איך להסיר ריחות מהנעליים?

קראו את 8 העצות היעילות הללו ולמדו כיצד להסיר ריחות מהנעליים ולשמור על הנעלים טריות
קראו את 8 העצות היעילות הללו ולמדו כיצד להסיר ריחות מהנעליים ולשמור על הנעלים טריות, לא פאנקיות.

עושה את הנעליים שלך פונג? קראו את 8 העצות היעילות הללו ולמדו כיצד להסיר ריחות מהנעליים ולשמור על הנעלים טריות, לא פאנקיות.

נעליים מסריחות יכולות להיות לא נעימות ואפילו מביכות ממש כשמישהו מבקש ממך להסיר את הנעליים בסף ביתו. אבל הם לא חייבים להיות נטל קבוע.

לדעת איך להיפטר מריחות רעים בנעליים זה קל עם הפתרונות הנכונים. כאן אנו נותנים לך שמונה רעיונות כיצד להסיר ריח מנעליים.

שטיפת הנעליים שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרענן אותן. בדוק את תווית הטיפול כדי לוודא שהם ניתנים לכביסה במכונה ולאחר מכן הכנס אותם למכונת הכביסה עם חומר ניקוי כביסה באיכות טובה.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

למה לנעליים שלי יש ריח?

הנה לך; זה באמת קל מאוד להסיר ריחות מנעליים
הנה לך; זה באמת קל מאוד להסיר ריחות מנעליים!

נעליים יכולות לעתים קרובות להיות מסריחות עקב הצטברות זיעה, מה שהופך אותן למקום המושלם לשגשוג של חיידקים ולייצר ריחות מסריחים. תחשוב על זה, הרגליים שלך נעולות בתוך נעל במשך שעות בכל פעם - ואתה הולך להזיע אפילו יותר אם אתה מתאמן - אז זה בלתי נמנע שהנעליים שלך יסיימו ריח.

החומרים שמהם עשויות הנעליים עלולים גם לגרום לריחות. אם אתם נוטים לקבל רגליים מזיעות ומסריחות אז בחרו בנעליים מחומרים נושמים כמו כותנה או עור ונעלו סנדלים בקיץ.

איך להיפטר מריח בנעליים

  • יבש אותם. הנח את הנעליים שלך בשמש או ליד תנור חימום ואפשר להן להתייבש. זה יעזור למנוע את צמיחת החיידקים שגורמת לריח.
  • להקפיא אותם. הכנס את הנעליים המסריחות שלך בשקית כריך פלסטיק גדולה והשאיר אותם במקפיא למשך הלילה. הוציאו אותם מהמקפיא למחרת ותנו להם להתייבש באופן טבעי. הרעיון מאחורי שיטה זו הוא שהטמפרטורות הקרות יהרגו את החיידקים.
  • שטפו את הנעליים. בדוק את התווית או האתר של היצרן כדי לוודא שהנעליים שלך ניתנות לכביסה במכונה, ולאחר מכן הכנס אותן למכונה עם חומר ניקוי כביסה באיכות טובה כמו Persil non bio liquid. לפני שמכניסים אותם למכונת הכביסה, כדאי לשים אותם בשקית כביסה או בציפית רשת כדי להגן עליהם במהלך המחזור. אתה יכול גם לשטוף כמה מגבות מלוכלכות בו זמנית כדי לרכך את כל המכות שהנעליים עלולות לתת לתוף מכונת הכביסה. לאחר שהנעליים שלך כובסו, השאירו לייבוש באוויר לפני ללבוש.
  • הוסף ריח חדש. אחת הדרכים הטובות ביותר להסיר ריחות מנעליים היא להחיות אותם עם ריח הרבה יותר נעים. השאר קליפת לימון או ליים טריים בנעליים למשך הלילה, או השפריץ כמה טיפות של שמן אתרי, כמו לבנדר, לתוך סוליות הנעליים שלך ואפשר להתייבש. שתי התרופות יעזרו להעלים ריחות.
  • סודה לשתייה סודה לשתייה, מפיג ריח טבעי נהדר, יכולה לעזור לספוג ריחות רעים ולהשאיר את הנעליים הרבה יותר טריות. פזרו כמות קטנה של סודה לשתייה בתוך הנעליים והשאירו למשך הלילה. הקפד להסיר את הסודה לשתייה לפני שאתה נועל את הנעליים שלך שוב.
  • חול חתולים. לעתים קרובות עם ספוג מפיג ריח, פסולת חתולים היא אפשרות זולה לרענן את הנעליים שלך. הכנס כמות קטנה של פסולת חתולים בשקית ניילון - תצטרך שקית אחת לכל נעל - והשאר למשך הלילה. בבוקר, הסר את פסולת החתול וזורק.
  • מסירי ריחות. ספריי מסיר ריחות שנוסח במיוחד יכול להיות דרך יעילה מאוד להיפטר מריחות בנעליים. רוב התרסיסים כמו זה יכילו חיידקים ו/או אנזימים שאוכלים את מה שגורם לריח הרע לתיקון מהיר.
  • מדרסים מעץ ארז. לעץ ארז יש תכונות אנטי פטרייתיות טבעיות שהופכות אותו למסיר ריח נהדר. הנח את המדרסים בתוך הנעליים שלך כדי לעזור להם להישאר עם ריח רענן למשך זמן רב יותר.

הנה לך; זה באמת קל מאוד להסיר ריחות מנעליים! בפעם הבאה שהנעליים שלך מתחילות לפנג, אל תוותרי עליהן סתם - נסו את אחת מהשיטות למעלה.