מניעת כיור מטבח סתום

הדרך הפשוטה ביותר למנוע כיור אמבטיה או כיור מטבח סתומים היא לא להוריד את הפריטים הבאים לטמיון
הדרך הפשוטה ביותר למנוע כיור אמבטיה או כיור מטבח סתומים היא לא להוריד את הפריטים הבאים לטמיון.

לא בטוח למה המים מתנקזים לאט בכיור שלך? עקוב אחר הטיפים שלנו לזיהוי, תיקון ומניעת כיורי אמבטיה סתומים וכיורי מטבח חסומים.

כיור אמבטיה סתום או כיור מטבח סתום זה לא רק מתסכל - זה גם יכול להגביר את הסיכון לנזק לצנרת ולגרום לבעיות הרבה יותר גדולות, כמו דליפות. במאמץ להפוך את חייכם לפשוטים יותר כאשר אתם מתמודדים עם כיור סתום, ריכזנו עבורכם רעיונות כיצד לזהות כיור סתום, לשחרר סתימות של כיורי מטבח, ואפילו כיצד למנוע מלכתחילה כיור חסום. בואו נתחיל.

לא בטוחים בסיבת כיור המטבח הסתום? נסה בוכנה כשיטה הראשונה שלך לניקוי כיור חסום: לפעמים שאיבה קטנה היא כל מה שאתה צריך כדי להזיז את הסתימה.

זיהוי כיור חסום

בנקודה מסוימת בזמן, תוכלו לחוות את ההנאות שיש בניקוז כיור מטבח שפשוט לא מתנקז בכלל. אם אינך יכול לשחרר סתימת כיור מטבח במהירות, אתה עלול לגלות שזה גורם להפרעות בביתך יותר ממה שציפית: אינך יכול לשטוף ידיים, לנקות את הכלים או לצחצח שיניים!

הצעד הראשון לתיקון חסימה הוא לזהות שיש לך אחת ולנסות להבין מה גורם לה. כדאי לחפש:

  • מים מתנקזים לאט שלוקח יותר זמן להתרוקן מהכיור מהרגיל
  • מים עולים על גדותיהם חוזרים מהתקע
  • ריחות מגעילים עולים מהכיור

כיצד לבטל את חסימת הכיור שלך

זהה ניקוז כיור מטבח סתום על ידי ניקוז איטי או מים עומדים בכיור
זהה ניקוז כיור מטבח סתום על ידי ניקוז איטי או מים עומדים בכיור.

ישנן מספר דרכים שבהן תוכל לנסות לבטל את חסימת הכיור שלך. אם אלה לא עובדים, או שאתה חושב שהכיור החסום שלך עשוי להיות חלק מבעיה גדולה יותר, עליך לדבר עם אינסטלטור מקצועי.

  1. טבלו את הכיור כמו אסלה כדי לראות אם הלחץ והשאיבה מספיקים כדי לנקות את החסימה
  2. השתמשו בחומר לניקוי ניקוז - כמו אחד של דומקס - כדי לשבור סתימות. כל שעליך לעשות הוא לשפוך את המוצר לכיור הסתום, להשאיר אותו לעבוד ולשטוף במים חמים.
  3. הסר את המלכודת בצנרת מתחת לניקוז כיור המטבח ונקה ידנית את הצינורות עם מים חמים ומברשת דקה. ודא שאתה מכבה את המים תחילה כדי למנוע דליפות, ושמור קערה ומגבות בהישג יד כדי לאסוף מים עומדים מהצינורות. ודא שהצינורות חוזרים זה לזה בצורה מאובטחת לפני הפעלת המים מחדש ובדיקת נזילות.
  4. השתמש בנחש ניקוז כדי לנקות סתימות שעלולות להיות בהמשך הצינורות.

מניעת כיור סתום

רוצה לבטל בעיות מסוג זה בעתיד? הדרך הפשוטה ביותר למנוע כיור אמבטיה או כיור מטבח סתומים היא לא להוריד את הפריטים הבאים לטמיון:

במקום זאת, השלך את הפריטים הללו דרך אוסף האשפה הרגיל שלך וזכור לנגב כלי בישול עם מטלית ישנה או כמה מגבות נייר כדי להסיר שאריות שמן לפני שתשטוף אותם.

והנה לך! עכשיו כשאתה יודע לזהות, לתקן ולמנוע כיור סתום, לא תצטרך לדאוג למים מסריחים שיגרגרו בחזרה דרך המטבח וחדר האמבטיה שלך. ואם זה אסלה חסומה ולא כיור שגורם לך לבעיות, אז יש לנו כמה טיפים גם לזה!

שלבים עיקריים לפינוי כיור חסום:

  • זהה ניקוז כיור מטבח סתום על ידי ניקוז איטי או מים עומדים בכיור
  • השתמש בשאיבה מבוכנה, טיפול כימי בחסימה או גרידה ידנית כדי להסיר את הפסולת מהצינורות
  • מנע חסימות על ידי זריקת שאריות מזון ושמן בישול משומש לפח, לא לביוב