כיצד להסיר מוך מבגדים: למד 9 טיפים לשמירה על הבגדים שלך נקיים מפרווה ונקודות

עיין למטה לקבלת טיפים כיצד להסיר מוך מבגדים
עיין למטה לקבלת טיפים כיצד להסיר מוך מבגדים, כדורים ופרווה בצורה מעשית.

למד כיצד להסיר מוך מבגדים ולהפוך אותו ללא רבב. אנו מלמדים אותך כיצד להוציא מוך מהבגדים שלך, כולל טיפים להסרת שיער ומוך של בעלי חיים. יודע יותר!

בנוסף להיותו נקי, זה טבעי לרצות לראות את הבגדים שלנו נקיים ממוך לא רצוי, כדורים או שיער בעלי חיים, נכון? החדשות הטובות הן שעם שיטות פשוטות וקצת טיפול, אפשר לשמור על הבגדים שלך תמיד מטופלים היטב. עיין למטה לקבלת טיפים כיצד להסיר מוך מבגדים, כדורים ופרווה בצורה מעשית.

כיצד להסיר מוך מבגדים

אם מצאתם מוך על הבגדים שלכם, יש כמה אמצעים שיעזרו למזער את הבעיה. לדוגמה, ניתן להסיר מוך מבגדים על ידי הימנעות מערבוב של בדים שנרטבים במהלך הכביסה.

הטיפ הזה תקף גם למי שרוצה לדעת איך להסיר מוך מבגדים שחורים. הסיבה לכך היא שכמה מגבות, חולצות צמר וצעיף נוטים להתנקש בעת הכביסה. בנוסף למניעת כתמים, כביסה של בגדים כהים בנפרד מהבהירים היא אסטרטגיה טובה למניעת הופעת שיער על בגדים שחורים.

ניתן להסיר מוך מבגדים על ידי הימנעות מערבוב של בדים שנרטבים במהלך הכביסה
לדוגמה, ניתן להסיר מוך מבגדים על ידי הימנעות מערבוב של בדים שנרטבים במהלך הכביסה.

לאחר הכביסה, מנע מהסריגים להרים מוך בתוך הארון על ידי אחסון החלקים שנשירו שיער בתוך שקיות TNT. אם אתה עדיין מוצא קצת טשטוש כשאתה מתלבש, אתה יכול להסיר את השיער מהבגדים השחורים על ידי העברת ספוג זיפים רך על פני הבד.

זכרו: מוך בבגדים יכול להיות גם סימן ללכלוך על מסנן מכונת הכביסה. ניקוי פריט זה באופן קבוע מונע משאריות כביסה להשתחרר על הבגדים. לא בטוחים איך להמשיך? ראה מאמר זה על ניקוי מכונת הכביסה.

כיצד להסיר פרווה מבגדים: פרוות חתולים ובעלי חיים אחרים

ללמוד כיצד להסיר פרוות חתולים מבגדים, כמו גם מכלבים ובעלי חיים אחרים יכול להיות שימושי עבור אלה שאוהבים להחזיק את חיית המחמד שלהם על הברכיים. בכמה אמצעים פשוטים אפשר להיפטר משערות ואף להפחית את המראה שלהן. תבדוק את זה:

  • נסו להסיר את השיער מהבגדים לפני הכביסה כדי למנוע ממנו לעבור לחפצים אחרים או להגיע למסנן של המכונה.

  • תנו לבגדים לנער היטב כדי להסיר שיער עודף, ולאחר מכן השתמשו בספוג זיפים רך כדי להסיר כל מה שעדיין היה מחובר לרשת.

  • שימוש בחומר ניקוי טוב כמו OMO יעזור להוריד את הריח של חיית המחמד שלך מהבגדים שלך.

  • בנוסף ליישום הוראות אלה כיצד להסיר שיער חתול מהבגדים, טיפול מסוים בחיית המחמד שלך מביא יתרונות. לדוגמה, למנוע מהפרוות של חיית המחמד שלך להתפשט בבית, לנקות את המיטה שלך באופן קבוע ואת האזורים שבהם היא מסתובבת.

  • אם אתה אוהב להחזיק את חיית המחמד שלך על ברכיך, נסה להבריש אותה לעתים קרובות כדי להסיר שיער עודף ולמנוע ממנו להשתחרר על הבגדים שלך.

איך להוריד את הבגדים: עצות חיוניות

הסיבים של כמה בדים יכולים להישבר בקלות רבה יותר במהלך הכביסה, ולגרום להופעת כדורים לא רצויים על הבגדים. לכן, יש כמה נהלים שכדאי לקחת בחשבון, לפני שלומדים איך להוציא את הכדור מהבגדים.

אחת הדרכים להימנע מהופעת כדורים על בגדים היא לכבס כמה בדים בנפרד. בגדים עשויים ויסקוזה, צמר או פוליאסטר, למשל, עדינים יותר ועשויים שלא לעמוד בחיכוך גם עם בדים אחרים, כמו כותנה. לפני הכביסה, בדוק את חיווי התווית כדי לראות אם יש לכבס כביסה ביד או במצב עדין.

טיפ נוסף הוא להשתמש בשקיות מגן כדי לשמר בגדים עדינים ולא לדאוג להוציא כדורים קטנים מהבגדים לאחר הכביסה. על ידי נקיטת כל אמצעי הזהירות הללו, אתה בהחלט תצמצם את הבעיה, אבל במידת הצורך, עיין בהוראות אלה המלמדות אותך כיצד להסיר את הכדורים מהבגדים שלך:

  • הימנע משימוש בפצירה או סכיני גילוח כדי להיפטר מהבגדים שלך. בחרו שיטות בטוחות יותר שאינן מהוות סיכונים לבגדים שלכם.

  • אפשר להסיר כדור מבגדי צמר באמצעות סרט דבק. ישנם רולרים המיוצרים במיוחד למטרה זו, אשר בנוסף להורדת הכדורים מהבגדים, עוזרים להסיר מוך ושיער בעלי חיים מהבדים.

  • המסרק הזה שאתה נושא בתיק שלך יכול להיות בעל ברית מצוין להוציא בגדים קטנים. פשוט העבירו את המסרק על החתיכה והתחילו להסיר את המוך.

  • כדי לא לדאוג להוציא כדורים קטנים מבגדי הצמר שלך, נסה לשמור את הסריגים האלה בצד הלא נכון או מוגן על ידי תיק TNT.

כולל טיפים להסרת שיער ומוך של בעלי חיים
אנו מלמדים אותך כיצד להוציא מוך מהבגדים שלך, כולל טיפים להסרת שיער ומוך של בעלי חיים.

עכשיו כשאתה יודע את כל הטיפים כיצד להסיר פרווה, מוך וכדורים מבגדים, קל יותר לשמר את החלקים שלך ולהשאיר אותם במראה חדש.

שאלות נפוצות על הסרת מוך מבגדים

מה לעשות כדי להסיר את הכדור מהבגדים שלך?

ישנן מספר דרכים להוציא את הכדור מהבגדים שלך, כגון שימוש בנייר דבק. למד כיצד במאמר שלנו!

האם קל להוריד את הפוכה מבגדים שחורים?

כן, זה מאוד פשוט. גלה בתוכן שלנו טיפ מדהים להסרת פוך עם ספוג.

האם יש טכניקה להסרת מוך מבגדים שחורים?

הטכניקה מתחילה מכביסה. יש לכבס בגדים כהים בנפרד מבגדים בהירים. ראה את הטכניקות הטובות ביותר בתוכן שלנו.