איך להוריד איפור מבגדים?

מאמר זה מספק עצות מועילות כיצד להסיר כתמי איפור מבגדים
מאמר זה מספק עצות מועילות כיצד להסיר כתמי איפור מבגדים.

שפיכת איפור יכולה להיות סיוט לניקוי! אבל אם תפעלו מהר ותשתמשו בטיפים האלה כיצד להסיר איפור מבגדים, תוכלו בקלות לגרום לכתם להיעלם!

שלבים מרכזיים להסרת איפור מבגדים

 1. זכור לפעול מהר, לפני שהכתם יכול להתקבע.
 2. לפני שאתה מכניס פריטים למכונה, בדוק תמיד את תווית הטיפול על הבגד שלך כדי לקבוע הוראות כביסה ספציפיות.
 3. בדוק נקודה קטנה של הכתם לפני שתנסה את כל הבגד.
 4. למרות שהכתם עלול לא לצאת לאחר הכביסה הראשונה, התמדה היא המפתח!

כל אישה תדע שקל לשפוך בטעות קצת איפור על הבגדים שלך, אבל לא כל כך קל לנקות אותו. מאמר זה מספק עצות מועילות כיצד להסיר כתמי איפור מבגדים.

הסרת איפור מבגדים יכולה להיות קשה אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי. כל אישה הייתה שם: את מתכוננת ומפילה את הסומק על כל החצאית האהובה עליך - אסון! אם תפעל מהר, לפני שהכתם יכול להתקבע, ניתן להציל את הבגדים שלך. הסרת איפור מבגדים יכולה להיות קלה אם תעקוב אחר המדריך הפשוט הזה.

זכרו, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, השתמשו בתמיסת הניקוי הנכונה לסוג הכתם שיש לכם! למשל, כתם מסקרה הוא כתם על בסיס שמן, ולכן צריך לטפל בו במוצר בעל תכונות של הסרת שומנים.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

איך להוציא איפור מבגדים: התהליך

 1. הסר איפור עוגתי על ידי גירוד עדין של האזור עם כף הפלסטיק או להבריש את עודפי האבקה. היזהר לא לשפשף את הכתם לתוך הבד עוד יותר.
 2. אם הכתם טרי, ספוג במגבת נייר עד שלא ניתן להרים יותר איפור.
 3. שפכו כמה טיפות מתמיסת הניקוי המצוינת לסוג האיפור ישירות על המקום. אם אתה משתמש בנוזל כלים או בדטרגנט, אתה יכול להוסיף גם כמה טיפות מים.
 4. עבד את התמיסה לתוך הכתם באמצעות האגודל והאצבע.
 5. השתמש במברשת השיניים כדי לשפשף את הכתם בתנועות סיבוביות, אך היזהר לא לפגוע בבגדיך.
 6. שטפו את הפריט כרגיל, בהתאם להוראות על תווית הטיפול.
 7. בעת כביסה, אל תניח את הבגדים במייבש אלא תן לבגד להתייבש באופן טבעי על חבל כביסה. אם משהו מהכתם נשאר, חום מהמייבש עלול לגרום לכתם להתקבע ולהקשות על ההסרה מהבגדים בניסיון שני.
 8. אם הכתם נעלם וחסר לך זמן אתה יכול לייבש את הבגד שלך עם פיצוץ מהיר של מייבש השיער.

הסרת כתמי איפור מבגדים היא תהליך שחוזר על עצמו. אז אם האיפור לא נעלם בהתחלה, נסה שוב. את החצאית האהובה עליך לא צריך לשים לפח; התמדה, מעט גריז במרפקים והדרכה כיצד להוריד את האיפור מהבגדים יצילו את החצאית שלך וכל פריט אחר ששפכת עליהם איפור בטעות. זכור שזה גם רעיון טוב לנקות באופן קבוע את מברשות האיפור שלך.

סוגי כתמי איפור

איך להוציא איפור מבגדים: התהליך
איך להוציא איפור מבגדים: התהליך.

