ניקוי מכונת כביסה

זה ינקה את מכונת הכביסה מכל ריח חומץ
זה ינקה את מכונת הכביסה מכל ריח חומץ, ותוכל לשטוף בבטחה את הכביסה הבאה שלך במכונה.

ניקוי מכונת הכביסה באופן קבוע יעזור לך לשמור על טריות הכביסה ולמנוע היווצרות של ריחות שעירים. להלן תמצאו את העצות הטובות ביותר שלנו.

האם למכונת הכביסה שלך יש לפעמים ריח מעופש? אמנם זה לא מסוכן, אבל הריח עלול להידבק לכביסה. כדאי לנקות את מכונת הכביסה ברגע שתבחינו בבעיה: זה ישמור על הכביסה שלכם טרייה וטרייה. הריח הלא נעים של מכונת הכביסה עשוי לנבוע מטמפרטורות הכביסה הנמוכות הנהוגות כיום או מחומרי הניקוי המודרניים שעלולים להצטבר בתוך המכונה.

להלן תמצאו טיפים לניקוי מכונת הכביסה המסריחה שלכם. תמיד כדאי לבדוק את הוראות היצרן לפני ניקוי מכונת הכביסה. לא בכל חומרי הניקוי יש להשתמש במכונות כביסה מסוימות או בחלקים מסוימים שלהן, לכן חשוב מאוד להקפיד על הוראות השימוש.

ניקוי שוטף של מכונת הכביסה מונע היווצרות ריחות לא נעימים.

ניקוי מכונת כביסה מסריח

אתה יכול להשתמש בחומרי ניקוי מוכנים של מכונות כביסה זמינים מסחרית. כמה מנקי מדיח כלים עושים את אותו הדבר כמו SUN Dishwasher Cleaner. בעת שימוש בחומרים מוגמרים, בדוק את ההוראות בצד האריזה.

ניקוי מכונת כביסה מסריח
ניקוי מכונת כביסה מסריח.

אם אתה לא רוצה להשתמש במוצרים מוכנים, או שאתה יכול למצוא חומץ או חומצת לימון בארון שלך, למשל, אתה יכול להשתמש בהם עם תוצאות טובות באותה מידה. אחד ההיבטים הטובים ביותר של חומץ בניקוי הוא התכונה שלו לסילוק ריחות. מוציאים כמה כפות חומץ לתוך תא הכביסה שאליו היית מוציא חומר ניקוי בדרך כלל. לאחר מכן התחל את תוכנית הכביסה של 90 מעלות ותן לה לפעול עד הסוף. תכנת תוכנית כביסה נוספת, מעט קרירה יותר, ב-60 מעלות והתחל אותה ללא חומץ או חומר ניקוי. זה ינקה את מכונת הכביסה מכל ריח חומץ, ותוכל לשטוף בבטחה את הכביסה הבאה שלך במכונה. ניתן להשתמש באותה טכניקה גם עם חומצת לימון. במקרה זה, השתמש בערך. 90 גרם חומצת לימון.

ניקוי שוטף של מכונת הכביסה

זה רעיון טוב לנקות את מכונת הכביסה שלך לפחות כמה פעמים בשנה על ידי הפעלת תוכנית ריקה של 90 מעלות. אם אתה משתמש במכונת הכביסה יותר מהרגיל (לדוגמה, במשפחות עם ילדים), עליך לחזור על כך לעתים קרובות יותר. גם אם למכונת הכביסה אין ריח עקב ניקוי קבוע, עדיין ניתן לטפל בה בחומצת לימון כמתואר לעיל או בחומרי ניקוי זמינים מסחרית. החומציות של חומצת לימון וחומץ מסירה גם כל הצטברות אבנית.

לאחר כל כביסה, רצוי להשאיר את המכסה או הדלת של מכונת הכביסה ואת תא הכביסה פתוחים ולאפשר להם להתייבש. רצוי לשמור על ניקיון חומרי הניקוי ואביזרי השטיפה ולנגב כל הצטברות חומר ניקוי באופן קבוע. אם יש לך גישה לצינור היציאה ולמסך המוך של מכונת הכביסה, כדאי גם לנקות אותם מהמוך הנוסף במרווחים קבועים. בדוק את הוראות ההפעלה של המכונה לגבי מרווח הניקוי המומלץ והוראות הניקוי. מדי פעם כדאי גם לנקות את צווארון הגומי מסביב לפתח המילוי של המכונה, למשל עם מברשת למדיח כלים שהוסיפו לה מעט חומר ניקוי. עם זאת, אין להסיר את צווארון הגומי.

השתמשו תמיד בחומרי ניקוי המתאימים למכונת הכביסה שלכם, כמו מוצרים ממשפחת מוצרי OMO המתאימים לדרישות של כל כביסה.

ראה גם טיפים לניקוי מדיח הכלים שלך!

  • בדוק את חומרי הניקוי עבור מכונת הכביסה שלך.
  • שטפו את מכונת הכביסה ריקה בתוכנית כביסה של 90 מעלות. בהתאם למצב, הוסף חומץ או חומר ניקוי למכונת כביסה, למשל.
  • נקה חלקים אחרים של מכונת הכביסה במידת הצורך.