כיצד לטפל במשלוחים ובחבילות עד הבית במהלך מגיפת הקורונה?

מאמר זה מכיל כמה עצות שימושיות עבורך כיצד לטפל במשלוחים וחבילות מקוונות
אם אתה חרד להידבק בזיהום מחבילות משלוח, מאמר זה מכיל כמה עצות שימושיות עבורך כיצד לטפל במשלוחים וחבילות מקוונות.

קניות מקוונות נותנות לך את הבחירה להישאר בבית ולקבל את כל הציוד שלך עד פתח ביתך. הנה איך לטפל במשלוחים ובחבילות עד הבית כדי להבטיח בטיחות והיגיינה.

אם אתה נאלץ להישאר בבית לתקופה ממושכת, אל תיתן לזה למנוע ממך לקבל משלוח של חפצים ביתיים. הנוחות של קניות מקוונות מאפשרת לך לשמור על המכולת ושאר אספקת המזון שלך להגיע ללא הפרעה. אם אתה חרד להידבק בזיהום מחבילות משלוח, מאמר זה מכיל כמה עצות שימושיות עבורך כיצד לטפל במשלוחים ובחבילות מקוונות.

פעל על פי אמצעי הבטיחות ופתרונות החיטוי הללו וצמצם את הסיכון לזיהום.

1) לבקש משלוח ללא מגע

בקש מסוכן המשלוח שלך להשאיר את החבילה שלך על הרצפה בחוץ או על שולחן חיצוני. זה מבטל את הסיכון להעברת זיהומים מאדם לאדם.

2) ללבוש כפפות

לפני איסוף החבילה, ללבוש כפפות להגנה. זאת על מנת לוודא שאינכם נוגעים ישירות בחבילה, שכן סביר להניח שהיא החליפה ידיים מספר פעמים במהלך תהליך המשלוח.

3) נגב את החבילה

הנה איך לטפל במשלוחים ובחבילות עד הבית כדי להבטיח בטיחות והיגיינה
הנה איך לטפל במשלוחים ובחבילות עד הבית כדי להבטיח בטיחות והיגיינה.

לאחר שקיבלת את החבילה, טוב לעשות אותה ניגוב יסודי. אתה יכול לשפוך מעט חומר חיטוי על בסיס אלכוהול על נייר טישו כדי לנגב את האריזה.

4) לשטוף ידיים

זכור לשטוף ידיים בסבון לאחר ניגוב האריזה. זה יכול לעזור למנוע התפשטות של וירוסים.

5) לשטוף את הכפפות

אל תשכח לשטוף את הכפפות ביסודיות לאחר הטיפול באריזה. אתה יכול להשרות אותם בדלי מים חמימים מעורבב עם 1 כפית. של חומץ לבן או מיץ לימון למשך 20-30 דקות ולשטוף כרגיל. אתה יכול גם להשתמש בכפפות חד פעמיות.

6) משטחים נקיים

ארגון הבריאות העולמי ממליץ לנקות באופן קבוע משטחים בעלי מגע גבוה כמו ידיות דלתות וידיות. ייתכן שנגעת בידית הדלת שלך או בכל משטח בבית לאחר איסוף החבילה. אתה יכול להכין תמיסת ניקוי על ידי ערבוב של 2 כפיות. של חומץ, 2 כפיות. מיץ לימון ו-2 טיפות נוזל כלים בכוס מים. לרסס ולנגב עם מטלית לפי הצורך. הקפד לשטוף את המטלית הזו ביסודיות.

את כל המשטחים הללו ניתן לנקות גם עם חומר ניקוי ביתי רגיל ומים. עדיף לנקוט באמצעי מניעה כדי להבטיח את שלומך ושל יקיריכם. שתף את הטיפים האלה גם עם החברים והמשפחה שלך!

מקור:

https://www.who.int/news-room/qa-detail/qa-coronaviruses