כיצד להסיר אבנית מהאסלה?

כיצד אוכל להסיר משקעי אבנית באסלה עם חומר ניקוי מיוחד
כיצד אוכל להסיר משקעי אבנית באסלה עם חומר ניקוי מיוחד?

אבנית לא רק תגרום לאסלה להיראות לא מטופחת, אלא גם תקצר משמעותית את תוחלת החיים שלה. למרבה המזל, פינוי האבן מהאסלה אינו קשה כלל!

כפי שקורה לעתים קרובות בניקיון הבית, ככל שתבזבזו יותר זמן בניקיון האסלה, כך זה ייקח פחות מאמץ. הסרת אבנית וחלודה באסלה היא לא כל כך קשה, רק קחו כמה עצות פשוטות.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תזדקק לניקוי שירותים מיוחד כמו מסיר הכתמים והחלודה של Domestos. לפני השימוש, הקפד לקרוא בעיון את ההוראות על התווית ולנקוט באמצעי זהירות כדי להגן על הידיים והעיניים שלך.
האם תהליך הניקיון הביתי השתנה במהלך משטר הבידוד העצמי?

מדוע חשוב להסיר אבנית מהאסלה?

אל תזניח להסיר משקעי אבנית מהאסלה
אל תזניח להסיר משקעי אבנית מהאסלה.

הנוכחות המתמדת של מים המכילים מינרלים בהם מובילה לרוב להיווצרות אבנית. עקרות בית רבות שוכחות או מתעלמות לנקות את האסלה, והפלאק לא רק מקלקל את מראה האסלה שלכם, אלא גם מקצר את חייה. למרבה המזל, להיפטר מאבנית ולהחזיר את האסלה ללבן המקורי שלה לא קשה בכלל. בואו נתחיל!

כיצד אוכל להסיר משקעי אבנית באסלה עם חומר ניקוי מיוחד?

ישנם מוצרי ניקוי מיוחדים רבים זמינים כדי לסייע במאבק במשקעי אבנית. לדוגמה, המותג Domestos של מסירי אבנית וחלודה מצוינים להסרת כתמים ומשקעים על האסלה וחיטוי המשטח. זכור לעקוב בקפידה אחר הוראות התווית ולהימנע ממגע ישיר עם העור.

הסרת אבנית מהאסלה בעזרת חומץ

חומץ יכול להיות גם חלופה טובה להסרת משקעי אבנית. החומצות שהוא מכיל יסייעו להיפטר מכתמים ופלאק עיקשים.

לפני הניקוי, יוצקים את החומץ לקערה ומניחים לכמה שעות. הרטיבו ספוג או מברשת וקרצוף היטב את פני האסלה, ואז רוקנו את המים כדי לשטוף את הלכלוך שנותר. במידת הצורך, חזור על התהליך עד שהחומץ מסיר לחלוטין אבנית והאסלה שלך מבריקה בלובן הטהור שלה!