כיצד להסיר ריח בנעליים

אם כי ריח יכול כמובן להתרחש כאשר אתה משתמש בגרביים בנעליים
לעתים קרובות כאשר אתה יחף בנעליים מתרחש ריח, אם כי ריח יכול כמובן להתרחש כאשר אתה משתמש בגרביים בנעליים.

קבל שוב נעליים טריות עם המדריך הפשוט שלנו שלב אחר שלב כדי להיפטר מריח רע בנעליים. אנו גם נותנים טיפים כיצד לכבס נעלי ספורט - המשך לקרוא לעוד!

הריח אולי ערמומי, אבל כמובן שהוא מוכר. זה עשוי להריח מעט חמוץ, אפילו קצת כמו גבינה ישנה. לא משנה איך זה מריח, אף אחד לא רוצה שהרגליים או הנעליים שלו יריחו רע. מאמר זה יסביר כיצד להסיר ריח בנעליים וכן לשטוף נעלי ספורט. המאמר גם יעביר אתכם דרך שיטות מוכחות שונות, החל משימוש בסודה לשתייה ועד איך לכבס נעלי ספורט במכונת הכביסה.

לעתים קרובות כאשר אתה יחף בנעליים מתרחש ריח, אם כי ריח יכול כמובן להתרחש כאשר אתה משתמש בגרביים בנעליים. נעלי עור נוטות פחות למשוך ריחות, אז אולי כדאי להשקיע במדרסי עור לנעליים האהובות עליך אם הן לא מעור. זכרו גם לתת לנעליים לנוח לפחות יום אחד בין כל שימוש כדי שיהיה להן זמן להתייבש לשימוש הבא.
האם מכונת הכביסה שלך מודדת וממנה אוטומטית את חומר הניקוי בכל כביסה (פונקציית מינון עצמי)?

הסר ריח רע בנעליים

הסיבה שהנעליים שלך מריחות היא שהן מספקות סביבה נעימה במיוחד לחיידקים המאפשרים להן לשגשג. במילים אחרות, חם ולח. אך אל דאגה – ישנן מספר שיטות שונות להיפטר מריחות מנעליים שאינם קשים במיוחד!

  • הקפיאו את הנעליים: מעלות המינוס במקפיא הורגות חיידקים ועוזרות להסיר את הריח הגרוע ביותר. הכניסו את הנעליים לשקיות ניילון והשאירו אותן במקפיא למשך שמונה שעות לפחות.
  • סודה לשתייה: פזרו סודה לשתייה לתוך הנעליים והשאירו אותן למשך הלילה. סודה לשתייה מנטרלת ערכי pH, כלומר היא מנטרלת ומסירה ריח רע בנעליים. טיפים נוספים לשימוש בסודה לשתייה לניקוי תוכלו למצוא כאן.
  • כביסה ידנית בחומץ: ( שימו לב - עשו זאת רק על נעליים מבד או חומר עמיד במים.) טריק מוכח של עקרת בית הוא לערבב 4 כפות חומץ עם 1 ליטר מים ולעסות את פנים הנעליים עם התמיסה. לאחר מכן השאירו את הנעליים למשך הלילה. לאחר מכן שטפו את הנעליים היטב. זה עוזר להסיר ריחות מהנעליים, למרות שהם עלולים להריח מעט חומץ לאחר מכן. תן לנעליים להתייבש באוויר.
  • כביסה במכונה: יש לכבס נעלי ספורט או נעלי בד במכונת הכביסה ולאחר מכן לתת להן להתייבש באוויר. נעליים יכולות לעמוד במקסימום של 30 מעלות כביסה במכונת הכביסה. במילים אחרות, החיידקים לא ייעלמו לחלוטין, ויש לראות בכביסה במכונת הכביסה פתרון לטווח קצר. היזהר לא ממנת יתר, והשתמש בחומר ניקוי נוזלי.
מאמר זה יסביר כיצד להסיר ריח בנעליים וכן לשטוף נעלי ספורט
מאמר זה יסביר כיצד להסיר ריח בנעליים וכן לשטוף נעלי ספורט.

רוצים לכבס את הנעליים ביד בשיטה אחרת? הנה סרטון עם הוראות:

לנעליים יש ריח רע למרות הכביסה

הסוד להיפטר מריח רע בנעליים טמון במדרסים. אם הנעליים שלך, במיוחד המדרסים, עשויות מבד או חומר סינטטי, הריח והחיידקים יכולים להישאר גם אם פעלת לפי השלבים שלמעלה. לאחר מכן מומלץ להחליף את המדרס, רצוי למדרס מחומר טבעי כמו עור. הטיפ השני הוא שאתה מחליף בין שתי נעליים, כלומר אתה אף פעם לא נועל את אותן הנעליים יומיים ברציפות. אם נותנים לנעליים לאוורר ולהתייבש כראוי בין כל שימוש, הסיכון לריח רע מהנעליים מצטמצם.

קל יותר לנקות נעלי ספורט ונעלי בד, בעוד שנעלי עור, שלעיתים נדירות נוטות להריח רע, יכולות להיות קצת יותר קשות לניקוי. הקפידו תמיד לבדוק במה הנעליים שלכם יכולות לעמוד בצורת ניקוי ומים. והימנע לחלוטין מכביסת נעלי זמש. עם מדרס נוסף, אתה יכול ללכת רחוק בסילוק ריחות רעים בנעליים!

  • תן לנעליים שלך לנוח בין כל שימוש שכן זה ימנע היווצרות חיידקים.
  • קבל מדרסי עור מכיוון שהם יספגו זיעה טוב יותר.
  • אם אתה מכבס את הנעליים שלך, תן להן להתייבש באוויר לאחר מכן. אתם מוזמנים למלא את הנעליים במעט מטבח או עיתון כדי שהלחות תיספג מהר יותר.