8 רעיונות מבריקים לחדר אורחים

סבון ידיים ובוכנה (אל תעמיד את האורחים שלך במצב מביך של צורך לבקש אחד!)
ודא שהוא מצויד בשפע של מוצרי רחצה חיוניים לאורחים, כולל גליל רחצה, מגבות נקיות, סבון ידיים ובוכנה (אל תעמיד את האורחים שלך במצב מביך של צורך לבקש אחד!).

החל ממצעים נקיים מוכנים והקפדה על מספיק לול ועד לנגיעות מעוררות השראה כמו מתלים למזוודות ונעלי בית, הטיפים שלנו על הכל יהפכו את ההכנה לאורחי הלילה לפשוטה.

"זו העונה ל... שהרבה אנשים ירדו לבית שלך. חלקם עשויים לקפוץ רק לתה ופשטידת טחון, בעוד שאחרים יישארו עוד קצת. הטיפים המובילים שלנו יעזרו ליצור בית הרחק מהבית לאורחי הלילה ויגרמו להם להרגיש רצויים באמת.

דבר ראשון: חדר שינה לאורחים וחדר רחצה חיוני

מובן מאליו שכל המצעים צריכים להיות נקיים ויבשים. תן לחדר שואב טוב, ואם הוא לא היה בשימוש, אוורר אותו יום קודם כדי להיפטר מכל ריחות עובש.

חדרי השינה של האורחים הם לעתים קרובות מקומות אחסון שימושיים, אבל אם לא בודקים אותם, הם יכולים להפוך במהירות למגרש מזבלה לסיכויים ומסביב לבית, אז או שנסדר אותם או תפנה אותם. חפש מתחת למיטה כל פריט סורר, וודא שיש לך שמיכה נוספת אם מזג האוויר קריר או לפחות יידעו את האורחים היכן הם יכולים למצוא מצעים נוספים אם הם צריכים את זה.

כשזה מגיע לשירותים, התחל בכך ששירותי האורחים שלך יהיו נקיים ונוצצים. זה כולל את קערת השירותים, הכיור, הרצפה ואפילו את דלת המקלחת או הווילון.

לאחר מכן הסר את כל העומס המיותר - מיכלי שמפו ריקים למחצה, מוצרי קוסמטיקה ישנים מאחורי המראה, מברשות שיניים נוכלות. ודא שהוא מצויד בשפע של מוצרי רחצה חיוניים לאורחים, כולל גליל רחצה, מגבות נקיות, סבון ידיים ובוכנה (אל תעמיד את האורחים שלך במצב מביך של צורך לבקש אחד!).

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

איך להפוך חדר אורחים לנוח: 8 רעיונות מעוררי השראה

1. מוסיפים כמה פרחים

תגרום לאורחים להרגיש מיוחדים ברגע שהם נכנסים בדלת. אתה לא צריך לפוצץ את התקציב באחד הזה - הם יכולים להיות פריחה מהגינה שלך, כמה זרדים עונתיים מפורסים, או אפילו פרחים יבשים נחמדים באגרטל יפה.

2. הצטייד במוצרי טואלטיקה (כולל מברשת שיניים)

פריצה גאונית עבור חדרי שינה לאורחים היא להוסיף סל קטן של מוצרי טיפוח חיוניים בגודל נסיעות. אתה יכול בקלות להצטייד באלה בשהות במלון ולהוסיף אותם למגירה של "כלי אורחים" כך שהם תמיד שימושיים. תחשוב על דברים כמו מיני סבונים, בקבוקי שמפו ומרכך ואפילו מי פה, קרם לחות ומשחת שיניים.

דבר ראשון: חדר שינה לאורחים וחדר רחצה חיוני
דבר ראשון: חדר שינה לאורחים וחדר רחצה חיוני.

הדבר היחיד שיש למלונות במיניאטורי רק לעתים נדירות הוא דאודורנט, אז אולי יהיה נחמד להכניס גם בקבוק דאודורנט ספריי לשירותים.

3. עזוב כמה נעלי בית וחלוקי רחצה

אספו נעלי בית מכל בית המלון שבו אתם מבקרים והשאירו אותם בחוץ לאורחים שלנו כשהם מתארחים. אם יש לך חלוק רחצה נוסף, שטף אותו היטב ותלו אותו מאחורי דלת חדר האורחים.

4. הוסף מתלה למטען

בשביל המגע הזה ברמה של מלון, למה לא לכלול מתלה מזוודות? קל למצוא אותם באינטרנט ויחסכו מהאורחים שלך מעידה על מזוודות על הרצפה ויקלו על הגישה לבגדים שלהם.

הם שימושיים במיוחד אם יש לך חדר שינה קטן לאורחים (ואם יש לך מגש טלוויזיה יציב, זה גם יכול לעשות את העבודה).

5. שמרו על דברים נעימים

כמה מהרעיונות הטובים ביותר לחדר האורחים הם הפשוטים ביותר: להקפיץ בקבוק מים חמים למרגלות המיטה תהיה הפתעה מהורהרת מקסימה בלילות החורף.

6. כלול מראה

לעתים קרובות אנו שוכחים להוסיף מראה לחדרי השינה של האורחים, אך אין ספק שזה יזכה להערכה רבה.

7. מניחים נרות ריחניים וגפרורים בכל התאים (ולא רק האורח).

8. שתף את סיסמת ה-wifi שלך.

או השאר אותו כתוב על דף נייר בחדרו של האורחים, או הנח אותו על שלט קל למצוא באזור משותף כמו המסדרון או המטבח. אתה יכול למצוא הרבה שלטים חמודים בדיוק למטרה זו ב- Etsy או להכין משלך באמצעות מסגרת תמונה פנויה.

Pssst.... ואל תשכח את 5 הפריטים החיוניים האלה לשידה:

  1. מנורת קריאה הגונה שקל לכבות אותה.
  2. קנקן מים וכוס נקייה וריקה.
  3. חומר קריאה: השאר רומן שאהבת או כמה מגזינים על שידת הלילה. אם האורחים שלך מחוץ לעיר, אולי תרצה להוסיף ספר הדרכה מקומי.
  4. קופסת רקמות.
  5. הגדר מטען לטלפון על שידת מגירות או ליד המיטה (זה חוסך מהאורחים שלך גישושים מאחורי ארונות בחיפוש אחר יציאת חשמל). שוב, אם יש לך אורחים מעבר לים, שקול להשאיר מתאם נסיעות.

לבדיקה אחרונה, הכניסו את עצמכם לנעלי האורחים שלכם ושאלו את עצמכם אם יש משהו שתרגישו נבוכים לבקש. לחלופין, אתה יכול לעשות את המייל הנוסף ולממש לישון בחדר האורחים בעצמך ערב אחד, כדי לראות ממקור ראשון מה החלל צריך.

קצר בזמן? פריצות הניקיון המהירות שלנו עבור כשאורחים בדרך יסדרו אותך...