איך מכינים צבעי רנגולי תוצרת בית?

ניתן להשתמש במיקסר כדי לטחון עלי ורדים מיובשים כדי לקבל רנגולי אדום
צבע רנגולי אדום: ניתן להשתמש במיקסר כדי לטחון עלי ורדים מיובשים כדי לקבל רנגולי אדום.

צבעים תוצרת בית קלים להכנה ויכולים להוסיף קצת חיים חדשים לרנגולי שלך. ניתן להכין אותם בקלות עם חומרים מתכלים וללא כימיקלים הנמצאים בבית.

רנגולי הוא ייצוג צבעוני ויפהפה של הרוח האמיתית של הודו, במיוחד במהלך פסטיבלים. אבל אם אתה מודאג לגבי בטיחות הילדים וחיות המחמד שלך בבית, אז כחלופה לקנייה מהשוק, אתה יכול בקלות להכין צבעי Rangoli בבית באמצעות חומרים מתכלים ביולוגיים וללא כימיקלים. בדוק את העצות האלה כדי לראות איך -

אתה יכול לטבול אורז בצבעים שונים כדי לקבל אורז צבעוני יפהפה ולהשתמש בהם בקישוט הרנגולי שלך. הצב מנורות אדמה לקישוט כדי להעצים את היופי של הרנגולי שלך.

1) טיפ 1

צבע רנגולי ירוק: צבע ירוק הוא התגלמות הטבע והחיים. אתה יכול לקבל את הצבע הזה על ידי ייבוש מת'י, תרד, כוסברה, נענע או ירקות ירוקים. טוחנים אותם עדין לקבלת גוונים שונים של ירוק.

2) טיפ 2

צבע רנגולי צהוב: כשאתה רואה צהוב אתה מרגיש רענן ושמח. אתה יכול בקלות לקבל רנגולי צהוב כאשר אתה מערבב קמח אורז עם כורכום. נסה את זה, זה קל להכנה!

3) טיפ 3

צבע רנגולי אדום: ניתן להשתמש במיקסר כדי לטחון עלי ורדים מיובשים כדי לקבל רנגולי אדום. אם אתם רוצים גוון אחר של אדום, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לטחון כמה קליפות רימונים מיובשות או גזר מיובש במיקסר כדי שיהיו שני גוונים של אדום. פסטיבלים תמיד מעבר לפינה, אז אנו מציעים לכם להכין את צבעי הרנגולי שלכם בבית מבעוד מועד!