מרכיבים אלה יכולים להסיר בקלות כתמים מבגדי הילדים שלך

הידעת שאתה יכול להסיר כתמי שמן מהבגדים שלך באמצעות נוזל כלים
הידעת שאתה יכול להסיר כתמי שמן מהבגדים שלך באמצעות נוזל כלים?

מאוכל ושתייה ועד צבע ודיו, הילדים שלכם נוטים להפיל משהו על הבגדים שלהם מדי פעם, ובסופו של דבר להכתים אותם. אל דאגה, עצות הניקוי הללו באמצעות מרכיבים ביתיים יכולים לעזור לך להסיר את הכתמים הללו.

בין אם הבן שלך הפיל בטעות קצת שוקולד על בגדיו או שבתך שפכה רוטב על בגדיה, החוכמה טמונה בתקיפת הכתם מלכתחילה! הנה כמה עצות כביסה קלות כדי להוריד את הכתמים הלא רצויים מבגדי ילדיכם כמו מקצוענים.

1) הסר כתמי קטשופ עגבניות עם חומץ

הוסף 2 כוסות חומץ לדלי מים. השרו את הבגד המוכתם בתמיסה זו למשך חצי שעה. הוצא את הבגד ושטוף בעדינות את החלק המוכתם של הבגדים שלך. לאחר מכן, שפשפו כמות בגודל אפונה של חומר הניקוי הרגיל על הכתם ושטפו אותו במכונת הכביסה שלכם במים קרים.

2) הסר כתמי שוקולד עם חומר ניקוי

לוקחים כף ומגרדים את החלק המיובש של כתם השוקולד מהבגד. כעת, החזק את החלק המוכתם מתחת למים זורמים קרים כדי להסיר כמה שיותר מהכתם. בדלי מים, הוסיפו 2 כוסות חומר ניקוי והשרו את הבגד המוכתם בתמיסה זו למשך חצי שעה, ולאחר מכן שטפו כרגיל.

3) הסר כתמי שמן עם נוזל כלים

הידעת שאתה יכול להסיר כתמי שמן מהבגדים שלך באמצעות נוזל כלים? ובכן, אתה יכול! פשוט קח 0.5 כפית. של נוזל כלים, מרחו אותו ישירות על האזור המוכתם של הבגדים שלכם ושפשפו אותו בעדינות. תן לנוזל הכלים להפעיל את הקסם שלו במשך חצי שעה, ולאחר מכן שטוף את הבגד שלך במחזור קבוע במכונת הכביסה שלך.

זה כזה פשוט! בפעם הבאה שתבחין באחד מהכתמים הנ"ל על הבגדים של הילדים שלך, אל תיבהל. הישאר רגוע ונסה את הפתרונות האלה. אתה יכול להודות לנו מאוחר יותר!