כדי לדעת איך להסיר איפור מבגדים, צריך להבין את סוג הכתם איתו אתם מתמודדים. ישנם שני סוגים בסיסיים של איפור - שמן ולא שמן. צלליות, סמקים ואבקות אחרות אינן שומניות, בעוד שמוצרים כמו שפתון או מסקרה הם שומניים. לכל מוצר תהיה שיטה משלו לטיפול בכל כתמים.

כיצד להסיר כתמי איפור: מה תצטרך

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליך לנסות להסיר איפור מהבגדים במהירות האפשרית. איפור מיושם בדרך כלל בבית כך שבדרך כלל תוכל לפעול באופן מיידי.

לפני שאתה מנסה להסיר איפור מבגדים, בדוק תמיד את תווית הטיפול על הבגד כדי לקבוע הוראות כביסה ספציפיות עבור הבד שלך. בדוק גם נקודה קטנה מהכתם לפני ניקוי כל האזור - אתה לא רוצה להחמיר את הכתם או להזיק לבגדים שלך.

מה שאתה תצטרך:

 • כפית פלסטיק
 • מברשת שנים
 • מגבות נייר
 • תמיסת הניקוי המתאימה לסוג האיפור (ראה להלן).

איך להוציא שפתון מהבגדים

בצע את השלבים שלמעלה והשתמש באלכוהול או לוז מכשפה כפתרון הניקוי שלך. בדוק תמיד על שטח קטן קודם; ברגע שאתה מרוצה, ספג בעדינות עם כדור צמר גפן לפני השטיפה. תוכל למצוא טיפים נוספים כיצד להסיר כתמי שפתון במאמר אחר שלנו בגוגל.

איך להוציא מסקרה ואיילינר מהבגדים

ניתן להסיר מסקרה או אייליינר נוזלי בעזרת נוזל כביסה פשוט. השתמש בחלק אחד בנוזל כביסה לשני חלקים במים קרירים וספוג עם מטלית לבנה נקייה לפני הספיגה. חזרו על הפעולה עד שהכתם ייעלם, לפני שתדביקו במים קרירים וספיגו שוב.

כיצד להסיר בסיס מבגדים

כדי לדעת איך להסיר איפור מבגדים
כדי לדעת איך להסיר איפור מבגדים, צריך להבין את סוג הכתם איתו אתם מתמודדים.

השתמש בכמות קטנה של חומר ניקוי כביסה כמו פרסיל, השתמש באצבע שלך כדי לעבוד לתוך הכתם. שטפו כרגיל - וחזרו על הפעולה אם הכתם לא הוסר. הימנע מייבש את הבגד עד שהכתם נעלם. אם זה לא עובד, אתה יכול לנסות שני חלקים של נוזל כביסה עם חלק אחד מי חמצן - אבל בדוק את זה על שטח קטן תחילה. תן לזה לשבת על הכתם במשך 30 דקות לפני הכביסה.

יש לנו עצות נוספות במאמר שלנו כיצד להיפטר מכתמי יסוד.

איך להוציא צללית, סומק ופודרה מהבגדים

למרבה המזל, כתמי אבקה צריך להיות קצת יותר קל להוציא מהבגדים. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בדטרגנט כביסה נוזלי ללא אקונומיקה על הסימן לפני הכביסה כרגיל. חלופה נוספת ברורה אך יכולה להיות יעילה - נסו מסיר איפור עדין.

מדריך שלב אחר שלב כיצד לתקן אבקת מייק אפ שבורה

כשזה מגיע להבנה כיצד לתקן היילייטר, צללית ומייקאפ פודרה שבורים, יש חמישה שלבים קלים לביצוע.

 1. אספו את כל החתיכה של אבקת המייקאפ השבורה שלכם לתוך הקומפקט, ותוודאו שאתם אוספים את כל החלקים שאולי נפלו.
 2. לרסק הכל ביחד (כן, זה כולל את כל החלקים שלא נשברו במקור!)
 3. הוסיפו כמה טיפות אלכוהול לאבקת המייקאפ ותנו לה להשרות אותה.
 4. מניחים את הניילון הנצמד מעל התערובת. זה יאפשר לך ללחוץ את המייקאפ בחזרה לתוך הקומפקט ונותן לך תערובת חלקה.
 5. השתמש בגב של כף או באצבע שלך כדי ללחוץ את התערובת לתוך הקומפקט.