כך אתה מכין חומר ניקוי משלך עם שמן אתרי

אתה רק צריך להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לניקוי הכביסה הביתי שלך כדי ליהנות מהריח הנפלא
אתה רק צריך להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לניקוי הכביסה הביתי שלך כדי ליהנות מהריח הנפלא.

חשבת פעם להכין חומר ניקוי כביסה משלך? אתה יכול להכין את זה בעצמך עם שמן אתרי לריח נעים! מצא את המתכון הקל כאן.

כל כך נחמד, הארון שלך מלא בבגדים שטופים נקיים ובעלי ריח רענן. היום שלך מתחיל בדיוק כשאתה יכול ללבוש שוב את הסוודר האהוב עליך, יפה ונקי ובניחוח נפלא. לכל אחד יש העדפה משלו בכל הנוגע לאיזה חומר ניקוי אתה משתמש. אחד אוהב ריח רענן, השני ריח רך או אולי נוסטלגי מתקופת סבתא.

לכן יש בחנות מבחר גדול של סוגים שונים של חומרי ניקוי. אבל האם אי פעם חשבת להכין חומר ניקוי כביסה משלך? למשל כי יודעים בדיוק מאילו מרכיבים (טבעיים) הוא מורכב, או כי פשוט כיף להכין אותו. אתה יכול להכין חומר ניקוי משלך עם שמן אתרי לריח נחמד לבחירתך. כאן אנו נותנים לך את המתכון וכמה הצעות לשמנים האתריים הטעימים ביותר. לעבוד!

האם אתה משתמש בחומר ניקוי ידידותי לסביבה ללא ריח? אז אתה עדיין יכול לתת לכביסה שלך ריח נפלא על ידי שפיכת כמה טיפות שמן אתרי לתוך מתקן מרכך הכביסה.

מהם שמנים אתריים?

קודם כל נותנים הסבר קטן. שמן אתרי נקרא גם שמן נדיף או ארומטי מכיוון שהוא מתאדה במהירות. במהלך אותו תהליך אידוי, הריח הנעים משתחרר. שמן אתרי מופק מחומר צמחי, מענפים ועד פירות, זרעים, פרחים ועוד ועוד. עכשיו אולי אתה חושב: שמן אתרי במכונת הכביסה? האם זה טוב למכשיר ולכביסה? כן, זו התשובה. כי שמן אתרי, למרות השם המטעה, אינו מכיל שומן ולכן ניתן להשתמש בו לכביסה.

האם אתה משתמש באבקה, קפסולות או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

תעשה את הבסיס קודם

אתה יכול להכין את זה בעצמך עם שמן אתרי לריח נעים
אתה יכול להכין את זה בעצמך עם שמן אתרי לריח נעים!

אתה מוסיף שמן אתרי לחומר ניקוי בסיסי שאתה יכול בקלות להכין בעצמך. המצרכים הם:

  • 40 גרם סודה ביתית (לכביסה לבנה)

  • 40 גרם סבון מגורר (מרסיי)

  • 25 ליטר מים רתוחים

  • שמן אתרי (נגיע לזה מאוחר יותר)

מוסיפים את המים הרותחים לסבון. מערבבים היטב עד להמסה של פתיתי הסבון. לשטיפה לבנה נוספת, הוסף את הסודה. הניחו לתערובת להתקרר לפני הוספת שמן אתרי.

בחר את השמן האהוב עליך

אתה רק צריך להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לניקוי הכביסה הביתי שלך כדי ליהנות מהריח הנפלא. איזה שמן תבחר תלוי לחלוטין בהעדפה האישית שלך. הלבנדר ידוע בניחוח הרך ובאפקט המרגיע שלו. ילנג ילנג מספק גם אפקט מרגיע. שמן תפוזים מפיץ אוויר מתוק ולימון, כמו מנטה, מספק ריח רענן. שמן עץ התה הוא קוטל חיידקים ופטריות וניתן לערבב אותו היטב עם אחד מהשמנים האחרים. וזה רק מבחר מהסוגים השונים שתוכלו לבחור מהם.

בכל מקרה, תוכלו לערבב שמנים שונים אחד עם השני וכך לפתח את הריח האישי שלכם. קחו אחר צהריים לטבול את עצמכם בריחות ולבחור מה שמתאים לכם. אתה יכול גם להשתמש בשמנים ליישומים אחרים. חשבו על כמה טיפות במי האמבט כדי להירגע או במנורת ארומה לריח נעים. שמנים מסוימים יכולים לשמש גם כשמני עור. קרא תמיד את התיאור בעיון, לא ניתן להשתמש בכל השמנים לאותן מטרות.