טיפים לעיצוב חדר יצירתי

טקסטורות וסגנון של הרצפה
בעת עיצוב החדר, חיוני לשלב צבעים, טקסטורות וסגנון של הרצפה, הקירות והריהוט.

בעת עיצוב חדר, כמה פרטים עושים את כל ההבדל. ראה למה לשים לב!

איך לקשט חדר

 1. כדי לקשט את החדר, תכננו את החללים

 2. ארגן רהיטים בסביבה

 3. בחר צבעים ומרקמים שאתה אוהב

 4. אביזרים עושים את כל ההבדל

 5. מדפים יוצרים חללים חדשים בסביבות מופחתות

 6. מדבקות מחדשות רהיטים והופכות קירות למעניינים יותר

 7. תחדש את מה שכבר יש לך

עיצוב החדר מהווה אלטרנטיבה למי שרוצה לחדש את סגנון הבית, מבלי להתעסק עם כל החדרים. הטיפ הוא לתכנן מראש וליצור פתרונות המשלבים דקורציה ופונקציונליות. ראה כמה עצות.

טיפים לעיצוב חדרים

 • הצעד הראשון הוא לתכנן. למד את המיקום ולנתח היכן הוא יהיה נייד ואובייקט. נתח גם באילו צבעים ישמשו, איזה סוג חומר תרצה לתעדף, בין שאר הפרטים.

 • בתכנון, חשוב גם שתגדירו את הקריטריונים העיקריים שלכם: החדר צריך להיות יפה, אבל האם גם הנוחות חשובה לכם? בחירה זו, למשל, חיונית בבחירת הריפוד.

 • בעת עיצוב חדר, כמה פרטים עושים את כל ההבדל
  בעת עיצוב חדר, כמה פרטים עושים את כל ההבדל.

  בעת עיצוב החדר, חיוני לשלב צבעים, טקסטורות וסגנון של הרצפה, הקירות והריהוט. התחל בבחירת היכן יהיו הרהיטים הגדולים ביותר, כגון שולחן האוכל, הספה והמתלה. לאחר מכן, סדרו את שאר הרהיטים והאביזרים כגון שטיחים, שרפרפים, ציורים ושאר אלמנטים.

 • אל תשכח את המקום למחזור. האידיאל הוא להשאיר מרווח של 60 ס"מ בין הרהיט לקיר.

 • עיצוב סלון אינו פשוט הכנסת רהיטים לחדר. אביזרים וקישוטים חיוניים כדי להפוך את הסביבה לנעימה יותר ובעלת אישיות. אלמנטים מסוימים עושים את כל ההבדל, כמו ציורים, אגרטלים, יצירות אמנות, מראות ואפילו ספרים על מדף.

 • בנוסף להיותם דקורטיביים, חפצים אלו גם מביאים זיכרון לחדר שלכם. כדאי לזכור שגם בלי להחליף את הרהיטים בסלון, אפשר לחדש לחלוטין את האווירה של הבית, פשוט על ידי החלפת חפצים. פעמים רבות, אפילו החלפת כיסוי כריות הספה יכולה לעשות הבדל עצום לאיכות הסביבה.

 • מדפים הם חלופות מצוינות לקישוט החדר. הם משמשים לאחסון חפצים המשמשים בחיי היומיום.

 • נישות עץ הן גם חלופה בת קיימא לאחסון חפצים, תוך ניצול החלל על הקירות. אפילו ארגזי עץ משויפים וצבועים יכולים להפוך לארונות ספרים יפים כשהם מונחים זה לצד זה.

 • מדבקות הן בחירה מצוינת למי שרוצה לשנות את פני החפצים והקירות מבלי להשקיע הרבה כסף. ניתן לבחור עיצובים מוכנים או לחתוך נייר דבק בפורמטים המועדפים עליכם.

 • החלפת צבע של רהיט בשכבת צבע חדשה או ציפוי בנייר דביק הן חלופות חסכוניות ויצירתיות. האם הספה שלך ראתה אי פעם ימים טובים יותר? מה דעתך להשקיע בכיסוי או בד שיכסו אותו! ניתן לכסות כריות גם בכיסויים חדשים, המחדשים את פלטת הצבעים של החדר.

איך יודעים אם משטחי המטבח וחדר האמבטיה עברו חיטוי?
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לנקות מתקן מי שתייה
 2. הסרת עובש - טפט נקי
 3. אוורור נכון בחורף: כך זה עובד
 4. תאונות בית: איך להימנע מהן
 5. הסר כתמים מטקסטיל עם אקונומיקה חמצן
 6. איך להיפטר מריח הצבע בחדר