כיצד להסיר כתמים ורודים מבגדים לבנים?

"איך מוציאים כתמים ורודים מבגדים לבנים?"
עם הטיפים האלה, אתה כבר לא צריך לשאול: "איך מוציאים כתמים ורודים מבגדים לבנים?"

קשה להסתיר כתם ורוד על בגדים לבנים! עקוב אחר העצות השימושיות האלה כדי להיפטר מהכתמים הוורודים האלה לתמיד!

האם אי פעם זרקת בטעות חולצה אדומה עם מטען של בגדים לבנים? אם כן, ייתכן שמצאת את מטען הלבנים שלך ורוד מובהק לאחר הכביסה ההיא. ניתן לתקן סוג זה של ריצת צבע בשוגג עם השלבים הנכונים. הנה מאמר שימושי על איך להסיר דימום צבע מבגדים לבנים, כמו גם טיפול בסוגים אחרים של כתמים ורודים על בגדים, כמו שפתון או אודם. רק דאגו לטפל בכתמים כמה שיותר מהר.

אל תיבהל אם גרב אדומה מצאה את דרכה לכביסה הלבנה שלך! אקונומיקה היא החבר הכי טוב החדש של החולצה הלבנה שלך ש'נצבעה בטעות'! הוסף אקונומיקה ללא כלור לכביסה שלך עם חומר הניקוי הרגיל שלך (אנחנו אוהבים את Persil), כדי לעזור להחזיר את הבגדים הלבנים שלך ללבן מסנוור.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

כיצד להסיר ורוד מבגדים לבנים: דימום צבע מקרי

אם מטען הלבנים שלך כעת ורוד, חשוב לבצע את השלבים הבאים כדי לקבל את הסיכוי הטוב ביותר להחזיר את הבגדים שלך ללבן הקודם שלהם. עשה זאת לפני שאתה מייבש את כל המטען שלך במייבש, מכיוון שחום רק יגדיר עוד יותר את דימום הצבע.

 1. הסר את הפריט שאינו עמיד בצבע, ובחר את הבגדים שצריך לתקן. זה אמור להיות קל מספיק. השווה את העומס לבד לבן אחר, כדי לקבוע אילו בגדים הושפעו מהדימום הצבע.
 2. שטפו מחדש את הבגדים המוכתמים במכונת הכביסה עם כוס אחת של אקונומיקה ללא כלור, בנוסף למינון חומר הניקוי הסטנדרטי. בעת טיפול באקונומיקה, הקפד ללבוש כפפות הגנה ופעל לפי כל ההנחיות המפורטות על המוצר. הפעל מחזור שלם עם כמה שיותר תסיסה. אתה יכול גם להשתמש בכוס אחת של חומץ לבן מזוקק במקום האקונומיקה.
 3. אם הדימום הצבעוני נשאר, חזור על שלב 2.
 4. אם הכתם עדיין שם, השרו את הבגדים המוכתמים למשך שמונה שעות בתמיסה של אקונומיקה על בסיס חמצן ומים קרירים.
 5. אם הכתם נמשך, חזור על שלב 3 וכבס שוב במכונת כביסה.
 6. אין לייבש בגדים במייבש עד שהדימום הצבע הוסר.
כיצד להסיר ורוד מבגדים לבנים: דימום צבע מקרי
כיצד להסיר ורוד מבגדים לבנים: דימום צבע מקרי.

זכור לבדוק תחילה את תגי הטיפול בבגד שלך, מכיוון שחלק מהבדים עלולים להינזק מהשרייה מוגזמת. אקונומיקה על בסיס חמצן או לא-כלור היא הרבה יותר בטוחה ופחות חריפה מאקונומיקת כלור למשימות הקשורות לכביסה, אך שימוש רב בה עלול גם לפגוע בבדים מסוימים.

כיצד להסיר כתמים ורודים מבגדים: איפור וכתמים ישירים אחרים

דימום צבע הוא דבר אחד, אבל אם בטעות הדבקת את השרוול שלך זה סוג שונה מאוד של כתם. למרבה המזל, הסרת כתמים ורודים ישירים על בגדים היא תהליך הרבה יותר מהיר מאשר הסרת דימום צבע. הנה כמה הצעות שימושיות.

 • כתמי איפור מגיבים היטב לממיסים על בסיס אלכוהול. נסה למרוח אלכוהול או חומר לחיטוי ידיים על החלק האחורי של הכתם, וספוג עם צמר גפן עד שהכתם נעלם. או שאתה יכול לרסס על ספריי שיער ולמחוק את הכתמים הוורודים. זכור תמיד לבדוק תחילה את כל המוצרים על שטח קטן של הבגד.
 • כתמי פירות יער אינם דורשים ממס על בסיס אלכוהול. לעתים קרובות, אתה רק צריך לשפוך חם מאוד (רק רותח) ישירות על הכתם בזרם מהיר. היזהר בעת הטיפול במים חמים כדי למנוע פציעה. הוספת קצת חומר ניקוי לשטיפת כלים עשויה לעזור.
 • גם מסירי כתמים מסחריים יכולים להיות מאוד יעילים. פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית, ובדוק תחילה את המוצר באזור קטן.
 • גישה נוספת היא להרטיב את האזור המוכתם ולשפשף כמות קטנה של חומר ניקוי לשטיפת כלים, באמצעות מגבת ובתנועה סיבובית. לאחר שפשוף מספיק, הכתם אמור להיעלם.
 • אם עדיין נשאר כתם חלש, חותכים לימון לשניים, שפשפו את המיץ לתוך הכתם ותנו לבד הלבן לשבת באור שמש ישיר. זוהי דרך יעילה נוספת להסרת כתמים מבגדים לבנים.

עם הטיפים האלה, אתה כבר לא צריך לשאול: "איך מוציאים כתמים ורודים מבגדים לבנים?" בין אם זה דימום צבע חסר מזל מכביסת כביסה, תאונת איפור או עוגת תותים, ניתן להסיר בקלות כתמים ורודים מהבגדים הלבנים שלך בעזרת העצות האלה.