כיצד להסיר כתמי זיעה צהובים

מסיר כתמים המותאם במיוחד להסרת בין היתר כתמי זיעה הוא כלי עזר מצוין להסרת כתמים צהובים מתחת לזרועות
מסיר כתמים המותאם במיוחד להסרת בין היתר כתמי זיעה הוא כלי עזר מצוין להסרת כתמים צהובים מתחת לזרועות, ספריי כתמים טבורט מהווה חלופה טובה.

הסרת כתמי זיעה מתחת לזרועות היא קלה עם כמה טריקים חכמים. לחץ כאן כדי לקרוא עוד כיצד להסיר בקלות כתמי זיעה צהובים מבגדים!

כולם מזיעים וכתמים צהובים מתחת לזרועות אינם נדירים. אבל זה לא כל כך נחמד לראות אז נרצה להסיר את כתמי הזיעה כשהם התרחשו. כאן תקבלו טיפים ועצות להיפטר, למשל, מכתמים צהובים מתחת לזרועות.

מסיר כתמים המותאם במיוחד להסרת בין היתר כתמי זיעה הוא כלי עזר מצוין להסרת כתמים צהובים מתחת לזרועות, ספריי כתמים טבורט מהווה חלופה טובה. לאחר הסרת הכתמים, תמיד טוב לכבס את הבגד או הבד שטיפלתם בחומר ניקוי איכותי.
האם מכונת הכביסה שלך מודדת וממנה אוטומטית את חומר הניקוי בכל כביסה (פונקציית מינון עצמי)?

כיצד להסיר כתמים צהובים מתחת לזרועות

במיוחד על בגדים לבנים, כתמים צהובים יכולים להיות מאוד בולטים, וזה לא כל כך נחמד. אז איך נפטרים מכתמים צהובים מתחת לזרועות? ובכן, הצעד הראשון הוא לנסות לכבס את הבגדים עם חומר ניקוי איכותי. כתמי זיעה צהובים נגרמים מהחלבון שבזיעה בשילוב עם כימיקלים בדאודורנטים. חומרי ניקוי מודרניים רבים מותאמים לפירוק כתמים על בסיס חלבון, דוגמה טובה היא צבע כמוסות כביסה Via.

כדי להסיר כתמים צהובים על בגדים לבנים, לעתים קרובות מספיק לטפל מראש בכתמים. קח כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי טוב ומרחה על הכתם. עסו אותו לתוך הבד עם גב הכף או שפשפו בעדינות חלקים שונים של הבד אחד על השני. תן לחומר הניקוי לעבוד כחצי שעה לפני שאתה מכבס אותו לפי סמלי הכביסה של הבגד.

הסר כתמי זיעה צהובים עם סודה לשתייה

לחץ כאן כדי לקרוא עוד כיצד להסיר בקלות כתמי זיעה צהובים מבגדים
לחץ כאן כדי לקרוא עוד כיצד להסיר בקלות כתמי זיעה צהובים מבגדים!

הסרת כתמים צהובים על בגדים לבנים יכולה להיות קשה במיוחד אם הכתמים התייבשו. אם חומר הניקוי אינו יעיל נגד כתמי הזיעה שלך, ישנם מסירי כתמים יעילים לשימוש. ספריי מחק כתמים הוא מסיר כתמים טוב שאתה פשוט מרסס על הכתם ונותן לו לעבוד כמה דקות לפני הכביסה. עם זאת, אם אין לכם מסיר כתמים בבית, תוכלו לנסות טריק עקרת בית ותיק ומוכח: אבקת אפייה.

זכרו לבדוק תחילה מסירי כתמים, בין אם כימיים ובין אם טבעיים, על משטח נסתר קטן של הבגד, כדי שלא תסתכנו בהשמדת הבגד כולו. זכור גם שייתכן שזה רעיון טוב להשתמש בכפפות כדי להגן על הידיים והזרועות.

אם יצאתם להזיע בשמש, ייתכן שתצטרכו גם לדעת כיצד להסיר כתמי קרם הגנה מהבגדים. איך להישתמש:

הנה איך להסיר כתמים צהובים על בגדים לבנים עם סודה לשתייה:

  1. מערבבים מעט אבקת אפייה ומים עד לקבלת עיסה סמיכה.
  2. מרחו את המשחה על הכתמים והניחו לזה לעבוד כ-20 דקות.
  3. לאחר מכן יש לכבס את הבגד לפי ההוראות על מטלית הכביסה.

כמו זה! כתמי הזיעה שלך מתחת לזרועותיך אמורים להיות בקרוב תרופה לזיכרון אם עשית את השלבים הבאים.

  • תמיד תן לדאודורנט שלך להתייבש היטב לפני שתלבש את הסוודר.
  • אין להשתמש בכמות גדולה מדי של דאודורנט מכיוון שהוא מסתכן במריחה על הבגדים אם משתמשים יותר מדי.
  • אל תשתמשו בבגדים שיש להם, למשל, כתמים צהובים מתחת לזרועות, במקום זאת הסר את הכתמים ברגע שיש לך הזדמנות לפני השימוש שוב בסוודר.
  • אין להשאיר בגדים מיוזעים בערימה על הרצפה, אלא לכבס את הבגדים בהקדם האפשרי לאחר השימוש. זיעה יוצרת בקלות כתמים צהובים אחרת.