שלוש דרכים לנקות את המיקרוגל

ישנן שתי דרכים לנקות את המיקרוגל שלך עם סודה לשתייה
ישנן שתי דרכים לנקות את המיקרוגל שלך עם סודה לשתייה.

שאריות מזון ושומן יידבקו לקירות אם לא יטופלו. תנור מיקרוגל פועל מדיף ריח לא נעים, במקרה הגרוע, שכבת שומן עבה תעורר קצר חשמלי. כדאי לנקות את פנים המיקרוגל לפחות פעם בחודש. אתה יכול לשטוף ביעילות את המיקרוגל באמצעים שונים - גם "עממיים" וגם מיוחדים.

סודה

ישנן שתי דרכים לנקות את המיקרוגל שלך עם סודה לשתייה. ראשית, ניתן לשלב סודה לשתייה ואדים. לשם כך, ממיסים 3 כפות סודה לשתייה ב-05 ליטר מים ומכניסים את התמיסה לחימום בתנור למשך שלוש דקות.

האפשרות השנייה: לשלב עם סבון כביסה. ממיסים את הסבון ב-5 ליטר מים, מוסיפים 1 כף סודה לשתייה ומערבבים. התמיסה יכולה לשמש לשטיפת המיקרוגל גם מבחוץ וגם מבפנים. השתמש בבקבוק תרסיס כדי לכסות את כל התנור בתמיסה, הניחו ל-30 דקות ונגבו בעזרת ספוג רך.

כדאי לנקות את פנים המיקרוגל לפחות פעם בחודש
כדאי לנקות את פנים המיקרוגל לפחות פעם בחודש.

שיטה זו מתמודדת היטב עם המשימה של איך לנקות את המיקרוגל, אבל היא מתאימה רק למי שיש לו לפחות שעה של זמן פנוי לפעילות לא הכי נעימה. למי שלא מוכן להקריב את שעות הפנאי לטובת הניקיון, נוצר ספריי cif חדש למטבח, בו משולבים חומרים מוקצפים פעילים עם הסודה האייקונית ונותנים תוצאה מצוינת בהשוואה לשיטת ה"עממית"!

האם תהליך הניקיון הביתי השתנה במהלך משטר הבידוד העצמי?

לימון

לימון יעזור להסיר ריחות מהמיקרוגל - גם תפוז, קלמנטינה, ליים ואשכולית יעבדו. ב-04-05 ליטר מים, מכניסים את מחצית ההדרים הקצוצים ומחממים בתנור למשך 5-10 דקות, ואז מנגבים עם סמרטוט. אם תרצו, ניתן להוסיף למים רק 2 כפות חומצת לימון או 4 כפות מיץ לימון ולא להשתמש בהדר עצמו.

חומץ

חומץ שימושי להסרת שומן מיובש מהמיקרוגל. מוסיפים למים 2-3 כפות חומץ ונותנים לו להתחמם במשך 5-10 דקות. השאירו את התנור למשך 25-30 דקות ושפשפו את החלק הפנימי עם ספוג או טישו.

תרופה מיוחדת

מוצרי ניקוי אינם דורשים כל הכנה מוקדמת ויסייעו לעקרות הבית ולבעלינו לשטוף את המיקרוגל הרבה יותר מהר בהשוואה לשיטות ה"עממיות". לתרסיס מטבח אנטי שומן cif יש נוסחה ייחודית בקו מוצרי Cif הממיסה שומן תוך מספר שניות. הוא רב תכליתי ויעזור להסיר שומן תקוע לא רק מדפנות המיקרוגל, אלא גם מהתנור או הכיריים, וגם יסיר ריחות לא נעימים הודות לארומת ההדרים המדהימה שלו!