איך לשחזר רהיטים: טיפים ורעיונות

קרא להלן כמה טיפים פשוטים לשחזור רהיטים ישנים ולהפיח בו חיים חדשים
קרא להלן כמה טיפים פשוטים לשחזור רהיטים ישנים ולהפיח בו חיים חדשים.

רוצים לשפץ את עיצוב הבית מבלי להוציא הרבה כסף? קרא את הטיפים שלנו למיחזור רהיטים כאן. שחזור רהיטים ישנים מעולם לא היה קל יותר!

חושבים על חידוש עיצוב הבית? מה אם במקום להוציא הון תועפות על רהיטים חדשים, בחרתם לנצל את אלו שכבר יש לכם? מיחזור רהיטים הוא דרך מצוינת לעצב מחדש את הבית שלך תוך חיסכון בכסף, ועם ההצעות שלנו, תראה איך זו לא משימה מסובכת!

אם לרהיטים שלך אין שום סוג של גימור
אם לרהיטים שלך אין שום סוג של גימור, בין אם צבע או לכה, החיים קלים יותר.

קרא להלן כמה טיפים פשוטים לשחזור רהיטים ישנים ולהפיח בו חיים חדשים.

שחזור רהיטים ישנים הוא תהליך שלוקח זמן מה. לפני שמתחילים, ודא שיש לך זמינות לעבודה של כמה שעות כדי להימנע מלעזוב את הפרויקט באמצע הדרך.

כיצד לשחזר רהיטים צבועים או בלכה צעד אחר צעד:

 1. התחל על ידי שטיפת הרהיטים עם תמיסה של מי סבון חמים.
 2. אם מי סבון אינו מספיק להסרת הצבע או הלכה, ניתן להשתמש במפשיט צבע מסחרי כדי להסיר את שכבת הצבע או הלכה הישנה. זכור תמיד לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר.
 3. לאחר מריחת הסטריפר ונתת לו לעבוד, השתמש במברשת נוקשה או במגב תיל כדי להסיר בעדינות את הצבע או הלכה לחלוטין.
 4. כדי לסיים את הניקוי או להסיר כתם קשה יותר, השתמשו בנייר זכוכית המיועד לעץ.
 5. נגב עם מטלית לחה כדי להסיר אבק.
 6. תנו לרהיט להתייבש היטב, רצוי במקום אוורירי.
 7. צבע או לכה את הרהיטים לפי טעמכם. זכור לעבוד במהירות, למרוח מספר שכבות דקות בתנועות ארוכות ואחידות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אם לרהיטים שלך אין שום סוג של גימור, בין אם צבע או לכה, החיים קלים יותר. פשוט בחר מה אתה רוצה לעשות ותתחיל לעבוד!

5 רעיונות לשיקום רהיטים ישנים

 1. מכיוון שצביעת רהיטים ישנים היא דרך מצוינת להפיח בו חיים חדשים, התחילו מלשייף היטב את כל המשטח. גם אם לרהיטים אין שום סוג של גימור, הצבע יידבק טוב יותר . לאחר השימוש בנייר הזכוכית, נקו אותו היטב עם מטלית לחה כדי להסיר שאריות אבק. אפשר לו להתייבש, תוך הגנה על האזור שבו תעבוד עם נייר או פלסטיק. לאחר מכן, פשוט צבעו את הרהיטים בצבע הרצוי!
 2. תוכלו להעניק לרהיטים הישנים שלכם נופך רענן על ידי צביעתם באלמנטים דקורטיביים, שימוש בתבניות צבע או אימפרוביזציה ביד!
 3. אתה יכול גם לבחור להשתמש בטכניקת החותמת. אפשר לקנות חותמות מוכנות או להכין לבד בבית בעזרת חומרים שונים כמו ספוג למשל. פשוט גזרו את הצורות שברצונכם ליישם על הרהיטים.
 4. עדכנו את הרהיטים הישנים שלכם בפרטים קטנים ובחומרים חדשים, כמו ידיות חדשות על שידת מגירות, אריחים על משטח שולחן, או מדבקות דביקות צבעוניות, אם המטרה היא לרהט את חדר הילד.
 5. שחזור רהיטים ישנים על ידי מתן מטרה חדשה הוא גם רעיון נהדר. ספסל יכול לשמש כשולחן קפה בחדר; שידה יכולה לשמש כשידה ליד המיטה; וכיסא עץ יכול להפוך למדף אם ממוסמר לקיר. תן לדמיון שלך לרוץ חופשי!

בפעם הבאה שתרצו לשפץ את עיצוב הבית או פשוט להיפטר מריהוט ישן או חסר תועלת, חשבו היטב אם אתם לא יכולים להשתמש בו בחדר אחר, לשפץ אותו לפי טעמכם או לתת לו מטרה אחרת. נצל את ההצעות שלנו ומחזר את הרהיטים שלך מבלי להוציא הרבה כסף.

אל תשכחו תמיד ללבוש כפפות ומשקפי מגן בעת שחזור רהיטים ישנים. ואם אתם עובדים עם כימיקלים, עשו זאת בחדרים מאווררים היטב.