איך לכבס תחתונים במכונת כביסה?

כיצד לכבס תחתונים במכונת הכביסה: הצעות ספציפיות
כיצד לכבס תחתונים במכונת הכביסה: הצעות ספציפיות.

זה אולי נראה פשוט פשוט לזרוק תחתונים למכונת הכביסה אבל חומרים ספציפיים צריכים טיפול מיוחד! המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד לכבס תחתונים.

נקודות מפתח:

  • באיזו תדירות לכבס תחתונים? למרות שיש לכבס בוקסר, תחתונים ותחתונים לאחר כל לבישה, אין צורך לכבס חזיות כל כך הרבה. ניתן לכבס חזיות לאחר כ-3-4 לבישה, אלא אם כן ניתן להבחין בבירור שהן מלוכלכות מאוד או מסריחות - לדוגמה, ייתכן שתצטרכו לכבס חזיות ספורט באופן קבוע יותר.
  • מה עם עדינים? אם החזיות והתחתונים העדינים שלך ניתנים לכביסה במכונה, שקיות כביסה יכולות לספק להם הגנה נוספת במהלך מחזור הכביסה. פשוט הכנס אותם לתיק והכנס אותם לכביסה כרגיל, לפי ההוראות על תוויות הטיפול בפריט.

תחתונים נקיים הם אחד מהמרכיבים החיוניים האלה בחיים - וחלקנו לא מתעסקים בכביסה עד שנגמרו לנו התחתונים הנקיים. אבל יש דרך נכונה ושגויה לכבס את התחתונים במכונת הכביסה. כביסה לא זהירה תשחק את הגמישות, הצבע והעמידות של התחתונים שלך. עקוב אחר הטיפים שלנו להלן על כיבוס הבגדים התחתונים שלך, ולא תצטרך עוד לשאול: "איך מכבסים תחתונים?"

מכיוון שתחתונים באים במגע ישיר עם העור שלנו (במיוחד, החלקים הפרטיים ביותר שלנו!), כדאי לבחור בחומר ניקוי עדין בעת כביסה של תחתונים.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

שטיפת תחתונים במכונת הכביסה: שלבים בסיסיים

סוגים שונים של תחתונים דורשים סוגים שונים של מחזורי כביסה, אבל הנה מתווה כללי של שלבים שיש לבצע, ללא קשר לבד של התחתונים שלך. אנא עיין גם בהצעות הספציפיות שלנו בהמשך מאמר זה, לכביסה וייבוש של סוגי התחתונים השונים שלך.

  1. קרא את תג הטיפול בבגד. זה יציין כיצד יש לכבס את התחתונים שלך. אם לתחתונים שלך אין תג טיפוח, מיין את התחתונים שלך לפי הקטגוריות המפורטות במחצית השנייה של מאמר זה, ופעל לפי ההצעות הספציפיות שלנו לקטגוריות אלו. חלק מהתחתונים העדינים יש לכבס רק ביד, וזה יצוין על תגי הטיפול בבגד.
  2. טפל מיד בכל כתמים מראש. מרחו מסיר כתמים מסחרי או חומר ניקוי כביסה נוזלי ושפשפו אותו לתוך הבד המוכתם. קרא את המאמר שלנו על טיפול בכתמים למידע נוסף. אין לסחוט או לסובב את התחתונים שלך, מכיוון שזה יכול למתוח או לעצב אותם בצורה לא נכונה. במקום לסחוט את עודפי המים החוצה.
  3. הפוך את התחתונים שלך מבפנים. בגדים עדינים כמו הלבשה תחתונה וכמה חזיות צריך להיות רוכסן לתוך שקית רשת להגנה.
  4. לשטוף עם פריטים דומים. אתה לא רוצה לכלול בגדים עליונים מלוכלכים מאוד, בדים מחוספסים כמו ג'ינס, או בגדים עם ניטים ורוכסנים רבים. כל אלה עלולים להזיק לתחתונים שלך במהלך המחזור.
  5. הגדר את המכונה להגדרות המחזור וטמפרטורת המים הנכונות. עקוב אחר הוראות תג הטיפול בבגד, וההצעות הספציפיות שלנו למטה.
  6. בחר חומר ניקוי עדין. עבור תחתונים, חומר ניקוי עדין על בדים ועור, כמו Neutral 0%, עובד הכי טוב.
  7. הסר את הבגדים המכובסים שלך מיד. זה ימנע כל צמיחת טחב או ריח.

כיצד לכבס תחתונים במכונת הכביסה: הצעות ספציפיות

אבל יש דרך נכונה ושגויה לכבס את התחתונים במכונת הכביסה
אבל יש דרך נכונה ושגויה לכבס את התחתונים במכונת הכביסה.

הקפד לדעת את הדרך הנכונה לכבס את סוגי התחתונים השונים שלך. לדוגמה, ההצעות שלנו כיצד לשטוף תחתונים יומיומיים שונים למדי מהטיפים שלנו על כיבוס הלבשה תחתונה מצויצת.

1. תחתוני כותנה - מפרידים לצבעים כהים ולצבעים לבנים/בהירים, ושוטפים בנפרד. כביסה במכונה חמה (לא חמה), ובאופן אידיאלי לתלות יבש. אם חייבים, מייבשים במייבש על אש נמוכה. אחרת, תלו יבש בצל.

2. תחתוני כותנה מתיחה - בצע את אותן הצעות עבור 100% כותנה, אבל כביסה במכונה במים קרירים עד חמימים.

3. מיקרופייבר ובדים סינתטיים אחרים - כל בדים סינתטיים העשויים מניילון, פוליאמיד וספנדקס נמתחים ומתייבשים במהירות, אך עלולים להימס בחום. לשטוף במים קרים עד חמימים, במחזור בסיסי (או לחיצה קבועה). לא לייבוש במייבש. מייבשים באוויר רק בצל.

אך כביסה במכונה במים קרירים עד חמימים
תחתוני כותנה מתיחה - בצע את אותן הצעות עבור 100% כותנה, אך כביסה במכונה במים קרירים עד חמימים.

4. חזיות - קראו את תגי הטיפול בבגד כדי לראות אם ניתן לכבס את החזייה שלך במכונה. חזיות רבות יש לכבס רק במחזור העדין. אולי תרצה לרכס כל חזיות עדינות בשקית רשת להגנה. סגור את החזיות שלך לפני הכביסה, כדי שהן לא יתקעו בשום דבר אחר. תמיד יש לתלות חזיות יבשות, מכיוון שהחום והפעולה של מייבש כביסה עלולים להטעות לצמיתות את רוב החזיות. אתה יכול לקרוא את המאמר שלנו על איך לכבס חזיות למידע נוסף.

. _ _ _ אם תגיות הטיפול בבגד אומרות שזה בסדר, כביסה במכונה רק במחזור העדין ביותר. רוכסן בשקית מגן ושטוף אותם במים קרים עד חמימים. יבש שטוח. יש לנו מאמר על הדרכים הטובות ביותר לכבס הלבשה תחתונה - בדוק את זה!

אם אתה בוחר לכבס ביד כל תחתון, זכור לא לסחוט או לסובב אותם פריטים יבשים, כי זה יפגע בהם. במקום זאת, סחוט או לחץ את המים החוצה.

עם המדריך השימושי שלנו, תחתונים לכביסה במכונה צריכים להיות פשוטים. אתה לא צריך לחשוש יותר מהשלבים שאתה צריך לעבור כדי לקבל תחתונים נקיים!