טיפים קלים להיפטר מהריצוף הלבן שלך מכתמים צהובים!

הריצוף הלבן שלך יכול לפתח כתמים צהובים בגלל סיבות מרובות
הריצוף הלבן שלך יכול לפתח כתמים צהובים בגלל סיבות מרובות.

הריצוף הלבן שלך יכול לפתח כתמים צהובים בגלל סיבות מרובות. הטיפים המדהימים האלה לניקוי הרצפה יכולים לעזור לך לגרש את הכתמים.

לרצפה לבנה יש משיכה אסתטית. עם זאת, חשיפה תכופה לאבק, לכלוך ושפכים עלולה לפגוע במראהו. במשך תקופה מסוימת, הרצפה שלך עשויה להשתבש או לפתח כתמים צהבהבים. אל תדאג, השתמש במרכיבים פשוטים מהמטבח שלך כדי להיפטר בקלות מהכתמים האלה ולהחזיר את הברק של הריצוף שלך.

נסה את טיפים הניקוי הפשוטים והיעילים האלה עוד היום.

בדוק תמיד כל שיטת ניקוי חדשה על אזור קטן ולא בולט תחילה כדי לבדוק תאימות.

1) סודה לשתייה ומיץ לימון

הוסף 1 כף. סודה לשתייה ו-2 כפות. מיץ לימון לקערה ומערבבים היטב. לאחר שהמשחה מוכנה, מרחו אותה ישירות על האזורים הפגועים בעזרת מברשת בעלת זיפים רכים. תן לזה לנוח 45 דקות. שפשפו את המשחה עם מברשת שיניים ישנה למשך 5-10 דקות. זה ירים את הכתמים הקשים. לשטוף היטב את הרצפה במים ולנגב עם מטלית לחה.

2) אקונומיקה, מים וחומרי ניקוי

כדי לנקות את הריצוף המוכתם של כל הבית שלך, הכינו תמיסה של 1 כוס חומר לניקוי רצפות מלבין ו-2 כפות. של חומר ניקוי נוזלי בדלי אחד של מים חמימים. יוצקים את התמיסה הזו על הרצפה, מפזרים אותה ונותנים לה לשבת במשך 30-45 דקות. הקפד לכסות באופן שווה את הכתמים. נגב עם ספוג לח. זכור תמיד ללבוש כפפות גומי בעת שימוש באקונומיקה.

3) חומץ ומים

השתמש במברשת בעלת זיפים רכים כדי למרוח תערובת של 0.5 כוס חומץ ו-0.5 כוס מים על הריצוף המוכתם, ולתת לו להפעיל את הקסם שלו במשך 15 דקות. לאחר מכן, פזרו עליו סודה לשתייה באופן שווה. שפשפו היטב את האזור עם ספוג ושטפו במים.

ברוך שובך את הרצפות הלבנות ללא רבב שלך עם חיוך בהיר!