוי נוזלי עם כתמים קשים כגון Skip active clean לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  4. בחר תוכנית שטיפה במים קרים או ממוזגים. במדריך כיצד להסיר חלודה מבגדים, השיעור הראשון הוא לעולם לא להפעיל כתמי חלודה במים חמים כדי להימנע מקיבוע הכתם על הסיבים. עיין תמיד בהוראות על תווית החלק כדי לבדוק את טמפרטורות הכביסה.

עדיף מאשר לברוח מכל מה שעשוי מברזל לנצח, לדעת להסיר חלודה מבגדים לבנים וצבעוניים כדי שלא יברח כתם! לכן, אם אתה צריך לדעת איך לנקות שילובים שונים של בד וצבע, בדוק את מועדון הכתמים דלג.

  • אין לשפשף את הכתם, לחץ עליו קלות עם מטלית לחה כדי לספוג כמה שיותר חלודה לפני הכביסה.
  • אל תשתמש באקונומיקה כדי להסיר חלודה מבגדים או מבד, מכיוון שהיא רק מכהה את הכתם ומקשה על הסרתו.