איך לשטוף מגבות?

שטיפת מגבות חדשות לפני השימוש לא תהרוס את האפקט
אם אתה צריך לדעת איך לשמור על מגבות רכות ורכות, שטיפת מגבות חדשות לפני השימוש לא תהרוס את האפקט!

אנו משתמשים במגבות על בסיס יומיומי כך שמגיע להן מעט טיפול ואוהב עדין. המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד לשטוף מגבות ולהפוך אותן לרך!

שלבים מרכזיים:

  • תלו מגבות לייבוש לאחר כל שימוש
  • לשטוף מגבות על אש גבוהה ולייבש במייבש אם אפשר להרוג חיידקים
  • הימנע מכבסה של מגבות באותו עומס כמו בגדים, במיוחד עדינים

עור בריא חיוני לרווחתנו, אז בפעם הבאה שאתה יוצא מהאמבטיה או המקלחת, וודא שאתה נותן לגופך את טיפול הייבוש הראוי לו עם מגבת נעימה ורכה! ההבנה לא רק כיצד לשטוף מגבות אלא כיצד להפוך מגבות לנפיחות היא אפוא בעלת חשיבות אמיתית ואין לחסוך אותה כפינוק או פינוק. כאן אנו עונים על כמה שאלות יומיומיות כדי לעזור לך להראות את הערכתך למגבת היומיומית.

מתלבט איך להשיג מגבות רכות עם ריח נהדר? השתמש בחומר כביסה וזכור תמיד להסיר מגבות מהמכונה ישר לאחר סיום המחזור. אם נשארים רטובים זמן רב מדי, טחב יכול להתחיל לצמוח והמגבות שלך יפתחו ריח לא רצוי!
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

באיזו תדירות עלינו לכבס מגבות?

בכל פעם שאתה מייבש את הגוף שלך עם מגבת אתה מצחצח תאי עור מתים, גם לאחר הכביסה. מחשבה לא נעימה, וחמור מכך, התאים הללו נאספים בסיבי המגבת שלך ומצמיחים חיידקים בלחות. לכן מומלץ לכבס מגבות פעם בשבוע, או לאחר כל שלושה עד חמישה שימושים. על בסיס יומיומי, תלה את המגבת לייבוש לאחר כל כביסה, תוך הקפדה להימנע מהתקבצות כדי שהיא תוכל להתייבש כראוי.

מהי הדרך הטובה ביותר לכבס מגבות?

הדרך הטובה ביותר לכבס מגבות היא על חום גבוה (אנו ממליצים על 60 מעלות) באמצעות חומר ניקוי כביסה איכותי. אם אתם מחפשים איך לשטוף מגבות רכות, תוכלו להשתמש במרכך בד כמו Comfort כדי לעזור להן להיות רכות ורכות, תמיד לזכור לבדוק את תווית הטיפול לפני הכביסה.

כדאי לשטוף מגבות חדשות לפני השימוש בהן בבית
כדאי לשטוף מגבות חדשות לפני השימוש בהן בבית, אבל איך שומרים על רכות מגבות לאחר הכביסה?

הסר תמיד מגבות מהמכונה מיד עם סיום המחזור כדי למנוע טחב. ייבוש כביסה בחום גבוה יעזור אם אתה צריך לדעת איך לשמור על מגבות רכות ונימוחות, אבל אם אין לך מייבש כביסה, תלו את המגבות בחוץ לייבוש בשמש. שתי השיטות יעזרו לחטא את המגבות שלך יותר, אבל מייבש כביסה יכול למעשה להרוג יותר חיידקים מאשר הכביסה עצמה. החלפה בין השניים (ייבוש במייבש כביסה במשך 20 דקות לפני תלייה על חבל כביסה) תעזור להגן על סיבי המגבת שלך ולהפיק את התוצאות הטובות ביותר.

לאחר שהמגבת שלך יבשה לחלוטין, קפל בזהירות ואחסן בארון או במגירה. אם אתם מחפשים איך לשמור על מגבות רכות ונימוחות, אחסנו אותן בארון אוורור חמים.

מהי הדרך הטובה ביותר לכבס מגבות חדשות?

כדאי לשטוף מגבות חדשות לפני השימוש בהן בבית, אבל איך שומרים על רכות מגבות לאחר הכביסה? שטיפת מגבות חדשות כרגיל תגרום להן להיות נקיות ורכות - לא צריך לעשות להן שום דבר מיוחד לאחר מכן. ואל תדאג! אם אתה צריך לדעת איך לשמור על מגבות רכות ורכות, שטיפת מגבות חדשות לפני השימוש לא תהרוס את האפקט!

האם אתה יכול לכבס מגבות עם בגדים?

אפילו המגבות הרכות ביותר עשויות מחומרים יציבים למדי, לכן חשוב שלא תתייחס אליהן באותו אופן כפי שהיית מתייחס לבגדים שלך. מגבות עלולות לפגוע בסיבים של פריטי לבוש עדינים יותר, לכן עדיף לכבס מגבות בנפרד או עם פריטים כבדים כמו ג'ינס או מכנסיים. כדי להקל מעט על תהליך הכביסה, נסה לקבוע יום לשטיפת מגבות ופריטים כבדים יותר. שטיפת מגבות בנפרד היא שיטה פשוטה אך יעילה כיצד להשיג מגבות רכות!