מה עלי לעשות בבית כדי לעזור להילחם בווירוסים? השאלות שלך נענו.

האם אני צריך להוריד את הבגדים שלי כשאני נכנס
האם אני צריך להוריד את הבגדים שלי כשאני נכנס?

שמור על ביתך בטוח ככל האפשר עם המדריך המעשי שלנו למניעת קורונה.

מכיוון שאנשים נאלצים יותר ויותר לבלות תקופות ארוכות יותר בבית, חשוב לנקוט באמצעים הנכונים כדי להתמודד עם נגיף הקורונה. יש לך שאלות? יש לנו תשובות.

האם אני צריך להוריד את הבגדים שלי כשאני נכנס?

נכון לעכשיו, אין מידע ספציפי על כמה זמן נגיף הקורונה יכול לשרוד על בדים.

עם זאת, מומלץ לכבס חפצים "בסיכון גבוה" (כאלה שעלולים לגרום למחלה בגלל שהם התלכלכו על ידי אדם חולה) בנפרד ב-60C עם מוצר המבוסס על אקונומיקה. פריטים אחרים שיכולים להיות בסיכון גבוה כוללים תחתונים, מגבות משותפות ובגדי ספורט. עקוב אחר הטיפים המובילים שלנו לניקוי עמוק של הבגדים שלך כדי לעזור להדוף וירוסים כאן.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

האם עלי להישאר בבית גם אם אני לא חולה?

מכיוון שמדובר במצב שמתפתח במהירות, אנו ממליצים לבדוק בקביעות את ההנחיות הרשמיות בנוגע ליצירת קשרים חברתיים במהלך מגיפת הקורונה ולשנות את ההתנהגות שלך בהתאם.

רוב המומחים ממליצים על "ריחוק חברתי" ככל האפשר. היא נחשבת לדרך מרכזית להאט את התפשטות הנגיף - העצה היא להימנע ממקומות צפופים ולעבוד בבית במידת האפשר.

אלה הפגיעים במיוחד לנגיף, במיוחד נשים הרות ובני גיל 70, צריכים להישאר בבית ולבקש עזרה מאחרים לרכישת מצרכים, מרשמים ותרופות.

האם אני צריך להצטייד במזון ובתרופות?

האם אני צריך להצטייד במזון ובתרופות
האם אני צריך להצטייד במזון ובתרופות?

הסיבה היחידה להצטייד באוכל היא כדי שיהיה לך מספיק בבית למקרה שאתה חולה; אין שום סיבה לאגור מלאי עבור יותר ממה שאתה צריך, אז היו מתחשבים בקניות כדי להימנע משיבוש שרשרת האספקה והשארת אנשים פגיעים במחסור במזון.

הממשלה קוראת לאנשים שמראים תסמיני קורונה (טמפרטורה גבוהה, שיעול מתמשך או אובדן טעם/ריח) להתבודד בעצמם למשך 14 ימים, כך שאם יש לך מספיק אספקה לאותה תקופה, לא תצטרך לצאת מהבית.

שמור את כל המרשמים המלאים לפני שאתה מוריד את יבול התרופות הנוכחי שלך (חלק מהמומחים מציעים מלאי ל-30 יום למקרה שיש הפרעות בשרשרת האספקה, אך דבר עם הרופא או הרוקח שלך לקבלת מידע נוסף).

לאילו עצות ניקיון עלי לפעול כדי לחטא בבטחה את הבית שלי?

חומרי ניקוי ביתיים כמו Domex יכולים להרוג וירוסים וחיידקים על משטחים.

מומלץ לייבש משטחי עבודה וקרשים חיתוך שכן כתמי לחות עלולים לעודד חיידקים. ללבוש כפפות חד פעמיות, לוודא שיש אוורור מתאים ו(רצוי) להשתמש במטלית שונה לכל משטח. לזרוק מטליות וספוגים משומשים או לכבס בטמפרטורה גבוהה (מינימום 60C).

כשזה מגיע לזה, היגיינה אישית סדירה ומוקפדת בבית היא המפתח להאטת התפשטות נגיף הקורונה, אז וודא שיש הרבה סבון זמין ושכולם בבית שלך יודעים מה הם צריכים לעשות ולמה זה חשוב.