הנחיות פשוטות לשטיפת שמיכות פוך

לאחר בדיקת הוראות הכביסה על התווית מקפלים את השמיכה לשניים לאורכה והופכים אותה למכונת הכביסה
לאחר בדיקת הוראות הכביסה על התווית מקפלים את השמיכה לשניים לאורכה והופכים אותה למכונת הכביסה.

הנחיות פשוטות לכביסת שמיכות פוך

הנחיות פשוטות לשטיפת שמיכות פוך

מה יותר טוב מלהיכנס למיטה רכה, נקייה ומריחה נפלא? OMO דואגת להיגיינת המצעים שלך כך שאין לך מה לדאוג בזמן שאתה ישן. ריכזנו עבורכם כמה הנחיות פשוטות כדי להבטיח שתמיד תהיה לכם מנוחת לילה טובה.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבדוק את התווית. זה יגיד לך אם אתה צריך להפיל אותו בניקוי יבש או שאתה יכול לקבל את האתגר של לשטוף אותו בעצמך. ניתן לכבס כמה שמיכות פוך במכונה, אבל ברגע שהיא רטובה, המשקל הנוסף עלול לפעמים להזיק למכונת הכביסה שלך. טריק שימושי הוא להתחיל כמה שיותר מוקדם ביום כדי למקסם את זמן הייבוש שלך בבחירת שטיפת ידיים.

שטיפת ידיים

הימנע משימוש בכימיקלים קשים על שמיכת פוך שלך, מכיוון שהדבר עלול להזיק לסיבי הבד ולפלומה. השתמש ב-OMO עדין בשטיפת ידיים כדי לעזור לשמור על סיבי השמיכה שלמים. 1. מלאו את האמבטיה או אמבטיית פלסטיק גדולה עד מחציתו במים והוסיפו את חומר הניקוי. הפעל את חומר הניקוי על ידי הטחת הידיים במים ולאחר מכן הטבילה את השמיכה במלואה.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?
הנחיות פשוטות לשטיפת שמיכות פוך
הנחיות פשוטות לשטיפת שמיכות פוך.

2. וודאו שכפות הרגליים שלכם נקיות וטפסו פנימה. דמיינו שאתם כותשים ענבים ליין והולכים מעלה ומטה על פני השמיכה. אתה יכול גם לבחור להתכופף מעל האמבטיה ולקרצף. הקפד לא לשפשף בחוזקה מדי אחרת אתה עלול להזיק לפוך.

3. משאירים את השמיכה באמבטיה ומרוקנים את המים. הוסף אצווה טרייה של מים ושטוף את השמיכה שוב ושוב. זהו תהליך ארוך מכיוון שאתה צריך להבטיח שלא יישארו שאריות סבון בפומה.

4. לאחר ששטפתם כראוי, סחטו את עודפי המים על ידי גלגול השמיכה בחוזקה ככל האפשר מבלי לסחוט. עשה זאת שוב ושוב, פתח אותו מהר כדי למנוע קמטים של הבד.

5. תלו את השמיכה בחוץ בשמש וחזרו אחורה כל חצי שעה כדי לנער אותה ולפזר מחדש את הפלומה. ודא שהשמיכה יבשה לחלוטין ואין לה גושים מכיוון שהדבר עלול לגרום לטחב לצמוח.

שטיפה במכונה

לאחר בדיקת הוראות הכביסה על התווית מקפלים את השמיכה לשניים לאורכה והופכים אותה למכונת הכביסה. בהתאם לתווית, אתה יכול לבחור לכבס את השמיכה שלך במחזור איטי וקר ואז לבלות בשמש עד לייבוש מלא.