מסיבה קשה מבלי לדאוג מכתמי האוכל על הבגדים שלך!

הנה שיטה פשוטה להיפטר מכתמי מזון מהבגדים שלך
הנה שיטה פשוטה להיפטר מכתמי מזון מהבגדים שלך.

שפכת קצת אוכל על השמלה שלך במסיבה? תירגע! הנה שיטה פשוטה להיפטר מכתמי מזון מהבגדים שלך.

כולם אוהבים ללכת למסיבה. אבל מה שאנשים לא אוהבים זה לשפוך אוכל או יין על הבגדים שלהם. עם זאת, תאונת מזון חייבת להתרחש בזמן זה או אחר. אבל, אל תיתן לכתם על השמלה האהובה עליך להרגיע את רוחך. החוכמה היא לנקות את הכתם ברגע שמבחינים בו. פחות או יותר, טכניקת הניקוי לסוגים שונים של כתמים די דומות. עם זאת, ייתכן שיהיה עליך לשנות מעט את התהליך, בהתבסס על האלמנט העיקרי בכתם.

מתחילים!

1. הסרת כתמי שמן וחמאה

מפזרים מעט קמח, טלק ועמילן תירס משני צידי הכתם ונותנים לו לשבת על הכתם למשך 30 דקות. לנער את האבקה ולראות אם הכתם עדיין שם. אם כן, שפשפו בעדינות מעט ג'ל עדין לשטיפת כלים ושטפו תחת מים חמים.

2. הסרת כתמי תה וקפה

מערבבים תמיסה של 2 כפות. של חומץ ב-0.5 קערת מים. טפטפו בעדינות את האזור המוכתם בתמיסה זו ושטפו. חזור על התהליך עד שהכתם נעלם.

3. הסרת כתמי קטשופ

שטפו את הבגד המוכתם תחת מים זורמים קרים. לאחר מכן, לשפשף קצת חומץ על זה. לפני שתוסיף את הבגד לערימת הכביסה שלך, מרחו מעט חומר ניקוי מדולל על המקום המוכתם.

4. הסרת כתמי יין אדום

הכינו תערובת של 2 כפות. חומץ ו-0.5 כוס אלכוהול (או חומר חיטוי ידיים) בקערה. טובלים מטלית בתערובת זו ומנגבים את הכתם. המשך לנגב עד שהנוזל נספג והכתם נעלם. מאוחר יותר, כביסה כפי שהיית עושה במחזור הכביסה הרגיל שלך.

עם טריקי הניקוי החכמים והיעילים האלה, אתה יכול ליהנות מהמסיבה שלך ללא חשש.